منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آیا می توانم تلفن همراه خود را در صورت کار نکردن بفروشم؟

آیا می توانم تلفن همراه خود را در صورت کار نکردن بفروشم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا می توانم تلفن همراه خود را در صورت کار نکردن بفروشم؟

ما همه آنجا بوده ایم. یک دقیقه تلفن همراه قابل اعتماد ما بی گناه روی میز نشسته و عالی کار می کند. لحظه بعد با قهوه داغ پوشانده می شود و اصلاً کار نمی کند. تلفن های همراه رها می شوند، زیر باران رها می شوند، به طور تصادفی در استخرها و حمام ها غرق می شوند، توسط حیوانات خانگی جویده می شوند و حتی پا روی آن می گذارند. گاهی اوقات (خوشبختانه نه اغلب)، آنها بدون هیچ دلیل مشخصی کار نمی کنند.

آیا این بدان معنی است که این پایان دستگاهی است که این همه به شما داده است؟ قطعا نه! در واقع، اگر گوشی شما به حدی خراب شده که دیگر کار نمی کند، او همچنان می تواند به شما کمک کند. دریابید که چرا ما عاشق گوشی های خراب در Mazuma Mobile هستیم و گوشی شما چه کاری می تواند برای شما انجام دهد.

چگونه از گوشی خود در برابر شکستن محافظت کنم؟

ما از آجر فنا ناپذیر نوکیا فاصله زیادی گرفته ایم. تلفن هوشمند مدرن بسیار بیشتر از تلفن های قدیمی ارائه می دهد. از صفحه نمایش های لمسی براق آنها که نیاز به دکمه ها را کاهش می دهد و طراحی های سبک وزن که حمل آنها را بسیار آسان می کند، تلفن هوشمند شما دنیا را در دسترس شما قرار می دهد.

با این حال، اجزای پیشرفته آنها آنها را در برابر آسیب بسیار آسیب پذیرتر می کند. اگرچه بیشتر گوشی‌های هوشمند نسبت به زمانی که برای اولین بار عرضه شدند از مواد قوی‌تری مانند شیشه‌های سکوریت ساخته شده‌اند، اما هیچ گوشی‌ای بی‌نقص نیست، و با توجه به مقداری که از آن‌ها استفاده می‌کنیم، جای تعجب نیست که به مرور زمان می‌شکنند.

آیا می توانم تلفن همراه خود را در صورت کار نکردن بفروشم؟

صرف نظر از این، برای اینکه گوشی خود را در بهترین حالت نگه دارید، چند کار وجود دارد که می توانید برای محافظت از آن در برابر مشکلات رایجی که ما به عنوان یک مرکز بازیافت تلفن می بینیم، انجام دهید.

 • محافظ‌های صفحه به جلوگیری از خراشیدگی و شکستگی روی صفحه نمایش لمسی کمک می‌کنند که می‌تواند مانع از استفاده از تلفن شما شود.
 • قاب های گوشی برای محافظت از بدنه دستگاه در برابر افتادن یا ضربه های تصادفی ضروری است. از سیلیکون خودداری کنید و مطمئن شوید که یک سیلیکون محکم برای بهترین محافظت دارید.
 • جایی امن برای پوشیدن آن پیدا کنید. بسیاری از گوشی‌ها در قسمت پایین کیف‌ها شکسته می‌شوند، بنابراین شاید به دنبال یک جیب در کیف خود باشید تا آن‌ها را در آن قرار دهید یا جداگانه حمل کنید.
 • آسیب آب در گوشی‌های هوشمند معمولی است، و اگرچه این روزها در برابر آب بسیار مقاوم‌تر هستند، اما همیشه بهترین راه برای محافظت از دستگاه شما دور نگه داشتن آنها از تماس مستقیم با آب در هر زمان ممکن است.

با این حال، اگر همه چیز را امتحان کرده اید تا گوشی خود را در شرایط خوبی نگه دارید، متوجه می شویم که تصادفات رخ می دهد. بنابراین اگر گوشی شما قابل تعمیر نیست، هنوز امید وجود دارد و گوشی خراب شما هنوز هم می تواند کمک کند. تلفن همراه خود را با ما معامله کنید و از آن برای کمک به خرید یک گوشی جدید استفاده کنید.

Mazuma Mobile چه گوشی های خرابی را می پذیرد؟

اگر می خواهید موبایل خود را بفروشید، مثلا آیفون بفروشید، اما دیگر کار نمی کند، ناامید نشوید. ما تلفن‌هایی را می‌پذیریم که به خوبی کار نمی‌کنند و همچنین تلفن‌هایی را می‌پذیریم که کار می‌کنند. چه صفحه‌نمایش شکسته، یک باگ نرم‌افزاری یا فقط یک صفحه‌نمایش خالی، می‌توانیم یک برنامه کاربردی برای هر تلفن همراه، چه به‌عنوان یک دستگاه کامل و چه به صورت جزئی پیدا کنیم. اگر کار نکرد، همچنان می توانید گوشی های خراب را به ما بفروشید. ما طیف وسیعی از ایرادات تلفن را می پذیریم در حالی که بهترین قیمت را به شما ارائه می دهیم. برخی از مشکلات رایجی که اغلب هنگام تعویض تلفن همراه با آن مواجه می شویم عبارتند از:

 • صفحه نمایش ترک خورده
 • شامل نمی شود
 • میکروفون شکسته
 • بلندگوهای خراب
 • باتری های خراب
 • باتری های گم شده
 • دکمه های معیوب
 • صفحه نمایش لمسی پاسخگو نیست
 • خراش، فرورفتگی یا ترک بیش از حد
 • درب سیم کارت شکسته
 • سیستم عامل خراب یا سایر مشکلات نرم افزاری

آیا می توانم تلفن همراه خود را در صورت کار نکردن بفروشم؟

اگر بپرسید فروش تلفن شکسته خود چگونه کار می کند، نمی تواند آسان تر باشد. فقط از روند معمول برای فروش تلفن همراهی استفاده کنید که دیگر وضعیت خوبی ندارد. فرآیند روی صفحه ما از شما می پرسد که آیا تلفن کار می کند یا نه، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ما بگویید کار نمی کند. اگر تلفنی را غیرکارکرده اعلام کنید، مقدار تنظیم‌شده‌ای به شما می‌دهیم که هم مدل و هم وضعیت غیرفعال بودن را در نظر می‌گیرد، بنابراین می‌دانید چقدر می‌توانید برای آن انتظار داشته باشید. توجه داشته باشید که تلفن هایی که صفحه نمایش آنها شکسته یا ترک خورده است، اما همچنان تماس ها را دریافت و دریافت می کنند، به عنوان “ناکارآمد” طبقه بندی می شوند، اما کمی فرسودگی روزمره برای یک تلفن “کار” قابل قبول است.

آیا گوشی های خرابی وجود دارد که موبایل مازوما آنها را نمی خرد؟

متأسفانه، اگرچه ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به هر گوشی فرصتی برای زندگی جدید بدهیم، موارد زیادی وجود دارد که نمی توانیم دستگاه های آسیب دیده را بپذیریم. به عنوان مثال، اگر گوشی از وسط شکسته شود، دیگر قطعات داخلی قابل تعمیر نیستند. این بدان معناست که ما باید گوشی را برای شما پس دهیم و قادر به خرید آن نخواهیم بود.

آیا می توانم تلفن همراه خود را در صورت کار نکردن بفروشم؟

به عنوان یک مرکز بازیافت تلفن مسئول، ما همچنین نمی توانیم تلفن هایی را بپذیریم که ممکن است به سرقت رفته یا برای فعالیت های مجرمانه استفاده شده باشند. ما برای هر تلفن همراهی که دریافت می کنیم یک فرآیند آزمایش گسترده داریم که به ما امکان می دهد تاریخچه دستگاه را بررسی کنیم. اگر گوشی هوشمند توسط سازنده یا شبکه مسدود یا ممنوع شده باشد، نمی توانیم آن را بپذیریم. حتی اگر گوشی پاک شود باز هم متوجه می شویم!

اهمیت بازیافت تلفن همراه شکسته شما

هر سال، جهان حدود 50 میلیون تن زباله الکترونیکی تولید می کند. واقعیت ناامید کننده این است که بسیاری از زباله های الکترونیکی که ما به عنوان یک جمعیت ایجاد می کنیم، واقعاً قابل تعمیر هستند، اما متأسفانه به محل های دفن زباله ختم می شوند. در محل دفن زباله، اجزای عملکردی از بین می روند و به حال خود رها می شوند که می تواند اثرات مخربی بر محیط زیست داشته باشد. همانطور که اجزای دستگاه تجزیه می شوند، سمومی را تشکیل می دهند که می تواند به منابع آب و خاک آسیب برساند و به طور بالقوه بر زنجیره غذایی جهانی تأثیر بگذارد.

بازیافت تلفن شما به تولید دستگاه‌های جدید کمک می‌کند و کمک بزرگی به کره زمین می‌کند. حتی اگر دستگاه خراب شود، مزایای قابل توجهی برای دستگاه های آینده ارائه می دهد. به عنوان مثال، حتی اگر قسمت بزرگی از تلفن همراه خراب باشد، باز هم می‌توانیم قطعاتی مانند برد مدار، محفظه فلزی و سایر قطعاتی را که می‌توان آنها را بازیافت کرد و قطعات جدیدی برای دستگاه‌های جدید ایجاد کرد، خارج کرد. از طرف دیگر، اغلب تنها چیزی که لازم است کمی TLC است و می توان گوشی را به شرایط قابل استفاده برگرداند. بنابراین حتی اگر فکر می کنید تلفن شما غیرقابل تعمیر است، باز هم می تواند زندگی جدیدی را به دستگاه دیگری ارائه دهد.

اما صبر کن…

ممکن است به شما هم کمک کند!

تلفن خراب من چگونه می تواند به من کمک کند؟

خوب، همه ما می دانیم که یک گوشی جدید چقدر می تواند گران باشد. چه بخواهید به یک مدل جدیدتر ارتقا دهید یا به سادگی مدل شکسته را جایگزین کنید، ممکن است هزینه گرانی باشد که حتی ممکن است شما را وسوسه کند که آن را به صورت قراردادی بخرید تا هزینه را افزایش دهید.

با این حال، وقتی تلفن خود را با ما معامله می کنید، می توانید پول نقد را در همان روز کاری که تلفن قدیمی شما را دریافت می کنیم، در بانک خود دریافت کنید. بنابراین با قیمت های عالی ما، نمی توانید دستگاه های قدیمی خود را به ما نفروشید. و بهترین بخش این است که ما فقط گوشی نمی خریم. ما می توانیم دستگاه های هوشمند مختلف را از دستان شما برداریم و بدون آسیب رساندن به محیط زیست به آنها جان تازه ای بدهیم. در زیر ببینید چه چیز دیگری می توانید با پول معامله کنید:

آیا می توانم تلفن همراه خود را در صورت کار نکردن بفروشم؟

اگر در مورد وضعیت دستگاه خود مطمئن نیستید یا سؤالی دارید، ما تیم شگفت انگیزی داریم که همیشه برای پاسخگویی به هر سؤالی در دسترس هستند و وب سایت ما پر از پشتیبانی و مشاوره است، بنابراین در نگاهی به آن درنگ نکنید. ما همچنین گواهی های درخشانی برای خدمات خرید و فروش تلفن همراه خود داریم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که هنگام فروش تلفن همراه خود با ما، در دستان خوبی هستید!