منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

Virgin Media و O2 در سال 2021 در یک شرکت ادغام شدند و به آرامی خدمات خود را در تلویزیون و پهنای باند ادغام کردند. در حال حاضر به نظر می رسد که آنها در حال انتقال همه مشتریان Virgin Mobile به O2 هستند که کاربران را در مورد آینده خدمات خود و آنچه باید با این ادغام انتظار داشته باشند کمی نگران کرده است.

ما به عنوان یک مرکز بازیافت تلفن، می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که از آخرین اخبار موبایل به‌روز می‌مانیم. بنابراین امروز قصد داریم ادغام را بررسی کنیم و همه چیزهایی را که باید بدانید و آنچه باید به عنوان مشتری Virgin به O2 انتظار داشته باشید را به شما ارائه می دهیم.

چرا Virgin Media به O2 تغییر مکان داد؟

قرارداد 31 میلیارد پوندی ویرجین مدیا برای پیوستن به نیروها با O2 ایجاد یک “قهرمان ملی” جدید در بریتانیا برای رقابت بهتر با سایر غول های صنعت مانند Sky و BT بود. O2 و Virgin Media می توانند با متحد کردن نیروها، طیف وسیع تری از خدمات از جمله تلفن همراه، پهنای باند و تلویزیون را ارائه دهند و به طور موثرتری در بازار رقابت کنند. O2 در حال حاضر بر بازار شبکه تلفن همراه تسلط دارد و اکنون برای ارائه دهندگان قرارداد تلفن همراه زیر پوشش ارائه می دهد:

  • آسدا موبایل
  • تسکو موبایل
  • لایکا موبایل
  • گیفگاف

این برای مشتریان ویرجین چه معنایی دارد؟

تغییر به O2 در حال حاضر برای بسیاری از مشتریان Virgin Mobile آغاز شده است. در فوریه امسال شروع شد و غول های شبکه قصد دارند تا دسامبر 2023 آن را تکمیل کنند. ممکن است نگران این باشید که این برای شما چه معنایی دارد، اما مطمئن باشید، مزایای بزرگی در راه است.

ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

انتظار می رود این ادغام منجر به صرفه جویی در هزینه، افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت ها و بهبود پیشنهادات مشتریان شود. بنابراین نه تنها از خدماتی که به آنها عادت کرده اید لذت خواهید برد، بلکه می توانید منتظر برخی ویژگی ها و بهبودهای جدید و هیجان انگیز در آینده باشید. به عنوان مثال، کسانی که دارای ساعت تلفن همراه اپل هستند ممکن است متوجه شده باشند که در گذشته به دلیل عدم وجود قابلیت های Virgin نمی توانستند از ویژگی های سلولی استفاده کنند. با این حال، با O2 می توانید گوشی خود را در خانه بگذارید و از اپل واچ خود نهایت استفاده را ببرید. این بدان معناست که اکنون زمان مناسبی برای فروش اپل واچ و ارتقاء به سلولار است!

در شبکه ویرجین من با استقبال خوبی مواجه شدم. آیا این تغییر خواهد کرد؟

پس از ادغام در سال 2021، Virgin Mobile روابط خود را با ارائه دهنده شبکه Vodaphone قطع کرد، به این معنی که به عنوان یک مشتری Virgin اکنون از شبکه O2 استفاده می کنید. بنابراین، اگر سیگنال و اتصال 5G عالی دارید، هنگامی که به O2 تغییر می‌دهید، همین وضعیت باقی می‌ماند. شما همچنان همان اتصال عالی و سرعت دانلود را دریافت خواهید کرد زیرا زیرساخت یکسان باقی می ماند. در عوض، شما فقط با O2 به طور مستقیم در مورد قرارداد و صورتحساب خود تماس خواهید گرفت.

ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

با این حال، این خبر بسیار خوبی است، زیرا O2 مزایای بزرگی را ارائه می دهد و یکی از اولین ارائه دهندگان شبکه است که اتصالات 5G را در سال 2019 ارائه می دهد. آنها در 88 مکان اصلی بریتانیا، از جمله حدود 750 شهر و شهر، 5G دارند. با ادامه عرضه 5G، می‌توانید انتظار داشته باشید که در سال‌های آینده گسترش یابد. اگر قبلاً تلفنی ندارید که با 5G سازگار باشد، به شدت توصیه می‌کنیم آن را ارتقا دهید، زیرا بسیاری از شبکه‌ها دکل‌های 3g خود را تا پایان سال جاری خاموش می‌کنند تا راه را برای 5G باز کنند. هر چند نگران نباشید. با خدمات فروش دستگاه های تلفن همراه ما، می توانید پول مورد نیاز برای ارتقا را دریافت کنید و اطمینان حاصل کنید که دستگاه قدیمی شما به روشی سازگار با محیط زیست بازیافت می شود.

O2 مزایای بزرگی را ارائه می دهد!

در حالی که ممکن است در مورد تغییر به O2 محتاط باشید، مزایای زیادی برای بهره مندی از ارائه دهنده شبکه جدید O2 وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، مشتریان O2 می توانند از خدمات اولویت O2 خود استفاده کنند، که به کاربران خود پیشنهادات، قرعه کشی جوایز و حتی دسترسی زودهنگام به فروش بلیط برای رویدادها در عرصه های O2 خود در سراسر کشور را ارائه می دهد.

اگر قصد سفر در سراسر اروپا را دارید، می توانید از 25 گیگابایت رومینگ رایگان در اتحادیه اروپا نیز استفاده کنید. این به شما این امکان را می‌دهد تا با به‌روز نگه‌داشتن آن‌ها با عکس‌های تعطیلات لحظه‌ای و استوری‌های اینستاگرام خود، بدون هزینه اضافی با خانواده و دوستان خود در تماس باشید.

ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

مزایای دیگر عبارتند از 12 ماه Amazon Prime Video، Amazon Audible، Cafeyn، McAfee Mobile (از جمله VPN) یا شش ماه Disney+، Amazon Music Unlimited، شش ماه Apple Music رایگان و شما گارانتی تمدید شده و منطقه شامل سفر دریافت می کنید.

برای تعویض چیکار باید بکنم؟

O2 و Virgin Mobile تغییرات را از راه دور انجام می دهند. تعویض برای اکثر مشتریان نسبتاً آسان خواهد بود، زیرا می توانید همان تعداد و برنامه قراردادی را که در حال حاضر دارید حفظ کنید. در بیشتر موارد، نیازی به انجام کاری نخواهید داشت.

تنها چیزی که آن‌ها می‌خواهند این است که وقتی به شما پیام می‌دهند تلفنتان را روشن نگه دارید تا به شما اطلاع دهند که چه زمانی باید جابجا شوید. اگر به دلایلی برای جابجایی شما از راه دور مشکل داشته باشند، به طور خودکار یک سیم کارت جدید برای شما ارسال می کنند، آن را وارد می کنند و دستورالعمل های موجود در نامه ای را که ارائه می دهند دنبال می کنند.

تغییرات صورت‌حساب و پرداخت

هنگامی که به طرح جدید O2 خود بروید، بدهی مستقیم شما به جای Virgin Mobile به نام O2 جمع‌آوری می‌شود و O2 را در صورت‌حساب بانک یا جامعه ساختمان خود مشاهده خواهید کرد. اگر دریافت مستقیم دیگری برای وام تلفن خود دارید، به همان صورت باقی می ماند و نام بانک یا بیانیه جامعه ساختمانی آن همچنان Virgin Media خواهد بود.

دوباره، صورت‌حساب و بدهی‌های مستقیم به‌طور خودکار تغییر می‌کنند و نیازی به تغییر چیزی در مورد پرداخت‌هایتان نخواهید داشت.

ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

صورتحساب و تاریخ پرداخت شما تغییر نخواهد کرد مگر اینکه به طور معمول در 29، 30 یا 31 ماه صورتحساب دریافت کنید، در این صورت تاریخ صورتحساب شما کمی به اول ماه منتقل می شود و تاریخ پرداخت شما به یکی از یا بعد از پانزدهم ماه

بدهی مستقیم صورتحساب بانکی شما برای طرح زمان پخش ماهانه شما نیز از Virgin Mobile به O2 تغییر می کند. اگر این در مورد شما صدق می کند، نگران نباشید، O2 با شما تماس خواهد گرفت تا شما را از تغییر مطلع کند.

اگر نخواهم عوض کنم چه؟

اگرچه O2 یک شبکه عالی برای کار با آن است، اگر تصمیم دارید که ترجیح می دهید ارائه دهنده قرارداد خود را به عنوان مشتری تغییر دهید، حق دارید این کار را انجام دهید. مانند هر قرارداد تلفن همراه، اگر تغییری خارج از توافق اولیه شما ایجاد شود، حق خروج از قرارداد را دارید. برای انجام این کار، باید مستقیماً با O2 تماس بگیرید و تیم خدمات مشتری آنها در مورد لغو به شما کمک می کند.

با این حال، قبل از اینکه بخواهید لغو کنید، شایان ذکر است که تمام مشتریان ویرجین موبایل نباید انتظار افزایش هزینه در قراردادهای خود را داشته باشند، و در واقع در حال حاضر داده های بیشتری از برنامه های خود با همان قیمت ارائه می شود! O2 به مشتریان Virgin داده های مضاعف یا نامحدود را به عنوان بخشی از سوئیچ ارائه می دهد، به این معنی که شما معامله ای حتی بهتر از آنچه قبلا داشته اید دریافت می کنید.

با Mazuma بیشتر کشف کنید

در حالی که ما پیشرو شرکت بازیافت آنلاین تلفن در بریتانیا با خدماتی مشابه فروش آیفون خود هستیم، نکات، اخبار و توصیه های عالی را نیز در وبلاگ خود ارائه می دهیم. ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما قبل از فروش گوشی‌های هوشمند خود بیشترین بهره را می‌برند.

ادغام O2 و Virgin Mobile: همه چیزهایی که باید بدانید

این که آیا می خواهید یک عکاس گوشی هوشمند شوید و بدانید که بهترین گوشی برای عکس گرفتن یا آخرین ویژگی های سری آیفون 14 کدام است، امروز وبلاگ ما را بررسی کنید و متخصص گوشی های هوشمند شوید.