منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

امسال، جمعه سیاه زود است. ما فروش خود را به طور کامل شروع می کنیم سه روز زودتر بر سه شنبه، 22 نوامبر، ساعت 7 صبح به وقت محلی. چرا تغییر؟ فقط ما پاداش ها، مزایا و تخفیف های بیشتری نسبت به قبل داریم! به ما اعتماد کنید، نمی خواهید آن را از دست بدهید. تقویم خود را علامت بزنید و وارد شوید تا امروز یک iMac رایگان برنده شوید!

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!

اما فقط در صورتی که نیاز به قانع‌کننده‌های بیشتری داشته باشید، دلایل زیادی برای هیجان‌زده شدن داریم!

امسال بزرگترین فروش ماست!

Divi Black Friday زود می آید.  22 نوامبر.

ما هرگز چنین فروش نداشتیم. راه اندازی سه شنبه 22 نوامبر می‌توانید از بزرگترین تخفیف‌ها در Divi، Divi Cloud، Divi Teams و بیشتر از آنچه که تا به حال ارائه کرده‌ایم، برخوردار شوید.

این تخفیف ها فقط در روزهای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما در دسترس خواهد بود. تا یک سال تمام دیگر پس‌اندازهایی مثل این را نخواهید دید!

به علاوه، هر تخفیفی که در Divi، Divi Cloud یا Divi Teams در طول فروش جمعه سیاه و سایبر دوشنبه امسال دریافت کنید، برای تمام تمدیدهای آینده اعمال خواهد شد. برای همیشه.

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!

ارزش شگفت انگیز اکوسیستم دیوی

با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

همانطور که فروش جمعه سیاه امسال را تبلیغ می کنیم، سر و صدای زیادی در مورد این که چه پیشنهادی عالی ارائه می دهیم، ایجاد خواهیم کرد. اما برای درک اینکه چرا اینقدر هیجان‌انگیز است، باید به خاطر داشت که Divi و کل اکوسیستم Divi، به‌طور پیش‌فرض، از قبل طراحی شده‌اند تا مقدار بسیار دیوانه‌کننده‌ای از ارزش را ارائه دهند – فروش یا عدم فروش.

وحشی

قالب وردپرس Divi

Divi بیش از یک موضوع وردپرس است، این یک چارچوب ساخت وب سایت است که با عملکردهای پیشرفته و منابع طراحی چشمگیر بارگذاری شده است. این به هر کسی اجازه می دهد تا وب سایت های زیبا و کارآمدی را بدون نیاز به نوشتن یک خط کد ایجاد کند. Divi نه تنها ویرایشگر استاندارد وردپرس را با یک ویرایشگر بصری بسیار پیشرفته تر و کاربرپسند جایگزین می کند، بلکه همچنین چندین پلاگین و سرویس بالقوه گران دیگر را جایگزین می کند که به راحتی می توانند به صدها یا هزاران دلار در سال برسند!

دیوی ابر

دیوی ابر

Divi Cloud مانند Dropbox، iCloud یا One Drive است، اما برای وب سایت Divi شما. این سیستم ذخیره سازی ابری کاملا یکپارچه است به ویژه برای فریلنسرهای Divi، آژانس ها یا هر کسی که بیش از یک وب سایت Divi ایجاد می کند مفید است. ذخیره موارد در Divi Cloud از کتابخانه Divi به این معنی است که می توانید به هر مورد ذخیره شده از هر نصب Divi که وارد آن شده اید دسترسی داشته باشید. این یک صرفه جویی در زمان است که به محض شروع استفاده از آن هزینه خود را پرداخت می کند!

تیم های دیوی

تیم های دیوی

Divi Teams یک روش کاملاً جدید برای کاربران Divi است تا به طور مؤثر با همکاران و مشتریان خود همکاری کنند. اعضای تیم جدید اکنون می توانند با کسری از هزینه عضویت فردی به حساب های Elegant Themes موجود اضافه شوند. هر یک از اعضای تیم مزایای کامل حساب اصلی را به ارث خواهند برد و مالک می‌تواند نقش‌ها و مجوزها را اختصاص دهد. اکنون کل تیم شما می تواند به همان فضای ذخیره سازی ابری دسترسی داشته باشد. طراحان شما به راحتی به Divi دسترسی دارند، توسعه دهندگان می توانند وب سایت های جدید ایجاد کنند و کلیدهای API تولید کنند، حسابدار شما به صورتحساب دسترسی دارد و هرکسی که به آن نیاز دارد می تواند با پشتیبانی تماس بگیرد. شما حتی می توانید نقش های کاربر مشتری را با مجوزهای سفارشی ایجاد کنید.

بسته های Divi Marketplace

با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

یکی از مشکلات استفاده از نرم افزار منبع باز، چه خود وردپرس باشد و چه ابزارهای محبوب وردپرس، تکه تکه شدن است. عدم سازگاری و یکپارچگی بین ابزارهایی که به آنها تکیه می کنید می تواند به سرعت منجر به صرف زمان کمتر برای اجرای کسب و کار شما و صرف زمان بسیار بیشتر برای عیب یابی وب سایت شما شود. یا وب سایت های مشتریان شما.

با Divi Marketplace، می‌توانیم از طریق استانداردهای توسعه و آزمایش یکپارچه اطمینان حاصل کنیم که محصولات در Divi Marketplace همانطور که انتظار می‌رود کار می‌کنند. ارائه به مشتریان ما بهترین های هر دو جهان – خلاقیت و محصولات فوق العاده ای که جوامع منبع باز بزرگ می توانند ایجاد کنند، و کیفیتی که از نظارت و مسئولیت پذیری ناشی می شود.

سپس، برای تکمیل آن، بهترین و محبوب‌ترین تم‌ها، افزونه‌ها و طرح‌بندی‌های فرزند Divi را برای حداکثر صرفه‌جویی در بسته‌بندی می‌کنیم.

ارزش برای فریلنسرها و آژانس ها به طور تصاعدی افزایش می یابد

با 89 دلار در سال یا 249 دلار مادام العمر، عضویت Elegant Themes یک سرقت است. اکثر رقبای ما بین 230 تا 999 دلار برای یک سال هزینه می گیرند! با محدودیت‌های اضافی در تعداد سایت‌ها، افرادی که می‌توانند به حساب/پشتیبانی دسترسی داشته باشند، و حتی دسترسی محدود به هر ویژگی یا افزونه‌ای. این مورد در مورد دیوی نیست. از ابتدا، ما تلاش کرده‌ایم تا با حداکثر دسترسی به همه ابزارها و خدمات، ارزش جامعه خود را غرق کنیم.

برای مثال، یکی از جنبه‌های عضویت ما که اغلب نادیده گرفته می‌شود، توانایی استفاده از عناصر Divi و Divi Marketplace در تعداد نامحدودی از وب‌سایت‌ها است. این به تنهایی می تواند صدها دلار برای کاربران در خرید اولیه و هزاران و هزاران دلار در طول چندین سال و ده ها (یا حتی صدها!) ساخت وب سایت صرفه جویی کند.

به طور خلاصه، عضویت در Divi، صرفنظر از اینکه در چه فصلی از سال باشد، چیزی جز یک معامله شگفت‌انگیز نیست. اما برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، ما واقعاً همه چیز را انجام می‌دهیم.

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!

امسال هدیه می دهیم بنابراین. زیاد. جوایز.

با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

همه کسانی که در فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ما امسال شرکت کنند یک جایزه رایگان دریافت خواهند کرد. ارزش بسیاری از آنها بیشتر از قیمت محصولات و خدماتی است که در سال جاری به فروش می رسند! و برخلاف سالهای گذشته هر کس حتی اعضای مادام العمر فعلی قادر خواهند بود جایزه ای برنده شوند!

با اضافه شدن بسته‌های Divi Cloud، Divi Teams و Divi Marketplace به فروش امسال، چیزی برای همه وجود دارد. و با هر خرید یک جایزه رایگان دریافت می کنید.

فقط برای تأکید بر دیوانگی فروش امسال، می توانید چند دلار در Divi Cloud خرج کنید و جایزه رایگانی به ارزش بیش از 100 دلار برنده شوید! و به همان اندازه که وحشی است، هنوز جمع آوری چیزهای رایگان را تمام نخواهید کرد. زیرا ما هنوز به بسته های چیدمان اختصاصی امسال اشاره نکرده ایم!

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!

بسته های طرح بندی انحصاری جمعه سیاه را دریافت کنید

با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

علاوه بر بزرگترین فروش ما با هزاران جایزه رایگان، بسته‌های طرح‌بندی انحصاری Divi و بسته‌های تم ساز Divi را نیز به همه کسانی که شرکت می‌کنند اهدا می‌کنیم. تیم طراحی ما برای ایجاد مجموعه ای خیره کننده از صفحات و قالب های Divi که نمی خواهید آن ها را از دست بدهید، اضافه کار کرده است. تنها راه برای دستیابی به آنها، خرید در طی فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری امسال است. دلیل دیگری برای علامت گذاری در تقویم!

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!

از دست نده! تقویم های خود را علامت گذاری کنید و زودتر حاضر شوید!

وقتی ساعت به صدا در می آید ساعت 7 صبح سه شنبه 22 نوامبر PT جوایز شروع به پرواز خواهند کرد. اگر سال‌های گذشته اتفاقی باشد، به این معنی است که پاداش‌ها به سرعت ناپدید می‌شوند. همه بهترین جوایز ما فوراً در دسترس خواهند بود، بنابراین اگر می‌خواهید فرصتی برای تضمین آن داشته باشید، می‌خواهید درست در ابتدای فروش در صفحه فروش جمعه سیاه حضور داشته باشید. اولین جوایز موجود به سرعت ناپدید می شوند!

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!

اجازه دهید سرگرمی شروع شود: برای برنده شدن یک iMac رایگان امروز وارد شوید!

با شروع رسمی شمارش معکوس برای فروش جمعه سیاه Divi 2022، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید!

یک چیز وجود دارد که لازم نیست تا نوامبر منتظر بمانید، و آن هدیه iMac ما است! از همین الان می توانید به آدرس elegantthemes.com/blackfriday بروید و در قرعه کشی شرکت کنید.

راه های مختلفی برای افزایش شانس برنده شدن وجود دارد. می توانید انتخاب کنید که پیوند را از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. می توانید در خبرنامه ما مشترک شوید. حتی ممکن است تا آنجا پیش بروید که مقاله ای در مورد فروش بنویسید. اما ما یک راه سرگرم کننده جدید برای مردم داریم که امسال ورودی های بیشتری دریافت کنند. کد مخفی ما یک کاراکتر از کد را در هر ویدیویی که برای فروش پخش می‌کنیم پنهان کرده‌ایم تا زمانی که شروع شود. بنابراین مراقب پست های تبلیغاتی جمعه سیاه در چند هفته آینده باشید و ویدیوهای آنها را با دقت تماشا کنید!

نکته: یک شخصیت مخفی در ویدیوی بالا وجود دارد.

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!

منتظر چی هستی؟ یک iMac برای برنده شدن وجود دارد!

امیدواریم که شما هم مانند ما برای جمعه سیاه امسال و فروش سایبر دوشنبه هیجان زده باشید. اگر هنوز این کار را نکرده اید، دیگر منتظر نمانید! به elegantthemes.com/blackfriday بروید، تقویم خود را علامت‌گذاری کنید، برای برنده شدن یک iMac رایگان وارد شوید، و برای دریافت بهترین جوایز و احمقانه‌ترین تخفیف‌هایی که تا به حال ارائه کرده‌ایم آماده باشید تا در اوایل 22 نوامبر بازگردید!

به صفحه فروش جمعه سیاه Divi سر بزنید!