منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

آیا می خواهید یک هالووین عالی داشته باشید؟ از برنامه‌ها برای ترساندن شما تا شوخی برای ترساندن دیگران، راهنمای برنامه‌های ما را بررسی کنید تا هالووین را وحشتناک و هیجان‌انگیز کنید! ما قول می‌دهیم که جوراب‌های شما را از بین می‌برند و همه آنها توسط کارکنان مفید ما آزمایش و آزمایش می‌شوند!

1. دوستان خود را بترسانید – این ترفند باعث می شود جیغ بکشید!

وادار کردن دوستانتان به پرش، هیجان نهایی هالووین است. چه از طرفداران قدیمی‌ها باشید، مانند پنهان کردن گوشه‌های گرد و پنجره‌های بازشو، یا چیزی که به طراحی یا برنامه‌ریزی بیشتری نیاز دارد، ما یکی از آنها را پیدا کرده‌ایم که ترکیبی از هر دو است.

اگرچه بسیاری از برنامه‌های تغییر صدا برای دانلود در دسترس هستند، اما بیشتر آن‌ها از شما می‌خواهند که برای تغییر صدای خود با تلفن صحبت کنید – که اصلاً خیلی ترسناک نیست! اما در اینجا کاری است که می توانید انجام دهید.

ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

اگر خودتان را ضبط کنید یا حتی یک صدای شبح‌آلود یا فریاد را به عنوان MP3 دانلود کنید و آن را در گوشی خود ذخیره کنید، صدای ترسناک کاملی خواهید داشت. پس از بارگیری آن در دستگاه خود، باید زنگ هشدار را تنظیم کنید. از قبل برنامه ریزی کنید و بهترین زمان برای تنظیم زنگ ساعت خود را بیابید. چه در اواسط فیلم یا در فواصل زمانی تصادفی در طول روز این کار را انجام دهید – «نویز؟ فریاد؟ نه، من آن را نشنیدم» – می توانید تضمین کنید که دوستان شما به خوبی ترسیده اند!

2. فن آوری اختصاصی برای ترساندن والدین

مطمئناً ترساندن و شوخی کردن دوستانتان سرگرم کننده است، اما چه چیز لذت بخش تر از تماشای دیوانه شدن والدینتان است، به خصوص وقتی صحبت از فناوری می شود؟ اکنون، ما به شما هشدار می‌دهیم که راه‌اندازی دور از چشم شما طول می‌کشد، اما می‌توانید سال‌ها بدون اینکه آنها بدانند از این یکی استفاده کنید! مناسب برای کاربران اپل و اندروید.

ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

ابتدا باید از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر والدین خود به www.remotemouse.net مراجعه کنید. اگر با رمز عبور محافظت شده باشد، ممکن است دشوار باشد، اما مشکلات مربوط به خودتان را گزارش کنید و در صورت لزوم مشق شب را شبیه سازی کنید! پس از ورود به سیستم، باید دستورالعمل ها را دنبال کنید تا برنامه را در دستگاه خود دانلود کنید. پس از انجام این کار، باید برنامه را در iPhone یا iPad خود دانلود کنید. سپس شما آماده رفتن هستید! اکنون می توانید لپ تاپ والدین خود را از دستگاه تلفن همراه خود کنترل کنید. منتظر بمانید تا در میانه کار باشند و دیوانه شدن آنها را تماشا کنید که شما شروع به تایپ کردن برای آنها می کنید و کنترل را به دست می گیرید. اگر بتوانید چهره خود را صاف نگه دارید و تلفن خود را پنهان کنید، این می تواند سال ها ادامه یابد!

3. پیام های ارواح در چت

اگر فردی با قواعد قوی هستید و از هیچ چیز نمی ترسید، چرا نترسی خود را با چند داستان واقعاً ترسناک آزمایش نکنید! برخلاف داستان های دیگر، این داستان ها کمی متفاوت هستند…

هر روز داستان جدیدی برای بررسی وجود دارد. آنها مانند پیام های چت ظاهر می شوند، کمی واقعی تر از یک رمان روایی به نظر می رسند، که آنها را وحشتناک می کند! این مکالمات ناخن جویدن از اولین پیام شما را درگیر می کند… آیا می توانید آن را تا انتها ادامه دهید؟

ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

می توانید هر دو نسخه را به صورت رایگان در فروشگاه Play و App Store دریافت کنید. به ما اطلاع دهید اگر توانستید از همه آنها عبور کنید، ما اشتباه کردیم که آنها را تا پایان روز خواندیم و برخی از ما کمی خودآگاه بودیم که به تنهایی به خانه برگردیم!

4. ggg-ghooost است

چه به آنها اعتقاد داشته باشید یا نه، چیزی نسبتاً وهم انگیز در مورد جستجوی ارواحی وجود دارد که در شب با هم برخورد می کنند. با این حال، به جای اینکه امیدوار باشید کسی ظاهر شود، چرا دوستان خود را فریب ندهید که فکر کنند آنها چنین هستند! برنامه های زیادی برای دانلود وجود دارد، اما مورد علاقه ما شبیه سازهای شکار ارواح هستند.

ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

حتی اگر باور نمی کنید، با این برنامه تعاملی دویدن به دنبال یک روح سرگرم کننده است. پلی استور یا اپ استور را بررسی کنید و ببینید آیا می توانید در تیم Ghostbusters جا شوید یا خیر! در سبک پوکمون گو، جدای از گرفتن این ارواح، می توانید از آنها سوال بپرسید و همه چیز را در مورد آنها بدانید. ویژگی های آن شما را کاملاً در شکار غرق می کند تا جایی که دنیای بیرون را فراموش می کنید.

5. ترفند یا درمان عمومی

فرقی نمی‌کند خانواده‌ای باشید که به تنهایی بیرون می‌روید یا برای یک شب لذت‌بخش‌تر به نیروها ملحق می‌شوید، حفظ امنیت و اطمینان از اینکه همه افراد گروه را از دست نمی‌دهید برای یک شب ترسناک ضروری است (متاسفیم که نتوانستیم کمکی کنیم).

ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

برنامه های مختلفی به صورت رایگان در دسترس هستند مانند Find my friends، Family locator و بسیاری دیگر. هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. برخی شامل ردیابی کودکان در دستگاه های خود، امکان تعیین محدودیت و دریافت اعلان در صورت تخلف است. اکثر آنها ردیابی هم‌زمان را بر روی نقشه زنده ارائه می‌دهند، که برای بازگشت امن همه به خانه در هالووین عالی است!

ما را به روز نگه دارید

باز هم، من بسیار متاسفم، اما اگر نمی توانید در هالووین کهنه باشید، چه زمانی می توانید؟ ما دوست داریم بدانیم که آیا شما از هر یک از این برنامه ها استفاده کرده اید، ما همه آنها را امتحان کردیم و بعد از ظهر بسیار جالبی در Mazuma HQ بود.

ترفند یا درمان 5 از بهترین ویژگی های تلفن هالووین

البته فراموش نکنید که با همه اینها مراقب گوشی خود باشید. ما از شنیدن در مورد تصادفات دستگاه متنفریم زیرا شما برای دیدن دیوار آجری آنقدر مشغول جستجوی ارواح بودید. اگر چه، اگر به یک دستگاه جدید نیاز دارید، به یاد داشته باشید که می‌توانید از طریق خدمات sell my phone ما پول نقد دریافت کنید و یک تلفن کاملاً جدید با قیمت کمتری نسبت به اکثر خرده‌فروشان اصلی برای خود تهیه کنید.