منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حمایت کوتاه مدت تایسون فیوری از مورکامب اف سی

حمایت کوتاه مدت تایسون فیوری از مورکامب اف سی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حمایت کوتاه مدت تایسون فیوری از مورکامب اف سی

تایسون فیوری، قهرمان بوکس سنگین وزن جهان و ساکن محلی، به عنوان حامی مالی مورکامب اف سی به مازوما پیوست. در فصل آینده 2022/23، تیم اول میگوها به عنوان بخشی از قراردادی که تایسون هفته گذشته با باشگاه منعقد کرد، برند Gypsy King را روی شورت خانگی و خارج از خانه خود خواهند پوشید.

عشق فیوری به مورکامب

هرگز بر کسی پوشیده نیست که این قهرمان سنگین وزن قلب بزرگی برای شهر خود دارد و پس از گذراندن بیشتر دوران بوکس خود در منطقه مورکامب، خود را یک قهرمان مردمی معرفی می کند. غالباً می‌توان «جیپسی کینگ» فروتن را در حالی یافت که تناسب اندام خود را حفظ می‌کند و از زیبایی مورکامب با خانواده و دوستان مشهورش، از جمله جیمی ردنپ، بازیکن سابق لیورپول و اسپرز، و فردی فلینتوف، اسطوره معروف کریکت انگلیس لذت می‌برد.

تایسون فیوری به طور مداوم از فروشگاه ها، خدمات محلی و منطقه Morecambe در صفحات رسانه های اجتماعی خود پشتیبانی می کند و Morecambe FC جدیدترین ویترین وی در شهر است. ارتباط فیوری با باشگاه فوتبال مورکامب به قدمت زیادی برمی گردد. او حتی سالن بدنسازی خود را ساخته است که به استادیوم موبایل Mazuma متصل است. در بیانیه ای، او به عشق خود به مورکامب اذعان کرد و گفت که “حمایت از باشگاه فوتبال محلی من خوشحالم”.

میگو به موفقیت می رسد

دو فصل گذشته ترن هوایی برای Morecambe بوده است. پس از موفقیت چشمگیر خود در ورزشگاه ومبلی در فصل 2020/2021 با پیروزی 1-0 مقابل نیوپورت کانتی، آنها برای اولین بار در تاریخ باشگاه به لیگ یک صعود کردند و از آن زمان در اولین سال حضور خود به عنوان یک بازیکن، بازی های زیادی را فروخته اند. لیگ دسته اول تیمی

موفقیت مورکامب اف سی به این شهر رونق بسیار لازم داده است. حتی با اجتناب از سقوط در فصل 2021/22، حمایت از شهر قوی تر از همیشه است و فروش بلیت همچنان رکوردهای باشگاه را می شکند.

با نزدیک شدن به فصل جدید، آنها با بیانیه ای هیجان انگیز از سوی مارتین توماس، رئیس تبلیغات باشگاه، همکاری خود را با برند جیپسی کینگ اعلام کردند.

ما رابطه بسیار خوبی با تایسون داریم و مفتخریم که برند جیپسی کینگ او را روی شورت تیم اول برای کمپین آتی قرار می دهیم.

تایسون یک سفیر فوق العاده برای منطقه مورکامب است و حضور او در کشتی فوق العاده است. تایسون یکی از شناخته شده ترین نام های دنیای ورزش است و شهرت جهانی را برای باشگاه به ارمغان خواهد آورد.

او به لیستی از شرکای تجاری در حال رشد در کنار برندهای محلی و ملی و همچنین مشاغل محلی که باشگاه در فصول اخیر امضا کرده است، خواهد پیوست. ما اکنون در سراسر جهان، با حضور بیشتر در صحنه جهانی به لطف این مشارکت، دسترسی گسترده ای داریم

در حالی که باشگاه فوتبال مورکامب وارد فصل جدید می شود، آنها با سرمربی بازگشته خود که آنها را به قهرمانی لیگ یک رساند، درک آدامز، ادامه می دهند. آدامز که هفت بازیکن جدید به خدمت گرفته است، از دستاوردهای تیم در پیش فصل راضی است و مدعی است که تیم مشتاقانه منتظر فصل آینده است.

آینده حضور فیوری در مورکامب اف سی

اگرچه این خبر به تازگی منتشر شده است، اما گفته می شود که در حالی که این قرارداد اولیه فقط یک قرارداد کوتاه مدت است، اعلامیه دیگری در راه است که Gypsy King همکاری خود را با باشگاه بیش از پیش گسترش خواهد داد.

به عنوان حامی باشگاه فوتبال مورکامب، ما برای آنها در فصل آینده آرزوی موفقیت داریم و اگر از استادیوم مازوما بازدید می کنید، به دنبال ماز باشید که با هواداران تیم را تشویق و حمایت خواهد کرد.

UTS!