خلاصه WordCamp US 2022

خلاصه WordCamp US 2022

سه هفته پیش، Elegant Themes در WordCamp US شرکت کرد. این WordCamp بسیار مورد انتظار بوده است، زیرا تقریباً سه سال از آخرین شروع آن می گذرد (با تشکر از شما، همه گیر). WCUS سرانجام به غرب رفت و در سن دیگو در تاون و کانتری ریزورت در هتل سیرکل برگزار شد. با بیش از 650 شرکت کننده، این کوچکترین WordCamp ایالات متحده تا به امروز بود. اما این او را از ارائه یک تقویت بسیار مورد نیاز برای مشارکت جامعه باز نداشت.

محل برگزاری WCUS 2022 – تفریحگاه شهر و روستا

تیم

تیم ما امسال کمی متفاوت به نظر می رسید زیرا ما فقط چند نفر با تجربه داشتیم. نیمی از تیم ما با تم های زیبا کاملاً جدید بودند و با WordCamps کاملاً جدید بودند. تیم WordCamp Elegant Themes ایالات متحده به شرح زیر بود:
ناتان بی. ولر – مدیریت محتوا
راکل لندفلد – مدیر انجمن
جیسون شامپاین – ویرایشگر دسته بندی وبلاگ
کریس موریس – نویسنده وبلاگ
کریستینا گویرا – نویسنده وبلاگ
دینا مک لین – نویسنده وبلاگ
اتان میلز – سازنده ویدیو

با همدیگر آشنا شدیم و با جامعه وردپرس آشنا شدیم.

دیانا، کریس، اتان و جیسون برای اولین بار در فرودگاه با هم ملاقات می کنند

بخشی از تیم در هنگام ناهار

به کریس توجه کنید

حمایت مالی از WordCamp

Elegant Themes از WCUS در سطح برنز حمایت می کند. به عنوان یک حامی، یکی از راه های مورد علاقه ما برای ملاقات و ارتباط با جامعه، میزبانی یک جلسه صبحگاهی و خوشامدگویی است. البته این معمولاً با قهوه است. ما از شراکت با کافی شاپ مورد علاقه خود در سن دیگان، جیمز کافی، بسیار هیجان زده شدیم. آنها با آن در جبهه قهوه و شیرینی آمدند. اما بهترین بخش جامعه ما از کاربران و حامیان Divi بود! بسیاری از جمله دوستان ما در Siteground و BlogVault.

میزبان جلسه صبحگاهی ما Divi WCUS باشید

جلسه قهوه صبح WCUS Divi

شرکت در WordCamp US 2022

WordCamp US 2022 یک رویداد 3 روزه با جلسات و کارگاه های آموزشی در روزهای جمعه و شنبه و به دنبال آن روز مشارکت کنندگان در روز یکشنبه بود. ما جلسه و احوالپرسی تحت حمایت خود را در صبح جمعه قبل از سخنان افتتاحیه WCUS برگزار کردیم که به خوبی پیش رفت. تیم دو روز را تقسیم کرد و فتح کرد، شرکت در جلسات، بازدید از سالن اسپانسر، گفتگوهای ارزشمند و ملاقات با چهره های جدید و شبه قدیمی. منظورم این است که برخی از ما دوستی و روابط آنلاین برقرار کرده ایم اما هنوز ملاقات نکرده ایم! خیلی عالی بود که بالاخره با این پیوندها IRL آشنا شدم!

جیسون و نکسس در سالن حامیان WCUS

ناتان و دیوی فام

Raquel reppin’ ET به عنوان میزبان

این بسیار لذت بخش بود که بالاخره چند IRL رو در رو با جامعه وردپرس داشتم. مثل همیشه، این بهترین بخش حضور در WordCamp است. راستش را بخواهید، فکر می کنم بیشتر ما فراموش کرده ایم که چگونه بود. خوشبختانه WordCamp US 2022 یک یادآوری سالم به ما داد. ما نمی توانیم صبر کنیم تا دوباره جامعه را ببینیم! توقف بعدی؛ WordCamp Phoenix. آنجا میبینمت!

تیم محتوای مضامین زیبا WCUS 2022 شما

تیم محتوای احمقانه شما در تم های زیبا WCUS 2022