منو سایت

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

Divi Cyber ​​​​Monday Sale هم اکنون فعال است! ما داریم معاملات شگفت انگیز در سراسر اکوسیستم ما! دریافت خواهید کرد تخفیف های عظیم بسته ها و محصولات Divi، Divi Cloud، Divi Teams و Divi Marketplace! ما نیز پاداش خود را تمدید کردیم! این بدان معناست که هر خریدی که روی موارد ذکر شده انجام می دهید برای شما سود خواهد داشت جایزه رایگان از Divi Marketplace! فقط صفحه فروش را بررسی کنید تا ببینید کدام پاداش هنگام خرید شما فعال است. حتی می توانید خرید یا خریدهای خود را تگ کنید تا حداکثر پنج جایزه منحصر به فرد دریافت کنید!

آیا نیاز به قانع کننده بیشتری دارید؟ برای تمام جزئیات برتر در فروش عظیم Cyber ​​Monday ما به ادامه مطلب بروید.

مرا به فروش ببرید!

اکوسیستم Divi ارزش بی نظیری را ارائه می دهد

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

ما قیمت‌های باورنکردنی را برای عضویت‌های Divi و ارتقاهای مادام العمر، Divi Cloud، Divi Teams، محصولات منتخب Divi Marketplace و بسته‌های محصول ارائه می‌کنیم. اینها تخفیف در حال حاضر در دسترس است فقط برای مدت محدود. همچنین قیمت تخفیف خورده را برای تمام تمدیدهای آینده تیم های Divi، Divi Cloud و Divi قفل خواهید کرد. برای همیشه.

25% تخفیف در Divi دریافت کنید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

Divi تنها موضوعی است که برای ایجاد هر وب سایتی که می توانید تصور کنید به آن نیاز دارید. این مجموعه با بیش از 200 عنصر طراحی، یک Visual Builder بصری، و قالب های بی پایان است که می توانید از آنها برای ایجاد وب سایت ها بدون لمس یک خط کد استفاده کنید. Divi ابزاری عالی برای تمام آژانس های طراحی وب، صاحبان مشاغل کوچک، مترجمان آزاد طراحی وب و صاحبان فروشگاه های آنلاین است. این به شما کنترل کامل بر وب سایت خود را می دهد و به شما امکان می دهد وب سایت هایی را سریعتر از همیشه بسازید!

44٪ تخفیف در Divi Cloud دریافت کنید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

Divi Cloud به شما امکان می دهد تمام طرح های شگفت انگیز خود را ایجاد کنید، آنها را در فضای ابری خود ذخیره کنید و از آنها در هر نصب وردپرس دیگری که می خواهید استفاده کنید. با از بین بردن دردسر صادرات و وارد کردن فایل ها، گردش کار خود را سرعت بخشید. یک کلیک و پروژه های شما آپلود می شوند! Divi برای کسانی است که دوست دارند کارآمد، سریع و منظم کار کنند.

44٪ تخفیف برای تیم های Divi دریافت کنید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

Divi Teams به شما امکان می دهد در کل اکوسیستم Divi تیم خود را بسازید و با آن همکاری کنید. هر عضوی که بخشی از تیم شما است حساب شخصی خود را با مجوزهای دقیق دریافت می کند. Divi Teams به شما امکان می دهد تیم خود را رشد دهید و گردش کار خود را بهبود بخشید، مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک هستند. به علاوه، هر عضو Divi Cloud خود را دارد!

تا 60٪ تخفیف برای بسته‌ها و محصولات در Divi Marketplace دریافت کنید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

در Divi Marketplace، اعضای Elegant Themes می‌توانند انبوهی از تم‌های فرزند شخص ثالث، پلاگین‌ها و طرح‌بندی‌های ایجاد شده توسط Divi Creators را بیابند. هر محصول در Divi Marketplace به طور دقیق آزمایش شده، تأیید شده است و با Divi یکپارچه کار می کند. این یک مکان عالی برای یافتن راه های جدید برای گسترش عملکرد Divi است.

مرا به فروش ببرید!

ما هزاران جایزه برای تقدیم با هر خرید واجد شرایط داریم!

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

هر کسی که در طول فروش سایبری دوشنبه ما خریدی انجام دهد، واجد شرایط دریافت جایزه رایگان است. تقدیم می کنیم 18000 جایزه دارای امتیاز بالاتر 1.1 میلیون دلار. برخلاف فروش قبلی ما، همه حق دارند از جمله اعضای مادام العمر موجود! در واقع، شما این امکان را دارید که با انجام بیش از یک خرید، پاداش های رایگان خود را به حداکثر برسانید. با انجام چند خرید، می توانید 567 دلار پاداش رایگان دریافت کنید! با این حال، معطل نکنید، زیرا هر پاداشی در دسترس است مقادیر محدود.

مرا به فروش ببرید!

  • یک رایگان 🎁 برای هر عضویت جدید Divi
  • یک رایگان 🎁 برای هر ارتقای حساب Divi
  • با هر خرید Divi Cloud یک 🎁 رایگان
  • یک عدد رایگان 🎁 با خرید First Divi Teams
  • با هر خرید بسته نرم افزاری در Marketplace یک 🎁 رایگان

60٪ تخفیف برای بسته های شگفت انگیز Divi Marketplace Cyber ​​دوشنبه دریافت کنید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

Divi Marketplace بهترین منبع اضافی برای Divi است. به معنای واقعی کلمه صدها برنامه افزودنی شخص ثالث چشمگیر، تم های کودک و طرح بندی وجود دارد – همه توسط علاقه مندان و توسعه دهندگان Divi ایجاد شده اند که عشق ما به همه چیز Divi را به اشتراک می گذارند. هر محصول در Divi Marketplace به طور کامل از نظر کیفیت، سازگاری و عملکرد تست شده است. می توانید مطمئن باشید که هر محصول همانطور که در نظر گرفته شده است – همراه با Divi – همانطور که باید کار می کند.

در طول فروش سایبر دوشنبه خود، بسته‌های شگفت‌انگیزی را برای به نمایش گذاشتن ویژگی‌ها و عملکردها انتخاب کرده‌ایم تا Divi را حتی بهتر از آنچه هر یک از ما فکر می‌کردیم ممکن کنیم.

60٪ تخفیف در بسته تقویت کننده تجارت الکترونیک Divi دریافت کنید!

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

این بسته بسته بزرگ وب سایت Divi شما را با مجموعه عظیمی از پلاگین ها، طرح بندی ها و مضامین ویژه تجارت الکترونیک به یک نیروگاه پولساز تبدیل می کند. شما همه چیز را از طرح‌بندی‌های زیبا و تم‌های کودک گرفته تا افزونه‌های فروشگاهی قدرتمند دریافت خواهید کرد تا به وب‌سایت خود فروش زیادی داشته باشید.

قبل از اینکه این بسته ویژگی شگفت انگیز از بین برود، سریع عمل کنید. شما خواهد شد صرفه جویی شگفت انگیز 60٪ تخفیف مجموعه ای از غنی ترین تم های کودک، طرح بندی ها و پلاگین های تجارت الکترونیک در Divi Marketplace. چنین فروش هایی فقط یک بار در سال اتفاق می افتد، بنابراین نمی خواهید این فروش را به تعویق بیندازید. دست خلاق خود را در حال حاضر در حالی که صرفه جویی در پول!

60% صرفه جویی در بسته تقویت کننده ماژول Divi!

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

باز کردن قفل باورنکردنی 60٪ تخفیف قیمت معمولی برای ماژول های جدید Divi در این بسته قدرت ماژول Divi. ماژول های زیادی در این لیست برای ارتقاء ویژگی های Divi وجود دارد که از ارتفاعات جدیدی که وب سایت Divi شما به آن ارتقا می یابد شگفت زده خواهید شد.

قبل از اینکه ساعت به صفر برسد این بسته را بگیرید و ذخیره بزرگ از 17 مورد از محبوب ترین ماژول ها در بازار Divi. بسته‌های با این بزرگی رویدادی یک‌بار در سال هستند و فقط در فروش مگا سایبر دوشنبه ما در دسترس هستند. فرصت خود را از دست ندهید تا به معنای واقعی کلمه هزاران ماژول پر از ویژگی ها را برای گسترش قابلیت های فوق العاده Divi در اختیار داشته باشید.

60٪ در بسته Divi Blog-Booster صرفه جویی کنید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

آیا می خواهید قدرت وبلاگ خود را افزایش دهید؟ به دنبال بسته تقویت کننده وبلاگ Divi عظیم ما نباشید. از ماژول‌های پست جدید گرفته تا طرح‌بندی‌های وبلاگ زیبا، همه چیزهایی را که برای شگفت‌انگیز کردن بازدیدکنندگان سایت خود نیاز دارید، با یک وبلاگ جدید فوق‌العاده موثر دریافت خواهید کرد.

قبل از اینکه ساعت به صفر برسد، این بسته را بخرید 60 درصد تخفیف بگیرید محبوب‌ترین و قدرتمندترین طرح‌بندی‌های تقویت‌کننده وبلاگ، تم‌های کودک و برنامه‌های افزودنی در Divi Marketplace. عقب ننشینید و بگذارید زمان تمام شود – هزاران طرح‌بندی خیره‌کننده و موارد اضافی وبلاگ‌ساز را ذخیره کنید و در عین حال صدها دلار از قیمت معمولی صرفه‌جویی کنید.

وقتی در فروش ما شرکت می کنید، این مزایای شگفت انگیز Cyber ​​Monday را باز کنید

علاوه بر همه چیزهایی که قبلاً ذکر کردیم، به برخی از مزایای بسیار شگفت انگیز دسترسی خواهید داشت – فقط با عضویت مادام العمر یا خرید در طول فروش Cyber ​​Monday. فقط وارد عضویت Divi خود شوید و به قسمت عضویت بروید. پس از رسیدن به آنجا، می توانید از تخفیف های باورنکردنی چشمان خود لذت ببرید و بیش از 50 طرح و قالب رایگان انحصاری Divi را دریافت کنید!

صدها محصول را با 60 درصد تخفیف خریداری کنید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

با تشکر از سخاوت سازندگان Divi Marketplace، شما این فرصت را خواهید داشت که تا 60٪ از قیمت معمولی در کل کاتالوگ محصولات آنها صرفه جویی کنید! این محصولات فقط برای اعضای Divi Lifetime و هر کسی که در طول فروش سایبر دوشنبه ما خریدی انجام داده است، در دسترس است. معاملات شگفت انگیز زیادی وجود دارد که نمی توانیم همه آنها را در اینجا ذکر کنیم. شانس خود را برای صرفه جویی 25٪، 35٪ یا حتی 60٪ از دست ندهید! همین حالا به فروش Cyber ​​Monday بروید!

دسترسی فوری به بیش از 50 طرح و قالب رایگان انحصاری Divi داشته باشید

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

در طول فروش باورنکردنی Cyber ​​Monday ما، به بیش از 50 طرح و قالب Divi رایگان دسترسی خواهید داشت که فقط یک بار در سال در دسترس هستند. از سرصفحه ها و پاورقی ها، صفحات محصول WooCommerce گرفته تا صفحات فرود، ما هر آنچه را که برای ایجاد وب سایت های کامل نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم! اکنون زمان اقدام است زیرا این طرح‌بندی‌ها و قالب‌های شگفت‌انگیز فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند!

مرا به فروش ببرید!

بسته های کامل تم ساز سایت

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

به دنبال ایجاد یک وب سایت جدید هستید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! شما هر آنچه را که برای به اشتراک گذاشتن خلقت خود با جهان نیاز دارید، دریافت خواهید کرد. بازدیدکنندگان خود را با این هدر، پاورقی و قالب های صفحه پویا شگفت انگیز کنید. ما حتی چند صفحه محصول WooCommerce را اضافه خواهیم کرد که بازدیدکنندگان سایت شما را متقاعد می کند تا پولی که به سختی به دست آورده اند خرج کنند!

طرح بندی صفحه فرود

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

شما فقط یک فرصت دارید که اولین تاثیر را داشته باشید. به لطف این صفحات فرود حرفه ای ساخته شده، نیازی به هدر دادن آن نخواهید داشت. وب‌سایت شما با این طرح‌بندی‌های زیبای صفحه فرود که مطمئناً بازدیدکنندگان را در وب‌سایت شما نگه می‌دارد، تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

سرصفحه ها و پاورقی های جهانی

فروش سایبر دوشنبه Divi اکنون شروع می شود

گاهی اوقات سخت ترین قسمت ایجاد یک وب سایت جدید، ساخت هدر و پاورقی است. ما با ارائه الگوهای سرصفحه و پاورقی خیره‌کننده که با در نظر گرفتن موبایل طراحی شده‌اند، همه نگرانی‌ها را از سر شما برمی‌داریم. شما به راحتی می توانید رنگ ها و برند فعلی سایت خود را مطابقت دهید، زیرا هر یک از این قالب ها کاملاً قابل تنظیم هستند و آماده بیرون آمدن از جعبه هستند. اکنون اقدام کنید زیرا این قالب های عالی فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند!

از دست ندهید – فروش Cyber ​​Monday ما اکنون فعال است!

همین الان به http://elegantthemes.com/cybermonday بروید تا صرفه جویی زیادی در کل اکوسیستم Divi شروع کنید. زمانی برای تلف کردن وجود ندارد زیرا فروش سایبر دوشنبه ما فقط برای یک ماه در دسترس است زمان محدود.