منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مازوما برنده «بهترین سرویس بازیافت» شد

مازوما برنده «بهترین سرویس بازیافت» شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مازوما برنده «بهترین سرویس بازیافت» شد

Mazuma Mobile برنده بخش بهترین خدمات بازیافت در جوایز صنعت موبایل 2022 شد.

از آنجایی که مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر ابتکارات سبز را انتخاب می کنند، این جایزه به شرکت هایی که به بهبود دسترسی به بازیافت دستگاه ها در بریتانیا کمک می کنند، قدردانی می کند.

Mazuma مستقر در Morecambe در مراسم امسال که در لندن برگزار شد، رقابت برخی از مشاغل برتر کشور را برای برنده شدن این جایزه شکست داد.

کریگ اسمیت، مدیر عامل Mazuma Mobile گفت:

ما خوشحالیم که جایزه دیگری را برای اضافه کردن به مجموعه کسب کردیم.

با افزایش هزینه های زندگی، ما شاهد افزایش تعداد افرادی هستیم که دستگاه ها را در بریتانیا خرید و فروش می کنند. ما به طور خستگی ناپذیری کار کرده ایم تا در هنگام خرید یا فروش فناوری به مصرف کنندگان اطمینان دهیم.

“این موفقیت عمدتا به دلیل اطمینان از برآورده شدن خواسته های در حال تغییر مردم است. به عنوان مثال، ما طی سال گذشته تغییرات قابل توجهی در پلتفرم خود ایجاد کرده‌ایم و گزینه‌های امتیازدهی خود را تغییر داده‌ایم تا بهتر با درک مشتریانمان مطابقت داشته باشد. این اجازه می دهد تا سطح بسیار بالاتری از شفافیت با مشتریان ما وجود داشته باشد و به آنها امکان می دهد به راحتی سفارش تجارت خود را ثبت کنند.

“جایزه صنعت موبایل گواهی بر تلاش و فداکاری همه اعضای تیم ما است که کلید موفقیت ما است.”

Mazuma Mobile، مستقر در شهرک صنعتی White Lund، یکی از قابل اعتمادترین و با سابقه ترین بازیافت های تلفن همراه در بریتانیا است. این شرکت در منطقه 15000 تلفن همراه در ماه است و یکی از متخصصان پیشرو در بازیافت تلفن همراه در اروپا است.