منو سایت

مازوما در پیست با تراموا حذفی!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مازوما در پیست با تراموا حذفی!

تراموا با برند مازوماجک کاترل، ستاره بوکسینگ، تراموای حذفی جدیدی را برای بلکپول راه اندازی کرده است.

مبارز محبوب Chorley که قرار است در چند ماه آینده در یک مسابقه مجدد برای عنوان قهرمانی جهانی WBO در وزن فوق العاده سبک وزن به مصاف جاش تیلور برود، پیش از این برای اولین سفر خود به راه اندازی تراموای جدید Mazuma Mobile در انبار Starr Gate روبان را برید. دامنه ها

در این تراموا، Maz، طلسم محبوب شرکت، که در راه اندازی به همراه تعدادی از علاقه مندان به تراموا مشتاق بودند اولین نگاه خود را از جاذبه جدید ببینند، حضور دارد.

به همین مناسبت، کارکنان Mazuma Mobile نیز بلیط های رایگان را به مردم در تفرجگاه اهدا کردند.

جک می‌گوید: «مانند اکثر مردم شمال غرب، من سال‌های زیادی را گذرانده‌ام که به بلک‌پول آمده‌ام و اینجا را دوست دارم، مخصوصاً در هنگام نورپردازی.

“وقتی مازوما از من دعوت کرد تا روبان تراموا جدید را برش دهم، من بالای ماه بودم.”

سوزان پارکر، رئیس بازاریابی برند Mazuma، می‌گوید: «بلکپول مکان فوق‌العاده‌ای است و چه راهی بهتر از یکی از ترامواهای نمادین استراحتگاه برای تبلیغات؟

«میلیون‌ها نفر طی چند ماه آینده از بلک‌پول دیدن خواهند کرد تا نورپردازی‌ها را ببینند و ما فکر می‌کنیم این راه عالی برای قرار دادن Maz و برند Mazuma Mobile در مقابل چشمان بسیاری است.

ما واقعاً از همه در بلکپول حمل و نقل برای حمایتشان سپاسگزاریم و از بازخوردهایی که از افرادی که در مراسم راه اندازی شرکت کردند دریافت کردیم خوشحالیم.»

Mazuma Mobile یکی از قابل اعتمادترین و طولانی‌ترین بازیافت‌کننده‌های تلفن همراه در بریتانیا است که به طور متوسط ​​هر ماه 15000 تلفن همراه را به سمت خود هدایت می‌کند.