منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مازوما همچنان حامی ورزشگاه برای باشگاه فوتبال مورکامب است!

مازوما همچنان حامی ورزشگاه برای باشگاه فوتبال مورکامب است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مازوما همچنان حامی ورزشگاه برای باشگاه فوتبال مورکامب است!

مازوما با تمدید قرارداد حقوق نامگذاری ورزشگاه با میگوها به حمایت و تعهد خود به مورکامب اف سی ادامه داده است.

مازوما به عنوان یک شریک قدیمی و وفادار باشگاه فوتبال، به عنوان بخشی از سفر MFC به EFL، همچنان شاهد طنین‌اندازی نام آنها در سراسر جهان خواهد بود.

باشگاه از ادامه همکاری رو به رشد خود با مازوما بسیار خوشحال است و ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با آنها در هفته ها و ماه های آینده هستیم.

این ورزشگاه طبق توافقنامه به «استادیوم سیار مازوما» تغییر نام داده و بلافاصله از این نام استفاده خواهد شد.

مارتین توماس، مدیر بازرگانی Morecambe FC درباره این همکاری اظهار داشت: ابتدا می خواهم از کریگ و تیم مازوما تشکر و قدردانی کنم. در چند سال گذشته ما توانسته‌ایم یک رابطه بسیار قوی ایجاد کنیم که در این توافق جدید منعکس شده است.»

مازوما شریک جدایی ناپذیر باشگاه فوتبال است و یک برند بازیافت فناوری شناخته شده و معتبر در اینجا در بریتانیا است. از طرف باشگاه فوتبال، ما از مازوما به خاطر تعهد مداوم آنها به MFC و حمایت از سفر باشگاه ما تشکر می کنیم.

مازوما همچنان حامی ورزشگاه برای باشگاه فوتبال مورکامب است!

کریگ اسمیت، مدیر عامل مازوما افزود، ما از رابطه خود با مورکامب اف سی در چند سال گذشته کاملاً لذت برده ایم و از ادامه این همکاری قوی در آینده خوشحالیم.

چالش‌های ارائه شده توسط یک فصل در EFL نیازمند حمایت و تعهد همه سطوح، چه در داخل و چه در خارج از باشگاه است، و ما معتقدیم که حمایت مستمر ما این باور را ثابت می‌کند و امیدواریم تا حدودی به فصل درک در زمین و یک تیم کمک کند. ما مشتاقانه منتظریم که استادیوم موبایل Mazuma میزبان خاطرات خاص تری برای هواداران مورکامب اف سی، Up the Shrimps باشد!»