منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی Divi Cloud برای گزینه های تم (و برخی چیزهای منظم دیگر)

معرفی Divi Cloud برای گزینه های تم (و برخی چیزهای منظم دیگر)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی Divi Cloud برای گزینه های تم (و برخی چیزهای منظم دیگر)

معرفی Divi Cloud برای گزینه های تم (و برخی چیزهای منظم دیگر)

من چند ویژگی کوچک Divi برای به اشتراک گذاشتن با شما دارم! همانطور که ممکن است بدانید، اکثر اعضای تیم ما به سختی روی Divi 5 کار می کنند. با این حال، ما روی چیزهای عالی دیگری نیز کار می کنیم، از جمله سرویس های جدید و به روز رسانی های سرویس های فعلی خود، مانند Divi Cloud، که تحت تاثیر پروژه Divi 5.

امروز می‌خواهم چند به‌روزرسانی را که برای Divi Library و Divi Cloud انجام داده‌ایم، از جمله واردات طرح‌بندی بهبودیافته و امکان ذخیره گزینه‌های تم از پیش تعیین‌شده، به اشتراک بگذارم تا بتوانید از آنها برای راه‌اندازی وب‌سایت‌های مشتری جدید خود استفاده کنید.

گسترش Divi Cloud به مناطق جدید

از زمانی که Divi Cloud راه اندازی شد، ما آن را در مناطق جدیدی گسترش داده ایم. چشم انداز ما برای Divi Cloud این است که “دراپ باکس وب سایت های وردپرس شما” با قابلیت ذخیره تمام دارایی های مورد علاقه شما در فضای ابری باشد تا در هر وب سایت جدیدی که ایجاد می کنید استفاده شود.

تاکنون چندین کتابخانه دارایی اضافه کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد طرح‌بندی‌ها (از جمله بخش‌ها، ردیف‌ها و ماژول‌ها)، قالب‌های تم و مجموعه‌های قالب، و قطعه‌های کد از انواع مختلف را در فضای ابری و کتابخانه‌های محلی خود ذخیره کنید. امروز یک دارایی جدید را به آن لیست اضافه می کنیم: از پیش تنظیم تم.

ممکن است پیکربندی گزینه تم خاصی داشته باشید که در وب سایت های مشتری استفاده می کنید. می‌توانید تنظیمات طرح‌بندی خاص را ترجیح دهید، کد سفارشی را در برگه ادغام اضافه کنید، و از جمله موارد دیگر، تنظیمات عملکرد خاصی را غیرفعال کنید.

اکنون، به‌جای پیکربندی دستی این گزینه‌ها، می‌توانید از پیش تنظیمات را در فضای ابری ذخیره کنید و بلافاصله هنگام راه‌اندازی یک سایت جدید، از آن‌ها استفاده کنید. وقتی یک تم از پیش تعیین شده را بارگیری می کنید، همه چیز فوراً تنظیم می شود.

واردات انبوه برای کتابخانه Divi

ما همچنین بهبودهای قابل توجهی در بارگذاری طرح‌بندی انجام داده‌ایم. کتابخانه Divi، از جمله Divi Cloud، اکنون از آپلود انبوه چندین فایل json. به طور همزمان پشتیبانی می کند! نه تنها این، بلکه از آپلود چندین فایل که به زمینه های مختلف صادر شده اند نیز پشتیبانی می کند (این بدان معناست که دیگر هنگام وارد کردن طرح بندی ها به کتابخانه Divi، خطای “نباید در این زمینه وارد شود” را دریافت نخواهید کرد).

در ویدیوی بالا، می‌توانید مشاهده کنید که من یک بسته طرح‌بندی را از Divi Marketplace آپلود می‌کنم که شامل ده‌ها طرح‌بندی است، به همراه چندین طرح‌بندی جداگانه که از Visual Builder صادر شده‌اند، همراه با بسته طرح‌بندی بخش دیگری. فقط کافی است هر فایلی را به حالت قابل حمل بکشید و رها کنید تا Divi آن را از آنجا بگیرد!

به طور خودکار طرح‌بندی‌ها را به بخش‌های قابل استفاده مجدد تقسیم کنید

در نهایت، ما یک ویژگی جدید عالی به کتابخانه Divi اضافه کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد طرح‌بندی‌ها را به بخش‌های قابل استفاده مجدد تقسیم کنید. هر طرحی را می گیرد و به طور خودکار آن را به بخش هایی تقسیم می کند و همه بخش ها را در کتابخانه شما ذخیره می کند. همانطور که صفحات جدید ایجاد می کنید، این بخش های طرح بندی را می توان برای ایجاد تغییرات طرح بندی جدید مونتاژ کرد.

منتظر بروزرسانی های بیشتر به زودی باشید

این برای به روز رسانی امروز است. ما چیزهای جدید هیجان انگیزی در دست ساخت داریم، پس حتما دنبال کنید و مشترک شوید تا به روز رسانی های آینده من را از دست ندهید. من همیشه همه ویژگی های جدید را با جزئیات مرور می کنم، بنابراین اگر وب سایت های خود را در Divi مدیریت می کنید، نمی خواهید این پست ها را از دست بدهید!