منو سایت

نحوه استفاده از بلوک جاسازی وردپرس Imgur

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از بلوک جاسازی وردپرس Imgur

اگر از طرفداران انجمن اشتراک گذاری تصویر آنلاین، ایمگور هستید، خوش شانس هستید! وردپرس دارای یک بلوک جاسازی Imgur است که به راحتی می‌توانید محتوای Imgur را در پست‌ها و صفحات خود جاسازی کنید. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه از بلوک جاسازی وردپرس Imgur استفاده کنید.

بلوک جاسازی Imgur چیست؟

Imgur یک سایت محبوب به اشتراک گذاری تصویر با جامعه وفادار کاربران است. این به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر را آپلود، به اشتراک بگذارند و روی آنها نظر بدهند. این سایت دارای یک رابط کاربر پسند است و یکی از محبوب ترین وب سایت های اشتراک گذاری تصویر در اینترنت است.

خانه ایمگور - 1 سپتامبر 2022

Imgur Home / 1 سپتامبر 2022

اگر شما کسی هستید که عاشق میم ها هستید و از Imgur استفاده می کنید، احتمالاً می خواهید وب سایت وردپرس خود را با پست های Imgur خود گرده افشانی کنید. اینجا جایی است که وردپرس Imgur Embed Block وارد می شود.

ویرایشگر بلاک وردپرس دارای فهرستی مفید از بلوک‌ها است که به شما امکان می‌دهد به سرعت یک صفحه یا پست ایجاد کنید. بلوک های دیگری وجود دارد که به شما امکان می دهد ویدیوها و پست های Tumblr را جاسازی کنید.

در این مقاله نگاهی به بلوک Imgur Embed خواهیم داشت. این بلوک به شما امکان می دهد تصاویر را از حساب Imgur خود در صفحه وردپرس آپلود کنید. در اینجا نحوه کار آن است!

چگونه بلوک جاسازی Imgur را به پست یا صفحه خود اضافه کنید

اگر تا به حال می خواستید یک پست تصویر Imgur را به سایت وردپرس خود اضافه کنید اما مطمئن نبودید که چگونه، این راهنما برای شما مناسب است. افزودن تصویر Imgur با استفاده از بلوک embed در ویرایشگر بلوک وردپرس آسان است.

ابتدا در حساب Imgur خود تصویری را که می خواهید اضافه کنید پیدا کنید و URL آن را کپی کنید.

قراردادن Imgur WordPress – چگونه – مرحله 1

سپس، در وردپرس، روی دکمه «افزودن بلوک» کلیک کنید، Imgur Embed را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

Imgur WordPress Embed - How To - مراحل 2-3

یک URL درخواست می کند که در آن می توانید URL Imgur را در کادر ظاهر شده جایگذاری کنید و Enter را فشار دهید.

قراردادن Imgur WordPress - How To - مراحل 4-5

تصویر به طور خودکار به پست شما اضافه می شود. پیش‌نمایش پست تصویر در Imgur را مشاهده کنید تا ببینید با تم و سایر محتوای شما چگونه به نظر می‌رسد.

تعبیه وردپرس Imgur - چگونه - نتیجه

این همه است! در مرحله بعد، چندین تنظیمات و گزینه های بلوک تعبیه شده وردپرس Imgur را بررسی می کنیم.

تنظیمات و گزینه های بلوک Imgur Embed

نوار ابزار Blocks برای بلوک Imgur Embed دارای چهار گزینه تراز صفحه است. هر یک از این آفست های Imgur مطابق با تراز انتخابی در صفحه جاسازی می شوند. اگر None انتخاب شده باشد، تنظیمات پیش فرض اعمال می شود.

  • هیچ – هیچ ترازبندی که در سطح بلوک تعریف شده باشد وجود ندارد
  • تراز چپ – بلوک را تراز چپ کنید.
  • Align Center – تراز بلوک را در مرکز قرار دهید.
  • Right Align – بلوک را به راست تراز کنید.

Imgur WordPress Embed - تنظیمات - تراز

با کلیک بر روی نماد بیضی در نوار ابزار، دستورات جهانی و گزینه های مسدود کردن را مشاهده خواهید کرد. اینها تقریباً برای هر نوع بلوک به طور پیش فرض در دسترس هستند، نه فقط جاسازی های Imgur.

میانبرهای ساده ای مانند Copy و Duplicate در سطح بلوک وجود دارد. گزینه های اضافی دستورات ویرایشگر بلوک خاص برای Insert Before، Insert After، Move To و Edit as HTML هستند.

در نهایت، گزینه‌هایی برای قفل کردن بلوک در محل، اضافه کردن بلوک به بلوک‌های قابل استفاده مجدد و گروه‌بندی وجود دارد که چندین بلوک را به‌عنوان نوعی واحد گروه‌بندی می‌کند.

Imgur WordPress Embed - تنظیمات - مسدود کردن

می‌توانید از طریق تنظیمات مسدود کردن Imgur در تنظیمات رسانه، رفتار محتوا را برای مشاهده در تلفن تغییر دهید. سوئیچ جابجایی تغییر اندازه تطبیقی ​​را برای دستگاه های کوچکتر روشن یا خاموش می کند. تنظیم پیش‌فرض روشن است، اما اگر متوجه شدید که برای شما خوب نیست، می‌توانید تنظیم را خاموش کنید.

همچنین گزینه ای برای اضافه کردن یک کلاس CSS به طور خاص به بلوک وجود دارد. اگر سبک‌های این بلوک را با استفاده از CSS ویرایش می‌کردید، کلاس را در قسمت تنظیمات پیشرفته تنظیم می‌کردید.

Imgur WordPress Embed - تنظیمات

برای گزینه های استایل بیشتر، بلوک جاسازی Imgur را می توان به یک گروه تبدیل کرد.

جاسازی وردپرس ایمگور - گروه تبدیل

این اجازه می دهد تا تنظیمات فاصله، تایپوگرافی و رنگ پس زمینه در کل بلوک اعمال شود.

علاوه بر این، در تنظیمات پیشرفته گروه، گزینه ای برای افزودن شناسه لنگر HTML برای ایجاد پیوندهای لنگر نیز وجود دارد.

شرایط و ضوابط Imgur

شایان ذکر است که محدودیت هایی برای استفاده از Imgur در وب سایت وجود دارد. این یک کلمه از ایمگور است:

لطفاً توجه داشته باشید که شرایط خدمات Imgur استفاده از Imgur را به عنوان یک شبکه تحویل محتوا، پیوندهای سریع به تصاویر بزرگسالان یا غیرقانونی، تورنت، میزبانی تصویر تجاری یا سایت‌هایی که عملکرد خود Imgur را کپی می‌کنند ممنوع می‌کند.

اما برای بیشتر موارد استفاده، استفاده از بلوک جاسازی Imgur کاملا ایمن است و راهی عالی برای به اشتراک گذاری تصاویر شماست.

نتیجه

در پایان، وردپرس Imgur Embed Block ابزاری عالی برای استفاده زمانی است که می‌خواهید یک تصویر Imgur را در پست یا صفحه وردپرس خود جاسازی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید URL تصویر Imgur است و Imgur Embed Block بقیه کارها را انجام خواهد داد. آن را امتحان کنید!

برای اطلاعات بیشتر، تمام آموزش های ویرایشگر بلاک وردپرس را بررسی کنید.

سوالی در مورد نحوه استفاده از این بلوک وردپرس دارید؟ بیایید در مورد آنها در بخش نظرات زیر صحبت کنیم!

تصویر ویژه از طریق imgur / imgur.com