منو سایت

نحوه استفاده از بلوک WooCommerce All Reviews

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از بلوک WooCommerce All Reviews

اکثر مشتریان مدرن قبل از انجام حتی کوچکترین خرید، به بررسی محصول نگاه می کنند. فعال کردن نظرات کاربران برای محصولات خود به شما کمک می کند تا با مشتریان جدید اعتماد کنید و به آنها اجازه می دهد اطلاعات مهم را با سایر خریداران به اشتراک بگذارند. یکی از بهترین راه ها برای نمایش نظرات در وب سایت شما استفاده از آن است همه بررسی ها بلوک ووکامرس

در این مقاله در مورد چگونگی صحبت خواهیم کرد همه بررسی ها بلوک ووکامرس کار می کند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را به وب سایت خود اضافه کنید، آن را پیکربندی کنید و به طور موثر از آن استفاده کنید. بریم سر کار!

چگونه بلوک WooCommerce All Reviews را به پست یا صفحه خود اضافه کنید

را همه بررسی ها بلوک WooCommerce به شما امکان می دهد لیستی از آخرین بررسی های محصول را در وب سایت خود نمایش دهید. به‌طور پیش‌فرض، بلوک نظراتی را برای هر مورد نشان می‌دهد، به این معنی که بازدیدکنندگان یک ایده کلی از میزان خوشحالی مشتریان اخیر شما دریافت خواهند کرد.

برای استفاده از این بلوک، ویرایشگر بلوک را برای صفحه یا پستی که می‌خواهید نظرات را در آن نمایش دهید باز کنید. گزینه add new block را انتخاب کنید و از ابزار جستجو برای جستجو استفاده کنید همه بررسی ها گزینه:

افزودن بلوک همه نظرات در وردپرس

توجه داشته باشید که همه بررسی ها بلوک فقط در صورت استفاده از ووکامرس در دسترس است. اگر افزونه فعال نباشد، نمی‌توانید به بلوک‌های WooCommerce در ویرایشگر بلاک دسترسی پیدا کنید.

بعد از اینکه گذاشتی همه بررسی ها مسدود کنید، لیستی از تمام آخرین بررسی ها در فروشگاه شما نمایش داده می شود:

بلوک WooCommerce All Reviews

به‌طور پیش‌فرض، هر نظر شامل نام مشتری، متن نظر، رتبه‌بندی، زمانی که آن را نوشته و تصویر نمایه‌اش است. با این حال، شما کنترل کاملی بر نحوه نمایش نظرات در آن دارید همه بررسی ها همانطور که در بخش بعدی به شما نشان خواهیم داد مسدود کنید.

همه بررسی تنظیمات و گزینه های مسدود کردن WooCommerce

برخلاف اکثر بلوک های دیگر، همه بررسی ها بلوک WooCommerce هیچ گزینه قالب بندی ارائه نمی دهد. این بدان معنی است که شما نمی توانید تراز یا طرح آن را تغییر دهید. با این حال، بلوک تنظیمات مختلفی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد عناصری را که شامل می شود پیکربندی کنید.

برای دسترسی به تنظیمات این بلوک، آن را در ویرایشگر انتخاب کنید و سپس روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. یک منو در سمت راست ظاهر می شود، شامل تمام تنظیماتی که برای آنها در دسترس است همه بررسی ها مسدود کردن.

تنظیمات محتوا

قسمت اول منوی تنظیمات به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که بلوک چه مواردی را برای هر نما نمایش دهد:

مواردی را که در بلوک All Reviews ظاهر می شوند پیکربندی کنید

می‌توانید انتخاب کنید که نام بازبین، عکس‌های نمایه، تاریخ‌ها، محتوای بررسی و رتبه‌بندی محصول درج شود یا خیر. در بیشتر موارد، توصیه می کنیم همه این موارد را درج کنید.

با این حال، می‌توانید در صورتی که خریدها اغلب انجام نمی‌شوند، تاریخ بررسی را غیرفعال کنید تا مشتریان بالقوه را دلسرد نکنید. در نهایت، می‌توانید بین نمایش عکس‌های بازبین (تصاویر پروفایل آنها) یا تصاویر محصول در کنار هر نقد یکی را انتخاب کنید.

تنظیمات لیست

بخش بعدی به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که نظرها به چه ترتیبی نمایش داده شوند و چه تعداد از آنها نمایش داده شوند. پیش فرض، همه بررسی ها بلوک آخرین نظرات را در سراسر فروشگاه نمایش می دهد. با این حال، شما همچنین می توانید انتخاب کنید که نظرات از بالاترین به پایین ترین رتبه و بالعکس نمایش داده شود.

همچنین می‌توانید پیکربندی کنید که با کلیک کردن کاربران، چند بررسی اضافی نمایش داده شود بارگذاری بیشتر را فشار دهید (یا این گزینه را به طور کامل غیرفعال کنید):

پیکربندی تعداد نظراتی که بلوک همه نظرات باید نمایش داده شود

رنگ متن

بخش بعدی به شما امکان می دهد رنگ متن خود را در بلوک All Reviews سفارشی کنید. برای تغییر رنگ متن روی گزینه text color کلیک کنید. سپس می توانید یکی از رنگ های تم پیش فرض را انتخاب کنید یا کد هگزا را برای اضافه کردن رنگ دلخواه خود انتخاب کنید.

رنگ متن همه بررسی ها را تغییر دهید

اندازه فونت

علاوه بر رنگ متن، می توانید اندازه فونت بلوک All Reviews را نیز در تنظیمات تایپوگرافی تغییر دهید. برای تغییر اندازه فونت، روی آیکون پلاس در تایپوگرافی کلیک کنید و اندازه فونت را انتخاب کنید. در آنجا می‌توانید یکی از اندازه‌های فونت داخلی تم را انتخاب کنید یا روی نماد سفارشی کردن کلیک کنید تا مقدار اندازه فونت دلخواه خود را اضافه کنید.

همه بررسی ها اندازه فونت را مسدود می کنند

کلاس(های) CSS اضافی

بالاخره وجود دارد منبسط بخش در همه بررسی ها منوی تنظیمات بلوک که به شما امکان می دهد کلاس های CSS جدید را به عنصر اضافه کنید. اگر با استفاده از شیوه نامه راحت هستید، می توانید از این کلاس های CSS برای تغییر سبک بلوک استفاده کنید.

نکات و بهترین روش ها برای استفاده موثر از بلوک WooCommerce برای همه بررسی ها

در بیشتر موارد، ما توصیه می کنیم که نمایش داده شود همه بررسی ها صفحه اصلی و/یا صفحات فرود فروشگاه خود را مسدود کنید. به بازدیدکنندگان جدید نشان می دهد که مشتریان گذشته چقدر خوشحال هستند و آنها را تشویق می کند که بمانند. همچنین، اگر بررسی‌های اخیر زیادی دارید، نمایش تاریخ‌های بررسی می‌تواند به بازدیدکنندگان نشان دهد که فروش زیادی دارید. این به نوبه خود می تواند به شما در ایجاد اعتماد بیشتر کمک کند.

اگر فروشگاه شما همچنان در حال رشد است، توصیه می‌کنیم درعوض بالاترین امتیاز را نشان دهید. اگر این کار را انجام می‌دهید، پیشنهاد می‌کنیم تاریخ‌های بررسی را غیرفعال کنید تا در صورت عدم فروش اخیر، بازدیدکنندگان دلسرد نشوند.

مرورها را از بالاترین به پایین‌ترین رتبه‌بندی مرتب کنید

در مورد نمایش عکس پروفایل یا عکس محصول، این انتخاب با شماست. نمایش عکس‌های مشتریان می‌تواند به نظرها کمک کند معتبرتر به نظر برسند و به آنها حسی انسانی بدهد. با این حال، این تنها در صورتی موثر خواهد بود که اکثر مشتریان تصاویر نمایه را تنظیم کنند. در غیر این صورت، معمولاً بهتر است عکس‌های محصول را در کنار هر بررسی نشان دهید تا مشتریان بالقوه بتوانند آنچه را که ارائه می‌دهید ببینند.

WooCommerce Block پرسش‌های متداول همه نظرات

اگر سؤالی در مورد نحوه استفاده دارید همه بررسی ها بلاک، ما قصد داریم آنها را در اینجا پوشش دهیم. بیایید با صحبت در مورد نحوه استایل دادن به این بلوک راحت شروع کنیم.

آیا می توانم سبک یا طرح بندی بلوک همه بررسی ها را تغییر دهم؟

را همه بررسی ها بلوک به شما اجازه نمی دهد که طرح آن را تغییر دهید. وقتی بلوک را قرار می دهید، نظرات در یک لیست ستونی ظاهر می شوند. با این حال، می توانید رنگ متن یا اندازه فونت را با استفاده از گزینه های رنگ و تایپوگرافی تغییر دهید. همچنین می توانید کلاس های CSS سفارشی را برای هدف قرار دادن بلوک All Reviews در CSS سفارشی خود اضافه کنید.

آیا بلوک های پیش نمایش WooCommerce دیگری وجود دارد که بتوانم از آن استفاده کنم؟

WooCommerce دارای چندین بلوک پیش نمایش است که می توانید از آنها در فروشگاه خود استفاده کنید. به عنوان مثال، یک بلوک بررسی محصول وجود دارد که به شما امکان می دهد نظرات را برای موارد جداگانه نمایش دهید. همچنین به بلوک بررسی دسته‌ها دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می‌دهد نظرات را از دسته‌های محصول خاص نمایش دهید.

وقتی استفاده می کنید همه بررسی ها مسدود کردن، شما نمی توانید نظرات را بر اساس محصول یا دسته فیلتر کنید. با این حال، بلوک به شما امکان می دهد ترتیب نمایش نظرات را انتخاب کنید.

کجا باید بلوک همه بررسی ها را در وردپرس قرار دهم؟

مانند همه بررسی ها بلوک نظرات همه محصولات موجود در فروشگاه شما را نمایش می دهد، منطقی است که آن را در یکی از صفحات اصلی وب سایت خود قرار دهید. هم صفحه اصلی و هم خرید کنید صفحات مکان های ایده آل برای این بلوک هستند. از طرف دیگر، می توانید یک صفحه فقط برای بررسی راه اندازی کنید و در منوی پیمایش به آن پیوند دهید.

نتیجه

را همه بررسی ها بلوک WooCommerce به شما این امکان را می دهد که آخرین نظرات را برای همه محصولات موجود در فروشگاه خود نمایش دهید. همچنین می‌توانید این بلوک را برای نمایش نظرات از بالاترین به پایین‌ترین رتبه و بالعکس پیکربندی کنید (اگرچه ما روش دوم را توصیه نمی‌کنیم).

این بلوک راه عالی برای نشان دادن میزان علاقه مشتریان به محصولات شما را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. اگر اخیراً بررسی‌های زیادی دارید، این می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که یک فروشگاه فعال با حجم فروش بالا راه‌اندازی می‌کنید.

برای اطلاعات بیشتر، راهنمای قطعی بلوک های WooCommerce را بررسی کنید.

آیا در مورد نحوه استفاده سوالی دارید؟ همه بررسی ها مسدود کردن در ووکامرس؟ در بخش نظرات زیر بپرسید!