منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نحوه استفاده از myCred برای افزودن یک سیستم پاداش به وردپرس

نحوه استفاده از myCred برای افزودن یک سیستم پاداش به وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از myCred برای افزودن یک سیستم پاداش به وردپرس

سیستم‌های نقطه‌ای می‌توانند به مشتریان وفاداری که اغلب با محتوای شما در تعامل هستند یا از فروشگاه آنلاین شما اقلام خریداری می‌کنند، پاداش دهند. آنها برای گیمیفیکیشن و برنامه های وفاداری عالی هستند. با این حال، وردپرس به صورت بومی از این ویژگی پشتیبانی نمی کند. بنابراین، ممکن است تعجب کنید که آیا افزونه وردپرس myCred راه حل مناسبی برای اجرای برنامه پاداش است؟

در پست امروز، افزونه myCred را بررسی می کنیم و توضیح می دهیم که چگونه می توانید از آن برای ایجاد یک سیستم پاداش در وردپرس استفاده کنید. بیا شروع کنیم!

مقدمه ای بر سیستم های پاداش myCred

myCred یک افزونه freemium است که به شما امکان می دهد امتیاز و پاداش به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. با استفاده از این افزونه می توانید محتوای خود را گیمیفی کنید، وفاداری به برند را به حداکثر برسانید و از سایت خود کسب درآمد کنید:

پلاگین myCred.

به عنوان مثال، می توانید در هنگام خرید به مشتریان از فروشگاه شما امتیاز ارائه دهید. هنگامی که آنها به تعادل خاصی رسیدند، می توانید با تخفیف در خرید بعدی یا حتی یک کالای رایگان به آنها پاداش دهید.

از طرف دیگر، می توانید یک برنامه امتیاز به دوره های آنلاین خود اضافه کنید. شما می توانید سیستمی ایجاد کنید که در آن دانش آموزان با تکمیل تکالیف یا موفقیت در آزمون ها امتیاز بیشتری کسب کنند. سپس می توانید یک تابلوی امتیاز ایجاد کنید و رقابت دوستانه را در بین زبان آموزان مشتاق تشویق کنید.

علاوه بر امتیازات، myCred همچنین به شما امکان می دهد تابلوهای امتیازات و نشان ها را بین کاربران خود توزیع کنید. همچنین می‌توانید به بازدیدکنندگان اجازه دهید امتیاز بیشتری بخرند و از آن‌ها برای خرید سایر اقلام موجود در فروشگاه خود استفاده کنند یا حتی آنها را به صورت نقدی بازخرید کنند.

نمای کلی myCred Premium

افزونه رایگان myCred دارای تمام ویژگی های اساسی است که برای افزودن یک سیستم پاداش به وردپرس نیاز دارید. علاوه بر این، برنامه های پریمیوم آن شامل افزونه های مختلفی از جمله:

 • نمادهای گنج (جواهرات، نشان های تناسب اندام، ارز و موارد دیگر) تا به کاربران خود پاداش دهید
 • افزونه‌های اساسی مانند ادغام ایمیل‌های اعلان، امتیاز برای تولدها و سالگردها، سفارشی‌سازی کوپن و موارد دیگر
 • گیمیفیکیشن و ادغام درگاه پرداخت

برنامه های پرمیوم از 149 دلار در سال برای دو سایت شروع می شود. طرح‌های گران‌تر شامل ادغام‌های اضافی و پشتیبانی از تعداد بیشتری از وب‌سایت‌ها است.

نحوه استفاده از myCred برای افزودن یک سیستم پاداش به وردپرس (در 5 مرحله آسان)

اکنون که بیشتر در مورد myCred و اینکه چرا ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید، فهمیدید، بیایید نگاهی به نحوه استفاده از این افزونه برای افزودن یک سیستم پاداش به وب سایت خود بیندازیم!

مرحله 1: myCred را نصب و فعال کنید

ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. می توانید این کار را در داشبورد وردپرس خود با رفتن به انجام دهید افزونه ها > افزودن جدید و “mycred” را جستجو کنید:

افزونه را جستجو کنید.

پس از یافتن افزونه، روی آن کلیک کنید الآن نصب کن به دنبال شما فعال کنید. اگر مجوز Premium خریداری کرده اید، اکنون می توانید آن را در زیر اضافه کنید myCred > مجوز:

کلید مجوز myCred را اضافه کنید.

در نهایت بر روی آن کلیک کنید صرفه جویی. افزونه اکنون آماده کار است!

مرحله 2: تنظیمات myCred را پیکربندی کنید

myCred وقتی برای اولین بار آن را نصب می کنید کمی احساس می شود. فهرستی طولانی از تنظیمات افزونه را در چندین منو در داشبورد وردپرس مشاهده خواهید کرد، هر دو زیر myCred و نکته ها:

تنظیمات افزونه

زیر تنظیمات پایه، می توانید گزینه های نمایش را برای نشان ها و دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی خود پیکربندی کنید. همچنین می توانید تنظیمات خرید و فروش امتیاز به کاربران، اعلان های ایمیل، کوپن ها و انتقال امتیاز را پیکربندی کنید:

تنظیمات کلی افزونه myCred.

از آنجایی که تنظیمات بسیار زیادی وجود دارد، توصیه می کنیم روی آن کلیک کنید مستندات دکمه بالای صفحه سپس می توانید برای راه اندازی سیستم پاداش خود به آموزش های گسترده myCred مراجعه کنید.

در این مرحله باید راه اندازی درگاه های پرداخت خود را برای خرید و بازخرید امتیاز نیز در نظر بگیرید. شما می توانید این کار را در زیر انجام دهید خرید کرید گیت وی و cashCred Gateways. با این حال، این تنظیمات اختیاری هستند و برای برنامه پاداش شما ضروری نیستند.

حالا پرش به نقاط > تنظیمات. در اینجا می توانید برچسب ها، نمادها و تنظیمات امنیتی را برای نقاط خود انتخاب کنید. همچنین می توانید برخی از گزینه های ذخیره سازی و رتبه بندی را برای کاربران سایت خود پیکربندی کنید:

تنظیمات نقطه

بهتر است برای پیکربندی تنظیمات خود برای مطابقت با نیازهای سیستم پاداش خود وقت بگذارید. همچنین فراموش نکنید که در حین حرکت تغییرات خود را ذخیره کنید.

مرحله 3: قلاب ها را فعال/غیرفعال کنید

اکنون زمان آن رسیده است که مشخص کنید کدام اقدامات کاربر در وب سایت یا فروشگاه آنلاین شما امتیاز کسب می کند. شما می توانید این کار را با رفتن به امتیاز > قلاب. در اینجا مجموعه‌ای از قلاب‌ها را در سمت چپ می‌بینید که بر اساس موارد زیر امتیاز می‌دهند یا کسر می‌کنند:

 • ثبت نام ها
 • سالگردها
 • بازدیدهای روزانه
 • مشاهده مطالب
 • ورود به سیستم
 • انتشار مطالب
 • حذف محتوا
 • با کلیک بر روی لینک ها
 • مشاهده ویدیوها
 • ارجاعات
 • خرید امتیاز

برای فعال کردن یک قلاب، به سادگی روی آن کلیک کرده و سپس انتخاب کنید یک قلاب اضافه کنید:

فعال کردن قلاب ها در یک سیستم پاداش.

سپس از شما خواسته می شود که تعداد مشخصی امتیاز را به عمل اختصاص دهید و تنظیمات خود را ذخیره کنید:

تنظیمات قلاب

شما می توانید یک قلاب را به سادگی با کلیک کردن بردارید حذف. همچنین، هنگامی که شما انتخاب می کنید مستندات هوکمی توانید به آموزش های دقیق برای استفاده از قلاب مورد نظر دسترسی داشته باشید.

مرحله 4: افزونه ها را فعال کنید

اکنون زمان آن است که افزونه ها را برای برنامه پاداش خود پیکربندی کنید. توجه داشته باشید که برنامه های افزودنی موجود بستگی به این دارد که کدام طرح myCred (رایگان یا پریمیوم) را در وب سایت خود نصب کرده اید.

سر به myCred > افزونه ها. در اینجا افزونه های داخلی، رایگان و ممتاز را برای برنامه پاداش وردپرس خود مشاهده خواهید کرد:

مکمل های myCred

برای شروع استفاده از افزونه، نشانگر را روی آن نگه دارید و سپس کلیک کنید نصب. اگر یک افزونه ممتاز است، برای خرید آن به فروشگاه myCred هدایت می‌شوید. برای افزونه های رایگان، به افزونه اصلی وردپرس فرستاده می شوید تا آن را در سایت خود نصب کنید.

در اینجا یک مرور سریع از برخی از مفیدترین افزونه های myCred آورده شده است:

 • نشان ها: نشان های دستاورد را برای کاربران خود نمایش دهید.
 • buyCRED: کاربران را قادر به خرید امتیاز بیشتر کنید.
 • کوپن ها: کوپن هایی ایجاد کنید که می توان آنها را برای امتیاز بازخرید کرد.
 • اطلاعیه: در صورت کسب یا از دست دادن امتیاز به کاربران اطلاع دهید.
 • آمار: نمودارهای تصویری از پیشرفت و رفتار کاربر ایجاد کنید.
 • WooCommerce Plus: به کاربران اجازه دهید تا کوپن، پرداخت جزئی و استفاده از امتیازات وفاداری در فروشگاه ووکامرس خود را انجام دهند.
 • بازی آرکید: به کاربران در ازای بازی در سایت خود امتیاز بدهید.

بیایید به یک مثال نگاه کنیم. می‌توانید myCred LearnDash را نصب کنید تا سیستم مدیریت یادگیری (LMS) خود را با امتیاز و پاداش برای تکمیل درس‌ها، آزمون‌ها یا دوره‌های کامل یکپارچه کند:

myCred LearnDash

پس از آن، نصب و فعال سازی افزونه مانند سایر افزونه های وردپرس بسیار ساده است. با این حال، توجه داشته باشید که افزونه های جدید با تنظیمات قابل تنظیم خاص تری ارائه خواهند شد.

مرحله 5: امتیازها را دنبال کنید

اکنون که سیستم پاداش خود را در سایت وردپرس خود راه اندازی کرده اید، می توانید امتیازات و دستاوردهای کاربر را از آن ردیابی کنید Points > Log. اینجاست که می توانید پیشرفت را زیر نظر داشته باشید امروز، دیروز، این هفتهو این ماه:

ثبت امتیاز myCred

توجه داشته باشید که می توانید با هدف گذاری مجموع امتیازات خود را نیز محدود کنید امتیاز > کل سپرده. در اینجا می توانید امتیازات را از یک مجموعه پاداش محدود اختصاص دهید:

امتیاز و جوایز را محدود کنید

علاوه بر این، تحت رتبه ها، می توانید برای کاربران خود رتبه بندی کنید. می توانید تعداد امتیازهای مورد نیاز برای حرکت به یک رتبه خاص را مشخص کنید، یک لوگو برای تشخیص آن اضافه کنید و نام آن را بگذارید:

رتبه های کاربران را تنظیم کنید

اکنون سیستم پاداش شما کاملاً آماده است! می‌توانید آن را از طریق بنرهای تبلیغاتی، ایمیل‌های بازاریابی یا فرم‌های پاپ‌آپ برای مشتریان تبلیغ کنید.

مزایا و معایب myCred

myCred یک افزونه گسترده با گزینه های سفارشی سازی بسیاری است. در اینجا برخی از مزایای استفاده از ابزار ذکر شده است:

 • یک سیستم پاداش به صورت رایگان بسازید.
 • امتیاز، نشان و رتبه را به سیستم پاداش خود اضافه کنید.
 • با اجازه دادن به کاربران برای خرید امتیاز یا استفاده از آنها برای کوپن در فروشگاه آنلاین، فروش را افزایش دهید.
 • افزونه را با صفحه سازها، پلاگین های LMS و درگاه های پرداخت ادغام کنید.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم، به مستندات دقیق افزونه دسترسی داشته باشید.
 • آرم ها و نمادها را سفارشی کنید تا سیستم پاداش شما با برند شما مطابقت داشته باشد.

با این حال، myCred معایبی نیز دارد. در اینجا خلاصه ای از معایب این افزونه آورده شده است:

 • تنظیمات بسیار زیادی وجود دارد که بدون یک جادوگر راه‌اندازی که شما را در این فرآیند راهنمایی کند، ممکن است گیج کننده باشد.
 • منحنی یادگیری این افزونه در ابتدا می تواند شیب دار باشد.
 • اگر روی پلاگین های ممتازی که از 29 تا 69 دلار متغیر است سرمایه گذاری کنید، این افزونه می تواند گران شود.

به طور کلی، ممکن است از نسخه رایگان myCred استفاده کنید و ببینید که آیا با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر. اگر می‌خواهید سیستم پاداش خود را به سطح بعدی ببرید، می‌توانید افزونه‌ها را خریداری کنید یا عضویت خود را ارتقا دهید.

نتیجه

یک سیستم پاداش می تواند کاربران را تشویق کند تا با محتوای شما تعامل داشته باشند و امتیاز کسب کنند. علاوه بر این، می تواند وفاداری مشتری را تشخیص دهد و کاربران را تشویق کند که بیشتر از فروشگاه آنلاین شما خرید کنند.

با افزونه myCred WordPress، می توانید به سرعت یک سیستم پاداش برای وب سایت وردپرس خود راه اندازی کنید. این دستگاه دارای تنظیمات و ادغام های قابل تنظیم برای پاداش یا مجازات اقدامات مختلف است. اگرچه منحنی یادگیری می تواند کمی تند باشد، اما دستاوردها می تواند قابل توجه باشد.

برای ابزارهای عالی بیشتر برای کسب و کار خود، بهترین افزونه های رایگان وردپرس ما را برای وب سایت های تجاری بررسی کنید.

درباره راه اندازی سیستم پاداش با myCred سؤالی دارید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!