منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه افزودن لینک های داخلی در وردپرس به روش آسان (با استفاده از Link Whisper)

نحوه افزودن لینک های داخلی در وردپرس به روش آسان (با استفاده از Link Whisper)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه افزودن لینک های داخلی در وردپرس به روش آسان (با استفاده از Link Whisper)

وقتی صحبت از سئو به میان می آید، لینک های داخلی برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم هستند. همانطور که گفته شد، افزودن لینک های داخلی به وردپرس می تواند کار دشواری باشد، به خصوص اگر محتوای زیادی دارید که باید بهینه شود. خوشبختانه یک راه آسان برای تنظیم خودکار لینک های داخلی در وردپرس با افزونه Link Whisper وجود دارد. در این پست، نحوه استفاده از Link Whisper را به عنوان بخشی ضروری از استراتژی سئوی لینک خود نشان خواهیم داد. بیا شروع کنیم.

لینک های داخلی چیست؟

لینک های داخلی لینک هایی هستند که کاربر را به پست یا صفحه دیگری در وب سایت شما هدایت می کنند. آنها را می توان در پست ها، صفحات، تصاویر، آیتم های منو یا پروژه های وردپرس درج کرد. بدون آنها، فرصتی برای ارسال بازدیدکنندگان سایت خود به سایر مناطق وب سایت خود که می خواهید آنها را بازدید کنند، ندارید.

چرا لینک های داخلی برای سئو مهم هستند؟

لینک های داخلی به سئو کمک می کنند

استفاده از لینک سازی داخلی در وردپرس قطعه بزرگی از پازل سئو است. پیوندهای داخلی با هشدار دادن به بازدیدکنندگان سایت شما در مورد سایر مناطق سایت شما که ممکن است مورد علاقه آنها باشد به سئو کمک می کند. می توانید از آنها برای برجسته کردن محصولات، خدمات یا یک پست یا صفحه که مرتبط هستند استفاده کنید. می بینید، وقتی موتورهای جستجو در سایت شما می خزند، فقط به دنبال کلمات کلیدی نیستند. آنها همچنین به دنبال پیوندهای داخلی و خارجی هستند. پیوندهای داخلی به گوگل کمک می کند تا بفهمد کدام پست ها و صفحات در وب سایت شما مهم ترین هستند. همچنین، صفحاتی که دارای لینک های داخلی هستند، بسیار بیشتر احتمال دارد که ایندکس شوند، و شانس رتبه بندی محتوای شما در SERP ها را افزایش می دهد. به طور خلاصه، گوگل دوست دارد آنها را

استفاده از لینک های داخلی معمولا راه خوبی برای افزایش ترافیک سایت شماست، اما اگر به درستی انجام نشود، هشدارهایی وجود دارد. شما باید مطمئن باشید که لینک های زیادی را در یک صفحه قرار ندهید. این می تواند بازدیدکنندگان سایت شما را ناامید و سردرگم کند. همچنین، مطمئن شوید که پیوندهای شما مرتبط هستند. اگر نه، در واقع می توانید درد می کند سئوی شما با دانستن اهمیت پیوند داخلی، احتمالاً فکر می کنید: این می تواند برای همیشه با تمام محتوایی که در سایت خود دارم طول بکشد. مشکلی نیست ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از افزونه Link Whisper، لینک های داخلی را به صورت خودکار به سایت خود اضافه کنید.

Link Whisper چیست؟

پلاگین Link Whisper

Link Whisper یک افزونه وردپرس است که به شما کمک می کند پیوندهای داخلی را به محتوای خود اضافه کنید. Link Whisper پیشنهادهایی در مورد مکان اضافه کردن پیوندها و همچنین استفاده از متن لنگر ارائه می دهد. همچنین به شناسایی صفحات یتیم در سایت شما کمک می کند، که می تواند شانس شما را برای رتبه بندی بالا در SERP ها محدود کند. Link Whisper همچنین می‌تواند در حین نوشتن محتوای جدید، پیوندهایی را به شما پیشنهاد دهد، که باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود. همچنین می توانید یک اسکن سایت را برای شناسایی صفحاتی که واقعا به آنها نیاز دارند اجرا کنید.

لینک Whisper Free

Link Whisper در دو نوع عرضه می شود. ابتدا می توانید نسخه رایگان آن را در مخزن وردپرس دانلود کنید. دارای برخی از ویژگی های بسیار ابتدایی است که در حین تایپ و همچنین گزارش لینک داخلی به شما پیشنهادهای لینک خودکار را ارائه می دهد. در گزارش‌ها، بینش‌هایی در مورد صفحاتی با محتوای یتیم و همچنین لینک‌های داخلی و خارجی خروجی دریافت خواهید کرد.

با نسخه پریمیوم افزونه، چندین جایزه اضافی دریافت خواهید کرد. علاوه بر ویژگی‌های نسخه رایگان، گزارش پیوند عمیق‌تر و همچنین یک ویژگی پیوند خودکار قوی را دریافت خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد لینک‌ها را با یک کلیک اضافه کنید. شما به سادگی کلمه کلیدی انتخابی خود را وارد کنید، URL را مشخص کنید، و Link Whisper بقیه کارها را برای شما انجام خواهد داد.

برای این پست، به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از نسخه رایگان و پریمیوم افزونه، پیوندهای داخلی اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن لینک های داخلی در وردپرس با استفاده از Link Whisper Free

برای استفاده صحیح از Link Whisper، باید چندین مرحله را طی کنید. بیایید یک به یک آنها را بررسی کنیم تا بتوانید به راحتی از آن در وب سایت خود استفاده کنید.

1. افزونه را نصب کنید

وارد وب سایت وردپرس خود شوید و باز کنید افزونه ها > افزودن جدید. در نوار جستجو عبارت Link Whisper را تایپ کنید. وقتی افزونه ظاهر شد، روی Install Now کلیک کنید تا افزونه نصب شود.

لینک Whisper را نصب کنید

2. تنظیمات Link Whisper را پیکربندی کنید

سپس باز کنید پیوند Whisper > تنظیمات در داشبورد وردپرس شما تعدادی تنظیمات در اینجا وجود دارد که ممکن است بخواهید برخی از آنها را بسته به تنظیمات خود تنظیم کنید. اول، شما می توانید انتخاب کنید که آیا اعداد را نادیده بگیرید. به طور پیش فرض، این تنظیم فعال است. سپس مال خود را انتخاب کنید زبان. سپس می توانید از لیستی انتخاب کنید کلمات رایج می توانید نادیده بگیرید زیر انواع پست برای پیوند دادن، هر کسی را که می خواهید از Link Whisper رد شوید انتخاب کنید. این بسته به طبقه بندی هایی که در سایت خود دارید متفاوت خواهد بود. تنظیمات زیر به شما امکان انتخاب می دهد انواع اصطلاحات برای ایجاد لینک برای.

تنظیم بعدی بسیار مهم است. Link Whisper به شما امکان می‌دهد تا چه مقدار را انتخاب کنید از جملات بگذر وقتی لینک ها را اضافه می کنم به طور پیش فرض در آنجا انتخاب شده است. دلیل اهمیت این موضوع این است که از اضافه کردن تعداد زیادی لینک داخلی به یک پست یا صفحه معین اجتناب کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، داشتن لینک های زیاد می تواند بازدیدکنندگان سایت و گوگل را گیج کند. لینک های زیاد نمی توانند مانع از رتبه بندی سایت شما شوند. آخرین گزینه، تمام داده های Link Whisper را حذف کنیدفقط در صورتی باید فعال شود که قصد دارید پیوندهای خود را از نو شروع کنید یا زمانی که قصد دارید افزونه را حذف کنید.

وقتی تنظیمات خود را تمام کردید، کلیک کنید صرفه جویی دکمه.

Link Whisper لینک های داخلی تنظیمات وردپرس

3. گزارش لینک های داخلی

سپس باز کنید پیوند Whisper > گزارش. هنگامی که این افزونه نصب شد، به طور خودکار گزارشی از تمام پست ها و صفحات سایت شما تولید می کرد. در صفحه گزارش، می توانید لیستی از تمامی لینک های داخلی، خروجی داخلی و خروجی خارجی سایت خود را مشاهده کنید.

4. پیشنهادات پیوند را بررسی کنید

در نسخه رایگان Link Whisper، می‌توانید به هر پست یا صفحه در سایت خود بروید و به تنظیمات Link Whisper در زیر محتوای خود بروید. بسته به کلمات کلیدی، پیشنهادهایی برای پیوندهای داخلی به پست ها یا صفحات دیگر خواهید یافت. Link Whisper متنی را در محتوای شما برجسته می کند که فکر می کند یک پیوند داخلی باید باشد.

پیشنهادات پیوند داخلی Link Whisper

5.افزودن لینک داخلی

با نسخه رایگان Link Whisper، پیشنهادهای لینک داده شده در مرحله قبل را می پذیرید و لینک های پیشنهادی را به صفحه یا پست خود اضافه می کنید. اگرچه آن را برای شما اضافه نمی کند، اما می توانید به راحتی پیوند را در قسمت پیوندهای پیشنهادی کپی کنید، سپس پیوند را در متن پیشنهادی مناسب در صفحه خود قرار دهید.

پیشنهاد پیوند را کپی کنید

افزودن پیوندهای داخلی با Link Whisper Premium

نسخه پریمیوم این افزونه اضافه کردن لینک های داخلی در وردپرس را آسان می کند، چه ورودی و چه خروجی. مراحل را برای اجرای اسکن لینک اولیه پس از نصب افزونه تکرار کنید، سپس به گزارش لینک در داخل بروید لینک Whisper > Reports.

لینک های داخلی

سپس انتخاب کنید که آیا می خواهید پیوندهای داخلی ورودی اضافه کنید یا پیوندهای داخلی خروجی. سپس کلیک کنید اضافه کردن در پست یا صفحه ای که می خواهید به آن پیوند اضافه کنید. برای این مثال، پیوندهای داخلی خروجی را به یک پست اضافه می کنیم.

پیوندهای داخلی خروجی را اضافه کنید

Link Whisper پست را با استفاده از ویرایشگر صفحه باز می کند. به پایین به تنظیمات Link Whisper بروید. به‌طور پیش‌فرض، کلمات کلیدی هدف را برای پست شما پیشنهاد می‌کند و پیشنهادهای پیوندی به آن ارائه می‌کند. همچنین تعدادی تنظیمات دیگر وجود دارد که می توانید پیکربندی کنید. می توانید محتوای صفحه خود را برای کلمات کلیدی اسکن کنید یا موارد سفارشی را اضافه کنید. همچنین می‌توانید پیشنهادهای پیوند را برای همان دسته نشان دهید یا انواع پست خاصی را انتخاب کنید. Link Whisper پیشنهادات پیوند خود را ارائه می دهد و به شما اجازه می دهد آنها را با کلیک یک دکمه اضافه کنید.

برای افزودن همه پیوندها، فقط کلیک کنید همه چیز را بررسی کنید. همچنین، می‌توانید با علامت زدن کادر کنار پیوند پیشنهادی، یک یا چند مورد را انتخاب کنید. در نهایت برای افزودن لینک روی آن کلیک کنید درج لینک در یک پست دکمه.

لینک ها را در پست قرار دهید

افزودن لینک های داخلی به وردپرس با Link Whisper آسان است

لینک های داخلی جزء مهمی از موفقیت SERP سایت شما هستند. خوشبختانه، استفاده از Link Whisper این کار را بسیار خسته کننده تر می کند. نسخه رایگان این افزونه دارای ویژگی‌های خوبی است که به شما امکان می‌دهد کلمات کلیدی را در پست‌ها و صفحات خود شناسایی کنید، سپس پیشنهادات پیوند را ارائه دهید. نسخه پریمیوم این پیشنهادات را با قابلیت اتصال خودکار خود به سطح متفاوتی می برد. در هر صورت، Link Whisper یک راه آسان برای افزودن لینک های داخلی به وب سایت شما ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، ممکن است این نکات ساخت لینک سئو را دوست داشته باشید.

آیا ابزار یا روشی برای افزودن لینک های داخلی به سایت خود دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

افشاگری: اگر پس از کلیک بر روی پیوندهای موجود در پست چیزی خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به ما کمک می کند تا جریان محتوای رایگان و منابع عالی را در جریان نگه داریم. با تشکر از شما برای حمایت!