منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه ایجاد مجموعه تم با استفاده از کتابخانه تم ساز Divi

نحوه ایجاد مجموعه تم با استفاده از کتابخانه تم ساز Divi

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ایجاد مجموعه تم با استفاده از کتابخانه تم ساز Divi

کتابخانه Divi Theme Builder به ما اجازه می دهد تا با قالب هایی که در Theme Builder ایجاد کرده ایم کارهای بیشتری انجام دهیم. ما اکنون به ابزارهایی مانند برچسب ها، دسته ها و جستجو دسترسی داریم. آنها کار مرتب نگه داشتن قالب های ما را انجام می دهند، زیرا ما روزانه با Divi کار می کنیم. کار دیگری که اکنون می توانیم انجام دهیم این است که مجموعه های قالب را در کتابخانه Divi Theme Builder ایجاد کنیم. مجموعه‌های قالب به ما اجازه می‌دهند تا قالب‌ها را به صورت انبوه به کتابخانه Divi Theme Builder اضافه کنیم. مجموعه‌های قالب را با بسته‌های طرح‌بندی از پیش ساخته‌شده‌ای که می‌توانید در Divi Builder نصب کنید، در نظر بگیرید. اکنون نه تنها می توانید قالب هایی را که ایجاد کرده اید ذخیره کنید، بلکه می توانید تکالیف هر قالب را نیز ذخیره کنید. به‌علاوه، با کتابخانه Divi Theme Builder، می‌توانید همه اینها را با هم در مجموعه‌ای از الگوها قرار دهید.

در این پست شما را از طریق این فرآیند راهنمایی می کنیم. بیا مشغول شویم!

مجموعه قالب چیست؟

ما می‌توانیم چیزهای زیادی درباره مجموعه‌های قالب از بسته‌های چیدمان از پیش ساخته شده Divi بیاموزیم.

مروری بر بسته های طرح بندی Divi

بسته‌های چیدمان معمولاً با طرح‌هایی برای صفحه اصلی، صفحه وبلاگ و برخی از صفحات داخلی ارائه می‌شوند. بسته به بسته طرح‌بندی که نصب می‌کنید، برخی ممکن است دارای طرح‌بندی برای صفحه محصول، صفحه فروشگاه یا حتی یک دوره آنلاین باشند. در بسته طرح‌بندی پشتیبانی چشم‌انداز زیر، می‌بینیم که ۷ طرح‌بندی صفحه گنجانده شده است.

بسته طرح بندی Divi Landscaper

ما می توانیم از این بسته طرح بندی برای ایجاد قالب های مختلف برای سایت خود در Divi Theme Builder استفاده کنیم. به عنوان مثال، می توانیم طرح بندی صفحه فرود را فقط به صفحه اصلی اختصاص دهیم. سپس می‌توانیم طرح‌بندی صفحه خدمات را به صفحات خدمات در وب‌سایت خود اختصاص دهیم. خوشبختانه برای ما، ما همچنین می توانیم یک هدر، پاورقی و قالب پست وبلاگ رایگان را از بخش منابع Divi وبلاگ Themes Elegant دانلود کنیم.

با تجهیز به محصولات رایگان خود، می توانیم الگوی پست وبلاگ رایگان را به همه پست های وبلاگ در وب سایت خود اختصاص دهیم. سپس می‌توانیم آموزش را دنبال کنیم تا سرصفحه و پاورقی را به عنوان عناصر جهانی در وب‌سایت خود تنظیم کنیم. بیایید بگوییم که پس از دنبال کردن آموزش، تصمیم گرفتیم که یک ویرایش بسیار جالب از قالب هدر رایگان انجام دهیم. با تمام قالب‌هایی که در حین کار روی سایت خود تنظیم می‌کنیم، لازم نیست زیاد به طراحی صفحات جداگانه فکر کنیم. این قدرتی است که با استفاده از Divi Theme Builder به دست می آید.

چرا مجموعه های قالب را در کتابخانه Divi Theme Builder ایجاد کنیم؟

یکی از دوستان به ما نزدیک می شود و از ما برای ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار تمیز کردن استخر خود کمک می خواهد. آنها می خواهند سایتشان “دقیقا” شبیه سایت ما باشد. با مجموعه های الگو، همه کارهای دستی خود را با هم اضافه می کنیم. ما می‌توانیم طرح‌بندی‌ها را از بسته طرح‌بندی، تکالیف الگو به‌علاوه الگوی سرصفحه‌ای که اخیراً به‌روزرسانی شده‌ایم جمع‌آوری کنیم و یک مجموعه الگو ایجاد کنیم. با کتابخانه Divi Theme Builder، اکنون می‌توانیم این مجموعه از قالب‌ها را در نصب Divi دوست خود دانلود کنیم. بدون نیاز به صادرات و واردات مجدد فایل های JSON از Divi Theme Builder. ما به سادگی می‌توانیم الگوهای خود را به صورت انبوه به یک استخر قالب اضافه کنیم و از کتابخانه تم Divi برای انتقال آنها به وب‌سایت دوستمان استفاده کنیم. سپس می توانیم هر گونه ویرایش لازم را در وب سایت دوست خود انجام دهیم.

نحوه ایجاد مجموعه قالب در کتابخانه تم ساز Divi

به کتابخانه Divi Theme Builder بروید

ابتدا باید در Divi Theme Builder باشیم. از باطن وردپرس، به Divi بروید. سپس، روی Theme Builder کلیک کنید.

به کتابخانه Divi Theme Builder بروید

همانطور که می بینید ما سربرگ و پاورقی جهانی خود را نصب کرده ایم. ما همچنین صفحات فردی و تکالیف پست خود را داریم.

کیت تم ساز را ذخیره کنید

قالب های ما قابل تنظیم هستند و آماده هستند تا به صورت انبوه به Divi Theme Builder اضافه شوند. برای انجام این کار، به نماد جدیدی که به منوی آیکون در Divi Theme Builder اضافه شده است توجه کنید.

ذخیره کیت تم ساز را شروع کنید

روی این نماد کلیک کنید برای شروع فرآیند افزودن انبوه الگوهای ما به کتابخانه Divi Theme Builder ما. پس از انجام این کار، پنجره پاپ آپ زیر ظاهر می شود. این حالت برای ذخیره مجموعه قالب است و در اینجا ما قادر خواهیم بود الگوهای خود را به صورت انبوه به کتابخانه تم Divi اضافه کنیم.

فیلد مودال کیت سازنده تم برای ذخیره

نام تعیین شده خود را وارد کنید. از آنجایی که اینها تنها الگوهای موجود در کتابخانه ما هستند، الگوهایی را که انتخاب می کنیم بررسی می کنیم شامل تمام قالب ها. اگر کتابخانه ای از قالب های بی شمار دارید، الگوهای مناسبی را که می خواهید به صورت انبوه به کتابخانه Divi Theme Builder خود اضافه کنید، انتخاب کنید.

فیلد مودال پر شده برای ذخیره مجموعه الگو

برای مورد خود ما Set Name را تنظیم کردیم. ما همچنین می خواهیم کل این کتابخانه را به عنوان یک مجموعه ذخیره کنیم. ما آن را در فضای ابری می خواهیم زیرا از آن در سایت های مختلف استفاده خواهیم کرد. به یک دسته می رود و یک برچسب اضافه شده است. هنگامی که ما راضی شدیم، می‌توانیم ادامه دهیم و مجموعه قالب را در Divi Cloud ذخیره کنیم.

بررسی کار ما

بیایید بررسی کنیم که مجموعه قالب ما مجموعاً همه الگوهای مورد نیاز را به کتابخانه Divi Theme Builder اضافه کرده است. از منوی نماد Divi Theme Builder ما روی نماد مثبت کلیک کنید.

Divi ما به درستی الگوها را به کتابخانه Divi Theme Builder شما انبوه اضافه می کنیم؟

وقتی این اتفاق بیفتد، کتابخانه Divi Theme Builder ما باز خواهد شد. اگر به سیستم Divi Cloud وارد شده باشید، الگوهای Divi Cloud خود را نیز خواهید دید. توجه داشته باشید که Landscaper خود را در اینجا تنظیم کرده ایم. علاوه بر این، کتابخانه Divi Theme Builder به طور خودکار تصویر کوچک را با تصاویری از قالب‌های درون آن پر می‌کند.

در اینجا نحوه ایجاد موفقیت آمیز الگوها در کتابخانه Divi Theme Builder آورده شده است

مجموعه‌های قالب را با موفقیت در کتابخانه Divi Theme Builder ایجاد کنید

اکنون می‌توانید از مجموعه‌های قالب برای افزودن انبوه قالب‌های خود به کتابخانه Divi Theme Builder استفاده کنید. در صورت جفت شدن با Divi Cloud، می توانید به راحتی طرح های زیبای خود را از یک سایت به سایت دیگر منتقل کنید. با ساده‌سازی فرآیند طراحی، می‌توانید سایت‌ها را سریع‌تر بسازید، اما همچنین استاندارد خاصی از کیفیت را در مورد کار خود حفظ کنید. همیشه یک نکته خوب، اینکه بتوانید ترکیبات طراحی مورد علاقه خود را ذخیره کنید نیز یک امتیاز مثبت است! امروز الگوهای خود را ایجاد کنید و ببینید در حین ساخت سایت های مشتری با Divi چقدر کار شما آسان می شود.