منو سایت

نحوه تعمیر گوشی که شارژ نمی شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تعمیر گوشی که شارژ نمی شود

هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که گوشی خود را وصل کنید و متوجه شوید که شارژ نمی شود. البته، شما اولین کسی نیستید که فورا وارد حالت وحشت می شود. اگرچه گوشی ها گران هستند! اما سعی کنید ناامید نشوید زیرا تلفنی که از شارژ کردن خودداری می کند در واقع یک مشکل کاملاً رایج است و چند کار وجود دارد که باید قبل از عجله برای خرید یک تلفن جدید انجام دهید.

ابتدا این مراحل ساده را امتحان کنید تا متوجه شوید که چرا گوشی شما شارژ نمی شود. راه حلی که به دنبال آن هستید اینجاست. حتی اگر اینطور نیست و گوشی شما واقعاً خراب است، می توانید گوشی های شکسته را در Mazuma Mobile به ما بفروشید، بنابراین همیشه نقره وجود دارد!

کابل شارژ را تست کنید

این سناریویی است که همه ما در هنگام شارژ نشدن تلفن به آن امیدواریم – که مشکل در واقع کابل شارژ است و نه تلفن، زیرا جایگزینی کابل ها بسیار ارزان تر است. بنابراین ابتدا بررسی کنید که شارژر به برق وصل، وصل و ایمن در گوشی شما باشد (می دانیم که واضح به نظر می رسد، اما به ما اعتماد کنید، اگر معلوم شود فراموش کرده اید شارژر را وصل کنید، می توانید از نگرانی زیادی خلاص شوید!).

اگر هیچ لذتی ندارید، اگر کابل دیگری در دست دارید، کابل را با کابل دیگری تعویض کنید. کابل های شارژ شکننده هستند و برای همیشه دوام نمی آورند، به خصوص اگر زیاد آن ها را حمل کنید. همچنین اگر به جای یک اسلات USB به یک پریز معمولی وصل می‌شوید، باید آداپتور (شاخه) دیگری را آزمایش کنید تا به عنوان مقصر رد شود.

اگر تلفن کار دیگری دارید که همان نوع شارژر را می‌پذیرد، آن را وصل کنید تا ببینید آیا شارژ می‌شود یا خیر. اگر این کار را کرد، می دانید که مشکل از گوشی شماست.

نحوه تعمیر گوشی که شارژ نمی شود

پورت شارژ را تمیز کنید

ما تلفن هایمان را همیشه با خودمان، در جیب، کیف و حتی در دستمان حمل می کنیم. برای گرد و غبار، کثیفی و خرده‌ریزه‌ها سخت نیست که به درگاه شارژ راه پیدا کنند، که می‌تواند اتصال به شارژر را مسدود کند.

در مقابل میل به دمیدن درگاه با دهان خود مقاومت کنید، زیرا نفس شما حاوی رطوبت است و مطمئناً نمی‌خواهید آن را روی گوشی خود داشته باشید. قبل از اینکه بخواهید درگاه شارژ را تمیز کنید، دستگاه خود را خاموش کنید، که می توان آن را به آرامی با یک سواب پنبه ای خشک یا خلال دندان مالش داد تا کثیفی و زباله ها را از بین ببرد. بسیار بسیار ملایم باشید و چیزی را زیاد به داخل بندر هل ندهید.

گوشی خود را ریست کنید

بدون شادی؟ سعی کنید گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید. گاهی اوقات یک مشکل فنی یا مشکل است که باعث مشکل شارژ می شود. راه‌اندازی مجدد تلفن، همه سرویس‌های پس‌زمینه را مجبور می‌کند تا اجزای اصلی گوشی شما را ببندند و آن‌ها را تازه‌سازی کنند، که گاهی اوقات می‌تواند مشکل را برطرف کند.

همچنین می‌توانید گوشی خود را در حالت ایمن راه‌اندازی مجدد کنید تا مشخص کنید آیا برنامه‌ای است که از شارژ شدن دستگاه جلوگیری می‌کند یا خیر. حالت ایمن از راه‌اندازی همه برنامه‌های شخص ثالث جلوگیری می‌کند، بنابراین اگر تلفن شما در حالت ایمن بوت می‌شود اما وقتی آن را به طور معمول روشن می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که سرویس شخص ثالثی که نصب کرده‌اید باعث ایجاد مشکل شده است. اگر اینطور است، تمام برنامه هایی را که اخیرا دانلود کرده اید در نظر بگیرید و آنها را حذف کنید، سپس سعی کنید گوشی خود را به طور معمول ریست کنید و ببینید که آیا با این کار مشکل برطرف می شود.

مشکلات نرم افزاری

پشت صحنه نرم افزار گوشی شما چیزهای زیادی برای کمک به بوت شدن آن در حال انجام است. همه چیز در مورد شارژر فیزیکی و پورت نیست. اگر هیچ یک از راه حل های مبتنی بر سخت افزار کار نمی کند، ممکن است مشکل از سیستم عامل شما باشد.

بهترین راه برای جلوگیری از قطع شدن نرم افزار این است که دستگاه خود را به طور مرتب به روز کنید. بسیاری از این به‌روزرسانی‌ها به‌طور خودکار انجام می‌شوند، معمولاً در شب هنگام خواب، اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به‌روزرسانی نرم‌افزار را رد می‌کنید، این می‌تواند مشکل شما باشد. گوشیت رو آپدیت کن ببین کمک میکنه

در صورت تمایل، می‌توانید دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید تا ببینید آیا این کمک می‌کند یا خیر. با احتیاط ادامه دهید، زیرا با این کار تمام داده‌ها از تلفن شما پاک می‌شود، بنابراین این کار را انجام ندهید مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید گزینه دیگری وجود ندارد و از همه اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه شده است.

نحوه تعمیر گوشی که شارژ نمی شود

آسیب دیدگی را بررسی کنید

گوشیت افتاده؟ آیا اتصال داخل پورت خراب به نظر می رسد؟ آیا تصادفاً داخل وان افتاده است؟ آسیب فیزیکی به دستگاه شما ممکن است دلیل مشکلات شارژ شما باشد.

در این مواقع، بهتر است دستگاه را نزد یک متخصص ببرید و اگر فکر می کنید ممکن است داخل دستگاه آب باشد، قطعاً سعی نکنید آن را شارژ کنید. اگر تلفن شما به هر حال در راه خروج بود، ممکن است نشانه آن باشد که زمان آن فرا رسیده است.

اگر اینطور است، چرا به صفحه Sell My Phone ما سر نزنید و ببینید هنگام معامله با تلفن خود چقدر می توانید دریافت کنید. ما از خرید گوشی هایی که از شارژ کردن خودداری می کنند، اهمیتی نمی دهیم. در واقع، بسیاری از انواع گوشی های خراب وجود ندارد که ما آنها را قبول نکنیم! ما حتی می‌توانیم ترتیبی بدهیم که شما قبل از ارسال فایل‌ها از یک گوشی خراب، آن را استخراج کنید. در صورت تمایل به خرید گوشی ریفربیشد می توانید به فروشگاه ما مراجعه کرده و برای آسودگی خاطر گوشی کاملا بازسازی شده، تست شده و دارای 13 ماه گارانتی را تحویل بگیرید.