منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه جدا کردن ایمن محافظ صفحه شیشه ای یا پلاستیکی

نحوه جدا کردن ایمن محافظ صفحه شیشه ای یا پلاستیکی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه جدا کردن ایمن محافظ صفحه شیشه ای یا پلاستیکی

محافظ‌های صفحه نمایش برای محافظت از گوشی‌های ما در برابر خراش و تراشه عالی هستند و در صورت افت گوشی یک لایه محافظ دیگر اضافه می‌کنند (راست باشیم، همیشه این اتفاق می‌افتد). محافظ‌های صفحه‌نمایش مدرن معمولاً از پلاستیک محکم یا شیشه‌های مقاوم ساخته می‌شوند که می‌توانند تأثیر افتادن گوشی را تحت تأثیر قرار دهند. استفاده از آن‌ها معمولاً آسان است، اما به‌راحتی نمی‌توان آن‌ها را جدا کرد، مخصوصاً زمانی که ترک خورده یا شکسته شوند.

چرا باید محافظ صفحه نمایش را بردارید؟

امیدواریم نیازی به برداشتن محافظ صفحه از گوشی خود نداشته باشید، اما چند دلیل وجود دارد که ممکن است نیاز به حذف آن داشته باشید.

  • محافظ فعلی خود را شکستید و باید آن را تعویض کنید
  • محافظ صفحه فعلی خود را دوست ندارید و می خواهید آن را با محافظ دیگری جایگزین کنید
  • شما می خواهید دستگاه خود را بفروشید و باید قبل از ارسال آن به یک شرکت بازیافت گوشی مانند Mazuma Mobile آن را تمیز کنید.

نحوه جدا کردن ایمن محافظ صفحه شیشه ای یا پلاستیکی

نحوه جدا کردن محافظ صفحه پلاستیکی یا شیشه سکوریت شده

بسیار مهم است که هنگام برداشتن محافظ صفحه نمایش قدیمی مراقب باشید تا مطمئن شوید که به خود آسیبی نرسانید یا به نمایشگر گوشی آسیب نرسانید. برای شروع، مطمئن شوید که موارد زیر را در دسترس دارید:

  • کارت بانکی قدیمی
  • سشوار
  • نوار چسب

ابتدا باید چسب زیر محافظ صفحه را نرم کنید تا به راحتی بلند شود بدون اینکه به نمایشگر گوشی شما آسیبی وارد شود. برای این کار محافظ صفحه را با سشوار تنظیم شده روی کمترین دما به مدت 15 ثانیه گرم کنید. بسیار مهم است که فقط از کمترین تنظیم حرارت استفاده کنید تا به گوشی خود آسیب نرسانید. سشوار را همیشه روی گوشی نگه دارید تا از تمرکز گرما فقط روی یک قسمت از گوشی جلوگیری کنید.

اکنون که چسب نرم شده است، کارت بانکی قدیمی خود را بردارید، آن را به آرامی زیر هر گوشه محافظ بکشید و ابزار انتخابی خود را به آرامی تکان دهید تا محافظ را تشویق کنید تا از صفحه جدا شود. وقتی هر چهار گوشه شل شد، کارت را در طول نمایشگر فشار دهید تا کاملاً جدا شود.

فقط زمانی به نوار نیاز خواهید داشت که محافظ شما سرسخت باشد و نتوانید راهی با کارت خود پیدا کنید. یک نوار چسب را دور دو انگشت خود بپیچید، طرف چسبناک را به بیرون بپیچید و هر گوشه را فشار دهید. هنگامی که انگشتان خود را بلند می کنید، نوار باید محافظ را به اندازه ای بالا بکشد که بتوانید کارت بانکی را زیر آن قرار دهید.

تمیز کردن صفحه نمایش گوشی بعد از برداشتن محافظ صفحه نمایش قدیمی، کار هوشمندانه ای است و مطمئناً یکی از کارهایی است که باید قبل از فروش گوشی خود انجام دهید. شما می توانید این کار را با استفاده از یک پارچه میکروفیبر یا پارچه تمیز کننده انجام دهید، مراقب باشید از پورت ها اجتناب کنید.

نحوه جدا کردن ایمن محافظ صفحه شیشه ای یا پلاستیکی

برداشتن محافظ صفحه نمایش شکسته

اگر محافظ صفحه نمایش شما ترک خورده یا شکسته است، باید هنگام جدا کردن آن بسیار مراقب باشید، به خصوص اگر شیشه زیر آن نیز شکسته است. اگر محافظ صفحه این کار را انجام می داد، انگشتان به هم می افتند، اما حتی شیشه سکوریت نیز ضد گلوله نیست.

ساده ترین راه برای محافظت از انگشتان هنگام برداشتن محافظ صفحه نمایش آسیب دیده این است که یک نوار چسب نواری را روی شکاف های محافظ قرار دهید در حالی که از روش بالا برای برداشتن آن استفاده می کنید. استفاده از نوار چسب به این معنی است که ترک ها پوشیده می شوند اما همچنان برای شما قابل مشاهده هستند. اگر محافظ صفحه نمایش شما ضربه بزرگی خورده و کاملاً شکسته است، ممکن است بخواهید هنگام برداشتن آن از دستکش لاستیکی استفاده کنید.

اگر صفحه گوشی هم شکسته باشد چه باید کرد؟

محافظ های صفحه نمایش عالی هستند، اما بی نقص نیستند و یک سقوط واقعاً سخت یا ضربه خوردن در زاویه نامناسب نیز می تواند به صفحه نمایش گوشی شما آسیب برساند. اگر این اتفاق برای شما افتاده است، ناراحت شدن اشکالی ندارد. گوشی ها گران هستند!

نحوه جدا کردن ایمن محافظ صفحه شیشه ای یا پلاستیکی

کاری که بعدا انجام می دهید به آسیبی که گوشی شما متحمل شده است بستگی دارد. اگر فقط یک خراش آرایشی است که می توانید با آن زندگی کنید، مطمئناً یک محافظ جدید تهیه می کنید. با این حال، اگر به صفحه‌نمایش آسیب رسانده‌اید تا جایی که تکه‌های شیشه از بین برود، الگوی ترسناک تار عنکبوت روی صفحه‌نمایش دیده می‌شود، یا صفحه لمسی تحت تأثیر قرار گرفته و پاسخگو نیست، خوب، ممکن است زمان گوشی جدید فرا رسیده باشد.

اگر اینطور است، چرا به فروشگاه Mazuma سر نمی زنید و مجموعه تلفن های بازسازی شده ما را بررسی نمی کنید؟ با انتخاب یک گوشی بازسازی شده می توانید تا 40 درصد از قیمت خرده فروشی دستگاه بعدی خود تخفیف بگیرید.

در مورد تلفن قدیمی شما، ما با خوشحالی آن را از دست شما برمی داریم و مقداری پول نقد نیز برای آن به شما می دهیم! شما می‌توانید تلفن شکسته‌تان را به ما بفروشید، ما بی‌تحرک نیستیم – ما در واقع آن را تشویق می‌کنیم! ما ابزارهایی برای اطمینان از اینکه دستگاه شما به درستی بازیافت می شود و در محل دفن زباله قرار نمی گیرد، داریم. ما فروش هر دستگاهی را آسان می کنیم و راهنماهای مفید زیادی برای کمک به شما در این فرآیند داریم، مانند چگونگی پیدا کردن مدل تلفن خود. اگر آماده فروش تلفن شکسته خود هستید (یا هر تلفن دیگری، ما گوشی های سالم را هم می گیریم!)، به صفحه Sell My Cell Phone ما سر بزنید و ببینید چقدر می توانید دریافت کنید.