منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نحوه راه اندازی پروژه های وردپرس برای ماژول Divi Filtered Portfolio

نحوه راه اندازی پروژه های وردپرس برای ماژول Divi Filtered Portfolio

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه راه اندازی پروژه های وردپرس برای ماژول Divi Filtered Portfolio

ماژول Filtered Portfolio for Divi یک ماژول عالی برای نمایش پروژه های وردپرس شما است. ایجاد و مدیریت پروژه ها در وردپرس آسان است. هنگامی که آنها را ایجاد کردید، ماژول Divi’s Filtered Portfolio هر تعداد پروژه را بر اساس انتخاب شما نمایش می دهد. بازدیدکنندگان وب سایت شما به راحتی می توانند آنها را بر اساس دسته بندی مرتب کنند تا کار مورد علاقه خود را ببینند.

در این پست نحوه راه اندازی پروژه های وردپرس را برای ماژول نمونه کارها قابل فیلتر Divi خواهیم دید.

بیا شروع کنیم!

پیش نمایش ماژول نمونه کارها فیلتر شده

ابتدا، بیایید ببینیم که در این آموزش قرار است چه چیزی بسازیم.

دسکتاپ

پیش نمایش نمونه کارها

تلفن

پیش نمایش نمونه کارها

راه اندازی پروژه های وردپرس

پروژه ها یک نوع پست سفارشی است که در وردپرس تعبیه شده است. مانند هر نوع پستی کار می کند، اما ویرایشگر، لیست، دسته ها، برچسب ها و غیره خود را دارد. نوع پست پروژه ها برای ایجاد یک نمونه کار برای نمایش کار شما عالی است. برای استفاده صحیح از آنها، مهم است که بدانید چگونه آنها را با دسته ها و برچسب های مناسب تنظیم کنید.

برای مشاهده یا ایجاد پروژه ها، به قسمت Projects در داشبورد وردپرس خود بروید. منویی با همه پروژه‌ها، افزودن جدید، دسته‌ها و برچسب‌ها خواهید دید. بیایید به هر یک نگاه کنیم.

همه پروژه ها

را پروژه ها منو شامل چندین گزینه همه پروژه ها با انتخاب پیوند پروژه ها باز می شود. این صفحه تمام پروژه های شما را با عنوان، نویسنده، دسته ها، برچسب ها، نظرات و تاریخ فهرست می کند. شما می توانید هر پروژه را به صورت جداگانه ویرایش کنید، ویرایش های دسته ای انجام دهید و یک پروژه جدید ایجاد کنید.

راه اندازی پروژه های وردپرس

یک مورد جدید اضافه کنید

برای ایجاد یک پروژه جدید، را انتخاب کنید یک مورد جدید اضافه کنید در صفحه همه پروژه ها یا در منوی داشبورد پروژه ها. با این کار ویرایشگر پروژه باز می شود. این کار مانند یک نوع پست معمولی است و شامل عنوان، محتوای متن، دسته‌ها، برچسب‌ها، تصویر برجسته، گزیده و گزینه‌های بحث است.

راه اندازی پروژه های وردپرس

دسته بندی ها

دسته‌ها مانند دسته‌های پست معمولی کار می‌کنند، با این تفاوت که مختص پروژه هستند. نوع پست پروژه ها تنها نوع پستی است که از این دسته بندی ها استفاده می کند. دسته بندی های موجود برای سایر انواع پست برای نوع پست پروژه موجود نیست. شما باید آنها را به طور خاص برای نوع پست پروژه ایجاد کنید.

هنگام ایجاد دسته‌ها، حتماً از دسته‌هایی استفاده کنید که برای پروژه مناسب هستند و توضیحات کلی خوبی ارائه می‌دهند. آنها را به عنوان موضوع گسترده ای که پروژه در آن قرار می گیرد در نظر بگیرید. با این حال، خیلی گسترده نشوید.

به عنوان مثال، اگر در حال ایجاد دسته های بهبود خانه هستید، ممکن است دسته بندی های جداگانه ای برای برق، لوله کشی، ساخت و ساز و غیره داشته باشید. در این مورد Home Improvement مقوله ای نخواهد بود، زیرا این موضوع وب سایت است. بازسازی خانه می تواند موضوعی برای یک شرکت بزرگتر باشد که ساخت و ساز جدید انجام داده است، ساخت و ساز قدیمی را بازسازی کرده است، با ساخت و ساز صنعتی و مسکونی و غیره کار کرده است. بنابراین دسته بندی ها باید متناسب با وب سایت باشند.

برای مثال‌هایم، دسته‌هایی را برای توصیف انواع عکاسی که این وب‌سایت ارائه می‌دهد ایجاد کردم. آنها به این سوال پاسخ می دهند که “چه نوع عکاسی؟”

برای مثال هایم دسته بندی ها را ایجاد کردم:

 • مراسم ازدواج
 • پیشنهادات
 • سالگرد
 • Proms
 • فارغ التحصیلی

هر یک از این دسته ها نوع خاصی از عکاسی را که مشتری ممکن است به دنبال آن باشد را توصیف می کند. در حالت ایده آل، هر پروژه در یک دسته قرار می گیرد.

برای ایجاد یک دسته، کافی است فیلدها را پر کرده و کلیک کنید اضافه کردن دسته جدید. فیلدهای دسته شامل نام، حلزون حرکت، دسته والد، و توضیحات است. همچنین می‌توانید دسته‌ها را از فهرست مشاهده و ویرایش کنید.

راه اندازی پروژه های وردپرس

برچسب ها

برچسب‌ها مانند دسته‌ها مانند دسته‌های پست معمولی کار می‌کنند، اما به طور خاص برای نوع پست پروژه‌ها ایجاد می‌شوند. برچسب هایی ایجاد کنید که به توصیف مورد در دسته کمک می کند. آنها می توانند به محدود کردن موضوع کمک کنند.

برای مثال بهسازی خانه ما، می توانید از لوازم خانگی به عنوان دسته و گاز و برق به عنوان برچسب استفاده کنید. از هر تعداد تگ که نیاز دارید استفاده کنید.

برای مثال هایم، شش تگ ایجاد کردم:

 • داخل
 • خارج از
 • دبیرستان
 • شرکت
 • کلیسا
 • خانواده

آنها در مورد هر عکاسی کمی بیشتر به مشتری می گویند. اگر بخواهیم نوع جمعیت را بزرگ یا کوچک، نوع عکس ها را رنگی یا سیاه و سفید و موارد دیگر توصیف کنیم، می توانیم حتی فراتر برویم.

ویرایشگر برچسب شامل نام، حلزون و توضیحات است. می توانید آنها را از لیست ویرایش کنید.

راه اندازی پروژه های وردپرس

پروژه های نمونه

در این مثال، من یک عنوان، برخی از محتوای اولیه از جمله توضیحات و عکس‌ها، یک دسته، یک برچسب و یک تصویر ویژه اضافه کرده‌ام. من Weddings را به عنوان دسته و Outdoors را به عنوان برچسب انتخاب کردم. من از برچسب به عنوان توضیح عروسی استفاده می کنم. در صورت نیاز می توانم تگ های بیشتری اضافه کنم.

راه اندازی پروژه های وردپرس

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

هنگامی که پروژه های خود را ایجاد کردید، ماژول نمونه کارها قابل فیلتر Divi می تواند آنها را نمایش دهد. کاربران می توانند پروژه ها را بر اساس دسته بندی فیلتر کنند تا پروژه های خاص مورد علاقه خود را مشاهده کنند. می‌توانید دسته‌ها، اعداد نمایش و موارد دیگر را انتخاب کنید. این ماژول طرح‌ها و طرح‌بندی‌های شبکه‌ای را با عرض کامل نمایش می‌دهد، بنابراین چندین طرح برای انتخاب وجود دارد.

برای این مثال، طرح شبکه را طوری انتخاب کردم که همه پروژه ها به یکباره قابل مشاهده باشند. فیلتر دسته را نشان می دهد. هر پروژه تصویر، عنوان و دسته بندی ویژه را نمایش می دهد.

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

ماژول Filtered Portfolio فیلتر را در بالا نمایش می دهد. فیلتر دسته ها را نشان می دهد و قابل کلیک هستند. بازدیدکنندگان شما می توانند همه دسته ها را مشاهده کنند یا یک دسته بندی خاص را انتخاب کنند. این مثال دسته عروسی را نشان می دهد.

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

Styling Divi Filtered Portfolio Module

در مرحله بعد، بیایید نحوه استایل دادن به ماژول Filtered Portfolio را ببینیم. برای مثال‌هایم، یک بخش پروژه‌ها را به صفحه فرود در بسته طرح‌بندی استودیو عکاسی رایگان که در Divi موجود است اضافه می‌کنم.

از طرف دیگر، می توانید صفحات پروژه خود را به عنوان یک قالب Divi Theme Builder استایل دهید که می توانید به هر پروژه ای که می خواهید اختصاص دهید. برای اطلاعات بیشتر، به پست نحوه ایجاد یک الگوی پروژه پورتفولیو پویا با Divi & ACF مراجعه کنید.

در اینجا چند بخش اول طرح بندی آمده است. نمونه کارها را بعد از قسمت شخصیت ها اضافه می کنم. من از دستورالعمل های طراحی از خود طرح استفاده خواهم کرد.

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

افزودن بخش

ابتدا a را اضافه کنید برگه جدید زیر بخش قهرمان

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

برگه تنظیمات را باز کنید، به پایین بروید زمینهو تغییر دهید رنگ پس زمینه به سیاه. تنظیمات بخش را ببندید.

 • رنگ پس زمینه: #000000

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

ردیف اضافه کنید

سپس a را اضافه کنید ردیف با یک ستون.

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

یک ماژول نمونه کارها قابل فیلتر اضافه کنید

در نهایت اضافه کنید ماژول نمونه کارها قابل فیلتر از لیست ماژول

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

محتوای ماژول نمونه کارها قابل فیلتر

برای تعداد انتشارات، 4 را در فیلد وارد کنید. سپس انتخاب کنید دسته بندی ها می خواهید در ماژول Filtered Portfolio نمایش داده شود. به طور پیش فرض، ماژول عنوان، دسته بندی و صفحه بندی را نمایش می دهد. من آنها را در تنظیمات پیش فرض خود می گذارم.

 • تعداد انتشارات: 4
 • دسته بندی ها: دسته های مورد نظر

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

طرح ماژول نمونه کارها قابل فیلتر

سپس به تب Design بروید. بخش اول است طرح. ماژول به طور پیش فرض تمام عرض نمایش داده می شود، اما من می خواهم پروژه ها را در یک شبکه نمایش دهم. Layout را به Grid تغییر دهید. تصویر پیش‌فرض و همپوشانی را رها می‌کنیم.

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

متن عنوان ماژول نمونه کارها قابل فیلتر

به پایین بروید متن عنوان. از H2 برای سطح عنوان و تغییر دهید فونت از اینتر، از سبک به پررنگ و رنگ به #ff5a17.

 • سطح عنوان: H2
 • فونت: Inter
 • سبک: جسورانه
 • رنگ: #ff5a17

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

تغییر دادن اندازه به 14 پیکسل، فاصله بین حروف به 1 پیکسل و ارتفاع خط تا 1.4em

 • اندازه: 14 پیکسل
 • فاصله بین حروف 1 پیکسل
 • ارتفاع خط: 1.4 em

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

متن فیلتر شده معیارهای فیلتر ماژول نمونه کارها

سپس به پایین اسکرول کنید متن معیار را فیلتر کنید. تغییر دادن فونت از اینتر، از سبک پررنگ کردن و تغییر دادن رنگ به سیاه. این به فیلتر سبکی می‌دهد که با طرح‌بندی مطابقت داشته باشد و از نمونه کارها متمایز باشد.

 • فونت: Inter
 • سبک: جسورانه
 • رنگ: #000000

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

ولش کن اندازه فونت به 14 که تنظیم پیش فرض است. تغییر دادن ارتفاع خط تا 1.4em

 • اندازه: 14 پیکسل
 • ارتفاع خط: 1.4 em

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

متا متن ماژول نمونه کارها قابل فیلتر

سپس به پایین اسکرول کنید متا متن. تغییر دادن فونت به اینتر و تغییر رنگ به سفید

 • فونت: Inter
 • رنگ: #ffffff

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

تغییر دادن ارتفاع خط تا 1.4em

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

ماژول نمونه کارها قابل فیلتر صفحه بندی

در نهایت، به پایین بروید صفحه بندی. تغییر دادن فونت از اینتر و رنگ به سفید ماژول را ببندید و تنظیمات خود را ذخیره کنید.

 • فونت: Inter
 • رنگ: #ffffff

ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

نتایج ماژول نمونه کارها قابل فیلتر

ما اکنون یک نمونه کار قابل فیلتر داریم که در طرح بندی عالی به نظر می رسد. در اینجا نگاهی به آنچه به نظر می رسد فیلتر شده برای نشان دادن یک دسته است. بعد، خواهیم دید که در تصویر طرح بندی بزرگتر چگونه به نظر می رسد.
ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

دسکتاپ

پیش نمایش نمونه کارها

تلفن

پیش نمایش نمونه کارها

پایان فکر در مورد راه اندازی ماژول نمونه کارها فیلتر شده Divi

این برداشت ما از نحوه راه اندازی پروژه های وردپرس برای ماژول Divi Filtered Portfolio است. ایجاد پروژه به سادگی ایجاد هر محتوایی در وردپرس است. هنگامی که پروژه های خود را ایجاد کردید، ماژول Divi Filtered Portfolio را به هر صفحه یا قالبی اضافه کنید تا کار شما در هر نقطه از وب سایت شما نمایش داده شود. این فیلتر یک لایه اضافی از قابلیت استفاده را برای بازدیدکنندگان شما فراهم می کند زیرا آنها می توانند به سرعت انواع کارهای مورد نظر خود را مشاهده کنند.

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا پروژه های وردپرس را برای نمونه کارها فیلترپذیر Divi خود راه اندازی کرده اید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.