منو سایت

نحوه لغو جفت اپل واچ آماده فروش

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه لغو جفت اپل واچ آماده فروش

ما در Mazuma Mobile می‌خواهیم تجارت دستگاه‌های قدیمی خود را با پول نقد برای شما آسان کنیم و در عین حال به آینده‌ای پایدارتر کمک کنیم. ما هر ساله هزاران دستگاه را از افرادی دریافت می‌کنیم که به دنبال راهی مناسب برای فروش گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و سایر لوازم الکترونیکی استفاده‌شده خود هستند، و تلاش می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها دانش لازم برای انجام این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن دارند.

دستگاه‌های اپل به دلیل ویژگی‌های امنیتی ممتازشان، مانند Find My iPhone، کمی پیچیده‌تر از سایر دستگاه‌ها شناخته می‌شوند. بنابراین، امروز به‌عنوان یک مرکز پیشرو در بازیافت گوشی، شما را در رفع جفت کردن ساعت اپل راهنمایی می‌کنیم تا بتوانید با اطمینان آن را در پلتفرم ما بفروشید و بهترین ارزش را برای دستگاه خود داشته باشید.

ویژگی های امنیتی اپل در ساعت های خود

اپل واچ دارای چندین ویژگی امنیتی برای جلوگیری از سرقت و محافظت از اطلاعات کاربران است. یکی از ویژگی‌های اصلی قفل فعال‌سازی است که وقتی Find My برای آیفون جفت‌شده روشن باشد فعال می‌شود.

نحوه لغو جفت اپل واچ آماده فروش

قفل فعال‌سازی استفاده یا فروش اپل واچ گمشده یا دزدیده شده را برای هر کسی سخت‌تر می‌کند، زیرا برای لغو جفت، پاک کردن یا فعال‌سازی مجدد دستگاه به شناسه و رمز عبور اپل نیاز دارد. بنابراین هنگامی که تصمیم به فروش اپل واچ دارید، باید مطمئن شوید که همه اینها از دستگاه حذف شده است زیرا پردازش آن برای ما بسیار سخت تر است. همچنین، ساعت باید جفت نشده و فاقد این ویژگی‌های امنیتی باشد، بنابراین ما بدانیم که شما صاحب ساعت هستید و آن را از خیابان برداشته یا به سرقت نبرده‌اید. علاوه بر این، ساعت‌های اپل را می‌توان با استفاده از برنامه Find My یا iCloud.com در حالت Lost Mode قرار داد، که به کاربران اجازه می‌دهد دستگاه را از راه دور قفل کنند.

زمان فروش اپل واچ چه زمانی است؟

مانند آیفون، اپل واچ های جدید هر ساله عرضه می شوند. بنابراین اگر می‌خواهید با آخرین فناوری‌ها همگام باشید، می‌توانید هر سال آن را ارتقا دهید. اگر اینطور است، ممکن است در حال ساخت مجموعه ای از ساعت های اپل در کشوی خود یا هر جایی که فناوری قدیمی خود را دارید بسازید. اگر به نظر شما می رسد، با استفاده از خدمات ما می توانید مقداری پول نقد برای دستگاه های خود دریافت کنید و فضا را آزاد کنید.

از طرف دیگر، ممکن است از خدمات فروش آیفون ما استفاده کرده باشید و دیگر یک تلفن اپل برای جفت کردن ساعت خود نداشته باشید. اگر چنین است، همین امروز یک پیشنهاد دریافت کنید و ببینید وقتی ساعت هوشمند خود را می فروشید چه چیزی می توانید بدست آورید. دلیل شما هر چه باشد، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم!

چگونه اپل واچ خود را با آیفون لغو جفت کنم؟

نحوه لغو جفت اپل واچ آماده فروش

موثرترین راه برای انجام این کار شامل برنامه ساعت در آیفون شما است. این به شما امکان می دهد ساعت خود را لغو جفت کنید، قفل فعال سازی را غیرفعال کنید و تمام محتوای ساعت خود را پاک کنید. تنها چیزی که نیاز دارید آیفون، اپلیکیشن و رمز عبورتان است.

 1. آیفون و اپل واچ خود را به هم نزدیک کنید.
 2. برنامه Watch را در آیفون خود باز کنید.
 3. به تب My Clock در برنامه بروید و All Clocks را انتخاب کنید.
 4. در کنار هر ساعت اپل یک دکمه کوچک “اطلاعات” وجود دارد.
 5. روی این دکمه اطلاعات در کنار ساعتی که می‌خواهید حذف کنید ضربه بزنید.
 6. روی «Unpair Apple Watch» ضربه بزنید.
 7. با فشار دادن “لغو جفت” تایید کنید. [watch name]’
 8. اگر برنامه داده ای برای اپل واچ خود دارید، اکنون باید انتخاب کنید که آیا می خواهید برنامه را از اپل واچ خود “نگه دارید” یا “حذف کنید”. اگر قصد دارید ساعت خود را با یک تلفن جدید جفت کنید، باید این را ذخیره کنید.
 9. برای تایید ضربه بزنید.
 10. قبل از شروع لغو جفت شدن، باید Apple ID خود را وارد کنید تا قفل فعال سازی غیرفعال شود.
 11. در این مرحله، آیفون شما یک نسخه پشتیبان جدید از اپل واچ شما ایجاد می کند. با این کار تمام محتوا و همه تنظیمات از ساعت شما پاک می شود.
 12. سپس می‌توانید با جفت کردن آن با یک دستگاه جدید، دوباره اپل واچ خود را راه‌اندازی کنید و می‌توانید تنظیمات یا محتوا را با استفاده از پشتیبان آیفون خود بازیابی کنید.

چگونه اپل واچ را بدون آیفون لغو جفت کنیم؟

اگر می خواهید اپل واچ خود را ریست کنید اما آیفون خود را در دسترس ندارید، باز هم این امکان وجود دارد. شما می‌توانید ساعت خود را لغو جفت کنید و آن را به تنظیمات کارخانه بازگردانید، فقط در چند مرحله آسان، اما به خاطر داشته باشید که این کار به همان روشی که در آیفون از طریق برنامه ساعت انجام می‌دهید، یک نسخه پشتیبان ایجاد نمی‌کند. همچنین قفل فعال‌سازی را غیرفعال نمی‌کند، بنابراین تا زمانی که فرآیند لغو جفت‌سازی به درستی از طریق تلفن شما انجام نشود، نمی‌توانید آن را با دستگاه جدیدی جفت کنید.

 1. اپل واچ خود را باز کنید
 2. به Settings > General > Reset > Erase All Content and Settings بروید
 3. از شما خواسته می شود رمز عبور خود را وارد کنید
 4. در این مرحله، بسته به اینکه آیا برنامه داده ای برای اپل واچ خود دارید، دو گزینه خواهید داشت. بسته به موقعیت خود، “Erase Everything” یا “Erase Everything and keep plan” را انتخاب کنید.
 5. با این کار اپل واچ شما ریست می شود.

نحوه لغو جفت اپل واچ آماده فروش

اگر می خواهید قفل فعال سازی را بدون آیفون خود به طور کامل غیرفعال کنید، باید وارد iCloud خود شوید. برای انجام این کار به سادگی:

 1. از طریق iCloud.com در یک مرورگر وب به حساب iCloud خود دسترسی پیدا کنید.
 2. برای ورود به سیستم از Apple ID خود استفاده کنید
 3. تنظیمات را انتخاب کنید، سپس Apple Watch خود را در قسمت My Devices پیدا کنید.
 4. روی X کنار ساعت خود کلیک کنید.
 5. روی Confirm کلیک کنید و Apple Watch و iPhone خود را لغو جفت خواهید کرد.

قیمت عالی را در دستگاه خود دریافت کنید

لغو جفت کردن اپل واچ و پاک کردن اطلاعات شما در آماده سازی دستگاه شما برای فروش بسیار مهم است. با پیروی از راهنمای ساده ما، می‌توانید از یک تراکنش روان و ایمن اطمینان حاصل کنید و در عین حال بهترین ارزش را برای Apple Watch خود داشته باشید.

در Mazuma Mobile، تجارت دستگاه های قدیمی خود از جمله تلفن همراه، تبلت و موارد دیگر را برای شما آسان می کنیم. بنابراین اگر به “من می خواهم تلفن همراهم را بفروشم” یا هر دستگاه دیگری فکر می کنید، به دنبال Mazuma Mobile نباشید. فروش خود را در پلتفرم ما ثبت کنید، دستگاه خود را بسته بندی کنید، آن را با ما پست کنید و سریع پول دریافت کنید. به هزاران مشتری راضی بپیوندید که فرآیند بی دردسر و خدمات استثنایی به مشتریان ما را تجربه کرده اند.