منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هر آنچه که باید در مورد لغو زودهنگام قرارداد تلفن خود بدانید

هر آنچه که باید در مورد لغو زودهنگام قرارداد تلفن خود بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر آنچه که باید در مورد لغو زودهنگام قرارداد تلفن خود بدانید

ژوئن 2011 است و جدیدترین گوشی سامسونگ به نام Samsung Galaxy S عرضه شده است. شما تبلیغ آن را دیده اید ویژگی ها فوق العاده به نظر می رسند و این گوشی بهترین صفحه نمایش لمسی را در بین گوشی های تا به امروز ارائه می دهد. می دانید که پس انداز و خرید آن مدتی طول می کشد، بنابراین یک سال یا بیشتر قبل از اینکه بتوانید آن را به دست آورید یا حتی دست دوم آن را به دست آورید، فکر می کنید. ناگفته نماند تمام قاب‌ها و محافظ‌های صفحه نمایش برای همراهی با آن…

به زودی به سال 2022 برسید. شما جدیدترین Samsung S را 12 ماه پیش خریداری کردید، اما سامسونگ به تازگی گوشی بعدی را در خط عرضه کرده است. در حال حاضر، پس از اینکه باران محافظ صفحه نمایش شما را در معرض خطر قرار داده و سقوط کرده است، چند خراش روی صفحه نمایش شما وجود دارد. به نظر می رسد سقوط تصادفی از روی میز آشپزخانه در هفته گذشته روی صفحه نمایش تأثیر گذاشته است و آنطور که باید سریع پاسخ نمی دهد. شما صادق خواهید بود؛ برای پوشیدن کمی بدتر به نظر می رسد. ارتقا می تواند واقعا مفید باشد.

اما صبر کنید، آیا صرفه جویی مدتی طول نمی کشد؟ برعکس، با ارائه دهندگان قرارداد عالی و انتخاب خود ما از جدیدترین تلفن‌ها، به‌روزرسانی زودهنگام هرگز آسان‌تر نبوده است! با این حال، چند نکته وجود دارد که باید قبل از انجام این کار در نظر داشته باشید، فقط برای اینکه مطمئن شوید از نظر لغو زودهنگام بهترین انتخاب برای شما است.

هزینه دارد… گاهی اوقات زیاد!

در بیشتر مواقع، زمانی که می خواهید قرارداد تلفن خود را زودتر لغو کنید، همچنان باید مبلغ نهایی را برای ماه های باقی مانده از قرارداد بپردازید. این بدان معنی است که اگر شش ماه یا بیشتر برای پرداخت باقی مانده باشد، ممکن است بسیار گران باشد.

هر آنچه که باید در مورد لغو زودهنگام قرارداد تلفن خود بدانید

با این حال، چندین راه برای مبارزه با این وجود دارد.

ارتقا به گوشی های با قیمت بالاتر ممکن است ارزش آن را نداشته باشد. اگرچه اکثر ارائه دهندگان می خواهند شما را تا پایان قرارداد خود ببینند، ممکن است بتوانید بدون پرداخت هزینه اضافی به گوشی یا دستگاه گران قیمت تری ارتقا دهید. همیشه ارزش این را دارد که با ارائه دهنده قرارداد خود بررسی کنید تا ببینید آیا امکان ارتقای اولیه بدون هزینه وجود دارد یا خیر.

برای جبران هزینه، گوشی خود را بفروشید. ما افراد زیادی را دیده ایم که این کار را انجام می دهند. اگر بعد از پایان قراردادتان به تلفن نیاز ندارید، می‌توانید آن را بفروشید تا موجودی معوقه را پوشش دهید. امروز می توانید تلفن خود را با Mazuma معامله کنید و می توانید پول را برای پرداخت موجودی ظرف یک هفته دریافت کنید!

یک دستگاه دست دوم ارزان قیمت بخرید. مهم نیست که گوشی چقدر نو باشد، دستگاه های دست دومی هستند که از هفته اول عرضه آن آماده خرید آنلاین هستند. خرید مستقیم تلفنی که می‌خواهید می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه لغو زودهنگام شود و همچنان می‌توانید تلفنی را که از قبل دارید نگه دارید. که در صورت تمایل می توانید آن را بفروشید یا حتی هدیه دهید.

به این فکر کنید که چرا می خواهید قرارداد را زودتر لغو کنید

همانطور که گفته شد، لغو قرارداد شما تقریباً همیشه هزینه های فسخ را به همراه خواهد داشت. اگر فکر کنید چرا می خواهید لغو کنید، ممکن است گزینه های دیگری وجود داشته باشد. ما در حال بررسی برخی از گزینه های لغو به دلایل مختلف هستیم.

گوشی فعلی خراب است. فقط به این دلیل که گوشی خود را خراب کرده اید به این معنی نیست که نمی توان آن را تعمیر کرد. ما در Mazuma در ساختن دستگاه‌های قدیمی و آسیب‌دیده کاملاً جدید خبره هستیم. پس تمیز کردن خوب را دست کم نگیرید. بسیاری از مغازه های کوچک در هر مرکز شهری می توانند به شما کمک کنند، اما همیشه به یک تعمیرگاه معتبر تلفن همراه مراجعه کنید. با سازنده صحبت کنید که می تواند به شما کمک کند یک محصول خوب پیدا کنید.

هر آنچه که باید در مورد لغو زودهنگام قرارداد تلفن خود بدانید

من دیگر توان پرداخت قرارداد را ندارم. از آنجایی که اقتصاد آن چیزی است که هست، قابل درک است که همه می خواهند صورتحساب ها را کاهش دهند و آنچه ممکن است 12 ماه پیش مقرون به صرفه بوده باشد می تواند باعث بدهی در سال آینده شود. با ارائه دهنده قرارداد خود صحبت کنید. آنها ممکن است یک پسوند ارائه دهند که می تواند قیمت را کاهش دهد. لغو قرارداد تلفن از طریق بانک منجر به واگذاری آن به جمع کنندگان بدهی می شود که می تواند بر رتبه اعتباری شما تأثیر بگذارد.

نقل مکان از انگلستان. اگر قصد دارید از بریتانیا نقل مکان کنید، ممکن است فکر کنید که هزینه‌های رومینگ بین‌المللی ممکن است برای ادامه استفاده از قراردادتان زیاد باشد. با این حال، ارائه دهنده قرارداد شما می تواند با ارائه یک افزونه بین المللی به جای انصراف کامل، به شما کمک کند. از طرف دیگر، اگر مرتباً به سراسر دنیا سفر می کنید، شاید خرید یک تلفن دو سیم کارته ارزان را در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد قرارداد خود را حفظ کنید و همچنان به سیم کارت بین المللی PAYG دسترسی داشته باشید.

دریافت سیگنال بد باز هم، لغو نکنید! با ارائه دهنده قرارداد خود صحبت کنید. تنها چهار ارائه دهنده شبکه در بریتانیا وجود دارد، Vodafone، Three، EE و O2. اگر مشکل سیگنال دارید، آنها ممکن است بتوانند مشکلات محلی را بررسی کنند یا یکی را برای پشتیبانی مطرح کنند. حتی ممکن است ارائه دهنده شبکه برای هر مشکلی که پیدا کند به شما تخفیف بدهد. از طرف دیگر، در صورت امکان، از تماس Wi-Fi استفاده کنید.

نحوه فسخ قرارداد زودهنگام

اگر جایگزینی برای لغو زودهنگام وجود ندارد، باید با ارائه دهنده قرارداد خود تماس بگیرید تا گزینه های شما را به شما بگوید. بسیاری از ارائه دهندگان فرآیندهای خاص خود را خواهند داشت، اما ممکن است پیشنهاداتی نیز برای تشویق شما به ماندن با آنها داشته باشند.

هر آنچه که باید در مورد لغو زودهنگام قرارداد تلفن خود بدانید

اگر مصمم به لغو هستید، بهتر است قبل از تماس، دلایل خود را یادداشت کنید و آنها را با خود نگه دارید تا به شما یادآوری کند که از پیشنهادات تبلیغاتی که ممکن است شما را متقاعد کنند از دلایل خود برای ترک منحرف شوید، نیفتید. با این حال، اگر آنها به شما راه حلی برای مشکلتان در مورد اینکه چرا می‌روید پیشنهاد می‌کنند، پس فکر نکنید که هنوز مجبور نیستید آن را لغو کنید. حتی ممکن است در پول شما صرفه جویی کند!

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات نیز قراردادهای دو بخشی را ارائه می دهند. اگرچه ممکن است متوجه این دو پرداخت نشوید زیرا با هم ترکیب می شوند، اما آنها دو قرارداد جداگانه هستند. این بدان معناست که به هر دلیلی که می‌خواهید لغو کنید، ممکن است همچنان بتوانید تلفن یا طرح داده را حفظ کنید و هزینه‌های لغو را کاهش دهید. بنابراین اگر این شبکه ای است که با آن مشکل دارید، ممکن است همچنان بتوانید گوشی خود را ذخیره کنید و بالعکس.

شماره خود را ذخیره کنید

مهمترین بخش هر کنسلی، حفظ شماره قدیمی است. در حالی که ممکن بود در روزهای گذشته جابجایی به شماره تلفن دیگری نسبتاً آسان باشد، اما در دنیای امروزی اینگونه نخواهد بود. چند نفر شماره شما را دارند؟ با چه کسی مرتبط است؟ آیا دوست دارید کسی در آینده با شما تماس بگیرد که ممکن است آن را فراموش کرده باشید؟ پزشکان، بیمارستان ها، HMRC و بسیاری دیگر ممکن است نیاز به تماس با شما داشته باشند، بنابراین ذخیره شماره شما ضروری است. به خصوص اگر وابستگان یا شاید تماس اضطراری شخصی دارید.

شما به یک PAC از ارائه‌دهنده فعلی خود نیاز دارید که معمولاً هنگام لغو قرارداد شما درخواست می‌کنند. این کد PAC باید به ارائه‌دهنده خدمات جدید شما ارائه شود، خواه PAYG باشد، فقط سیم کارت یا تلفن قرارداد ماهانه. مدت اعتبار آن 30 روز است و به شما امکان می دهد شماره خود را پورت کنید. فقط یک روز کاری طول می کشد و ارائه دهنده جدید شما پس از تغییر شماره با شما تماس خواهد گرفت.

هر آنچه که باید در مورد لغو زودهنگام قرارداد تلفن خود بدانید

به یاد داشته باشید، با Mazuma می‌توانید از خدمات sell my phone ما برای خرید و فروش تلفن‌هایی که دیگر نمی‌خواهید استفاده کنید و حتی یک دستگاه بازسازی‌شده مانند نو را با کسری از قیمت از خرده‌فروش‌های بزرگ خریداری کنید. این می‌تواند شما را به دنیایی از قراردادهای ارزان‌قیمت فقط سیم‌کارت باز کند، که معمولاً بسیار ارزان‌تر هستند و انعطاف‌پذیری را برای داشتن هر تلفنی که انتخاب می‌کنید بدون نگرانی در مورد هزینه‌های لغو زودهنگام و دردسر ارائه می‌دهند.