منو سایت

ویژگی برجسته محصول Divi: DiviCity

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی برجسته محصول Divi: DiviCity

DiviCity یک طرح دیوی تک صفحه ای است که در بازار Divi موجود است. طراحی انعطاف پذیری دارد که می تواند برای انواع مختلف وب سایت ها استفاده شود و کاملاً واکنش گرا و قابل تنظیم است. در هایلایت این محصول، نگاهی به چیدمان DiviCity خواهیم داشت و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا طرح بندی مناسب شما است یا خیر.

بیا شروع کنیم!

نصب DiviCity

DiviCity به عنوان یک فایل ZIP حاوی فایل‌های Divi Visual Builder .json است. برای نصب چیدمان، ابتدا فایل را از حالت فشرده خارج کنید. سپس صفحه خود را در Divi Builder باز کنید.

روی گزینه portability در پایین صفحه کلیک کرده و تب import را انتخاب کنید. در مرحله بعد، فایل .json را برای طرح DiviCity انتخاب کنید و شروع به وارد کردن طرح کنید. پس از وارد کردن طرح، تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوای خود را جایگزین کنید و وب سایت شما آماده است!

ویژگی برجسته محصول Divi: نصب DiviCity

DiviCity

DiviCity از یک طرح بندی Divi Builder تک صفحه ای تشکیل شده است. بدون هیچ یک از تصاویر دمو ارائه می شود، بنابراین من عکس خود را برای اهداف این مقاله اضافه کرده ام. بیایید نگاهی به بخش هایی که با این طرح ارائه می شوند بیندازیم!

هدر از یک تصویر بزرگ با یک تقسیم کننده زاویه دار در پایین تشکیل شده است. هدر دارای زیرنویس و توابع متن سرصفحه و همچنین یک دکمه است. متن شامل یک جلوه انیمیشن بارگذاری است. دو کادر پایین قسمت عنوان را پوشش می دهند. هر فیلد حاوی متن سرصفحه، یک خط جداکننده، متن اصلی و یک دکمه است. این جعبه ها همچنین دارای یک انیمیشن بارگیری هستند و در حالت انتظار گسترش می یابند. در نهایت، در زیر چهار ماژول پیام تبلیغاتی با نماد، متن عنوان و متن اصلی وجود دارد. ماژول های تبلیغاتی یک به یک با بارگیری صفحه آشکار می شوند. این طرح هدر را می توان به راحتی با عکس ها و محتوای شما سفارشی کرد تا یک بخش سرصفحه جذاب و جذاب ایجاد کند که در یک نگاه به بازدیدکنندگان شما اطلاعات کلیدی درباره کسب و کار شما می دهد.

Divi Product Highlight DiviCity Heading

بخش درباره DiviCity

بخش About دارای متن مقدماتی، هدر در سمت چپ و تصویر در سمت راست است. هر دو عنصر دارای یک انیمیشن محو می شوند و به مرکز حرکت می کنند. در زیر سه بخش با عرض کامل وجود دارد که شامل یک تصویر و یک بلوک متنی با عنوان و متن اصلی است. هر کدام از این تب ها دارای یک جلوه انیمیشن بارگذاری نیز هستند.

نکته برجسته محصول Divi: درباره DiviCity

بخش وبلاگ DiviCity

به‌طور پیش‌فرض، بخش وبلاگ دارای یک ماژول ساده پست‌های اخیر است که سه پست اخیر را با تصاویر و اطلاعات پست ویژه فهرست می‌کند. این بخش همچنین دارای یک متن عنوان و یک متن اصلی است. این بخش شامل یک انیمیشن محو شدن است.

محصول برجسته Divi: وبلاگ DiviCity

از طرف دیگر، می‌توانید با نصب افزونه رایگان Divi Article Cards، به طرحی که در نسخه ی نمایشی طرح‌بندی نشان داده شده است، دست پیدا کنید. پس از نصب و فعال سازی افزونه در سایت شما، تنظیمات Divi 100 را از منوی داشبورد وردپرس باز کنید. نقشه مقاله را فعال کنید، سپس روی ذخیره کلیک کنید.

ویژگی برجسته محصول Divi: راه اندازی نقشه مقاله DiviCity

ماژول های وبلاگ در صفحه DiviCity اکنون باید چیزی شبیه طرح بندی بالا باشند.

ویژگی برجسته محصول Divi: وبلاگ DiviCity 2

بخش DiviCity Numbers

بخش اعداد شامل چهار شمارنده نوار در پس‌زمینه تصویر است – شمارنده‌های اعداد با بارگیری صفحه بارگیری می‌شوند.

ویژگی برجسته محصول Divi: DiviCity Numbers

بخش چه باید کرد DiviCity

این بخش شامل یک عنوان و متن اصلی است. در زیر دو بخش فرعی وجود دارد که هر کدام دارای یک تصویر، عنوان و متن هستند. این بخش یک طرح بندی بسیار انعطاف پذیر است که می تواند برای نمایش ویژگی ها، خدمات یا سایر جنبه های کسب و کار شما مورد استفاده قرار گیرد.

نکته برجسته محصول Divi: DiviCity چه باید کرد

بخش DiviCity’s Where To Do It

این بخش همچنین چند منظوره است و شامل یک عنوان، متن متن و سه اعلان با یک تصویر، مقداری متن، مقداری متن با توضیحات کوتاه و یک قاب است که روی شناور ظاهر می‌شود. همچنین تصویر در حالت انتظار بزرگ‌نمایی می‌کند. شما می توانید از این متن های تبلیغاتی برای پیوند دادن به صفحه یا بخش دیگری از وب سایت خود یا به سادگی برای نمایش برخی ویژگی ها یا اطلاعات استفاده کنید.

ویژگی برجسته محصول Divi: DiviCity کجا آن را انجام دهیم

بخش DiviCity از ما دیدن کنید

در مرحله بعد، بخش “از ما بازدید کنید” شامل شش ماژول پیام تبلیغاتی است که هر کدام یک نماد، متن عنوان و متن اصلی دارند. می‌توانید این بخش را سفارشی کنید تا ویژگی‌ها یا جنبه‌های بیشتری از خدمات خود را برجسته کنید، یا متن ضخیم را با سرفصل‌ها و نمادهای جداگانه جدا کنید. همه ماژول های حاشیه نویسی دارای یک انیمیشن زوم هستند.

محصول Divi Core: DiviCity از ما دیدن کنید

بخش تماس DiviCity

در نهایت، بخش مخاطبین با یک نوار نارنجی شروع می شود که دارای سه نماد رسانه های اجتماعی است. در زیر بخش فرم تماس با متن هدر بزرگ در سمت چپ و فرم در سمت راست قرار دارد. بخش تماس دارای پس‌زمینه تصویر بزرگ با پوشش تیره است. این بخش همچنین دارای افکت تلنگر متحرک و محو شدن آیکون های رسانه های اجتماعی است.

محصول برجسته Divi: تماس با DiviCity

طرح بندی موبایل DiviCity

DiviCity به طور کامل با تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه سازگار است. بیایید در چند بخش نگاهی به نسخه موبایل بیاندازیم.

ابتدا بخش هدر با پس زمینه تصویر بزرگ، متن سرصفحه و یک دکمه است. اولین کادر متنی هدر را پوشش می دهد و بقیه محتوای قسمت هدر در زیر آمده است.

ویژگی برجسته محصول Divi: سربرگ موبایل DiviCity

این بخشی از بخش موبایل با تصاویر است که توسط چندین بخش متن از هم جدا شده اند.

نکته برجسته محصول Divi: درباره DiviCity Mobile

این نسخه موبایل بخش “Where to do it” است. یک تصویر بزرگ در بالا، متن سرصفحه، متن اصلی، سپس سه تصویر با یک برچسب روی هر کدام وجود دارد.

ویژگی برجسته محصول Divi: DiviCity Mobile کجا این کار را انجام دهیم

در نهایت، این پاورقی موبایل است. مانند نسخه دسکتاپ، یک نوار نارنجی با آیکون های رسانه های اجتماعی و به دنبال آن قسمت پاورقی با تصویر پس زمینه، متن و فرم تماس دارد.

محصول برجسته Divi: تماس تلفنی DiviCity

DiviCity را بخرید

DiviCity در بازار Divi موجود است. هزینه آن برای استفاده نامحدود از وب سایت و به روز رسانی مادام العمر 19 دلار است. این قیمت همچنین شامل 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

بررسی اجمالی DiviCity

افکار نهایی

DiviCity یک طرح وب سایت ساده و عالی است که بسیار انعطاف پذیر است. از آنجایی که با Divi ساخته شده است، طرح بندی آن برای استفاده شخصی شما آسان و شهودی است. انیمیشن های بارگیری و جلوه های نگه داشتن در سراسر طرح بندی زیبا و منسجم به نظر می رسند و بیش از حد از محتوای صفحه یا قابلیت استفاده منحرف نمی شوند. من همچنین استفاده از تصاویر بزرگ در طراحی و همچنین تایپوگرافی استفاده شده در چیدمان را دوست دارم. اگر به دنبال طرح‌بندی ساده یک صفحه‌ای برای پروژه Divi بعدی خود هستید، ممکن است این محصول مناسب شما باشد.

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم! آیا DiviCity را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات به ما بگویید!