منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه قالب های Divi Theme Builder را در Divi Cloud خود آپلود کنیم

چگونه قالب های Divi Theme Builder را در Divi Cloud خود آپلود کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه قالب های Divi Theme Builder را در Divi Cloud خود آپلود کنیم

راه اندازی کتابخانه Divi Theme Builder به شما این قدرت را می دهد که قالب های Theme Builder خود را به روشی عمیق تر سازماندهی کنید. کتابخانه Divi Theme Builder به شما امکان می دهد قالب ها و مجموعه قالب های مورد علاقه خود را همراه با تکالیف آنها ذخیره کنید. در ترکیب با Divi Cloud، اکنون می‌توانید سرصفحه‌ها و پاورقی‌ها، پست‌های وبلاگ و موارد دیگر را از یک وب‌سایت – یا میزبان وب – به دیگری کپی کنید. دیگر نیازی به دانلود فایل های اضافی نیست. قبل از اینکه یاد بگیریم چگونه قالب‌های Divi Theme Builder را در Divi Cloud آپلود کنیم، بیایید نگاهی گذرا به قالب‌های Divi Theme Builder و مزایای آن‌ها برای گردش کار شما بیندازیم.

قالب های Divi Theme Builder چیست؟

زمانی بود که یکی از بزرگترین مشکلات مردم با سازندگان وب سایت ناتوانی آنها در کنترل طراحی هدرها، پاورقی ها و پست های وبلاگ بود. وقتی Divi تم ساز را زنده کرد، همه چیز تغییر کرد. اکنون ابزار قدرتمندی داریم که به ما امکان می دهد کنترل عمیقی بر بسیاری از عناصر وب سایت خود داشته باشیم. قالب های Divi Theme Builder بلوک های ساختمانی هستند که برای انجام این کار از آنها استفاده می کنیم. می‌توانیم قالبی ایجاد کنیم که بتوانیم آن را برای همه صفحات، همه پست‌های یک دسته خاص و حتی انواع پست سفارشی اعمال کنیم.

مزایای استفاده از قالب های Divi Theme Builder

الگوها یک رویکرد تنظیم و فراموش کردن را به فرآیند طراحی ما معرفی می کنند. ما نیازی به طراحی مجدد هر قسمت از محتوای سایت خود نداریم. به عنوان مثال، اگر می‌خواهیم همه پست‌های وبلاگ دارای یک تصویر برجسته باشند، نیازی نیست ماژول عنوان پست را به هر پست وبلاگ در سایت خود اضافه کنیم. در عوض، ما یک الگو برای ایجاد تم های Divi ایجاد می کنیم. سپس آن را به همه پست های وبلاگ خود اختصاص می دهیم. سپس طرح مورد نظر خود را مشخص می کنیم. سپس در هر پست وبلاگی که در وب سایت خود داریم توزیع می شود. با ایجاد و اختصاص یک قالب Divi Theme Builder، می‌توانیم طراحی و عملکرد را در یک مکان کنترل کنیم.

وقتی صحبت از فرآیند طراح وب می شود، این می تواند بسیار مفید باشد. اگر مشتری می خواهد تغییری در طراحی ایجاد کند، می توانید از الگوی از پیش تعیین شده Divi Theme Builder برای ایجاد سریع تغییر استفاده کنید. این تغییر سپس در سراسر سایت منعکس خواهد شد. می‌توانید برخی از قالب‌های رایگان Divi Theme Builder را که هر هفته در وبلاگ ما منتشر می‌شوند، پیدا کنید.

چرا قالب های Divi Theme Builder را در Divi Cloud خود آپلود کنید؟

اکنون که متوجه شدیم چرا از قالب‌های Divi Theme Builder استفاده می‌کنیم، اجازه دهید به طور خلاصه به چگونگی افزایش قدرت آنها با Divi Cloud بپردازیم. همانطور که از نام آن پیداست، Divi Cloud یک محصول ابری است. آن را به عنوان Dropbox یا Google Drive در نظر بگیرید! – برای عناصر Divi شما. با آپلود قالب های Divi Theme Builder در Divi Cloud، می توانیم طرح های خود را بدون هیچ مشکلی از یک سایت به سایت دیگر منتقل کنیم. صرف نظر از میزبانی وب که استفاده می کنید، می توانید سرصفحه ها، پاورقی ها، الگوهای پست وبلاگ و موارد دیگر را به نصب جدید Divi خود منتقل کنید. تا زمانی که اشتراک فعالی در Divi و Divi Cloud دارید، می‌توانید یک فرآیند طراحی ساده داشته باشید که در زمان ساخت سایت در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

قالب های Divi Theme Builder را در Divi Cloud آپلود کنید

به Divi Theme Builder بروید

برای شروع آپلود قالب های Divi Theme Builder در Divi Cloud، Divi Theme Builder را در باطن وب سایت وردپرس خود باز کنید.

به Divi Theme Builder بروید

کتابخانه بالا کاملاً پر از الگوهایی است که ایجاد شده است. کتابخانه Divi Theme Builder شما احتمالاً یکسان به نظر می رسد. 🙂 چندین قالب سرصفحه و پاورقی، برخی از قالب های پست وبلاگ و بسیاری دیگر وجود دارد. ما بر روی انتقال الگوهای Divi Home Baker Divi به Divi Cloud تمرکز خواهیم کرد.

قالب ها در Divi Theme Builder

وارد Divi Cloud شوید

زمانی که تصمیم گرفتید کدام قالب‌ها را می‌خواهید در Divi Cloud آپلود کنید، نماد علامت مثبت را در گوشه بالا سمت راست خواهید دید. روی نماد کلیک کنید.

از طریق کتابخانه Divi Theme Builder به Divi Cloud دسترسی پیدا کنید

هنگامی که پنجره پاپ آپ ظاهر شد، روی دکمه آبی Sign into Divi Cloud کلیک کنید.

از طریق دکمه آبی به Divi Cloud وارد شوید

اگر مرورگر شما قبلاً وارد ElegantThemes.com نشده است، باید به حساب خود وارد شوید. شما باید یک اشتراک فعال داشته باشید.

به حساب ElegantThemes.com خود وارد شوید

پس از ورود، حساب فعال خود را مشاهده خواهید کرد. بعدی، روی آبی رنگ Sign in with this account کلیک کنید در پنجره پاپ آپ

حساب ElegantThemes.com خود را تأیید کنید

وقتی نماد خود را در گوشه بالا سمت راست ببینید، متوجه می شوید که به حساب خود وارد شده اید.

شما با موفقیت به ElegantThemes.com وارد شدید

قالب Theme Builder را در Divi Cloud ذخیره کنید

سپس ماوس را روی قالبی که می‌خواهید در Divi Cloud آپلود کنید نگه دارید. وقتی منوی نماد ظاهر شد، نماد چهارم یعنی فلش دایره ای را انتخاب کنید.

فرآیند ذخیره سازی قالب ایجاد تم را شروع کنید

پس از کلیک بر روی آیکون، Save Theme Builder Template Modal به شما نمایش داده می شود.

قالب خود را در Divi Cloud ذخیره کنید

قالب خود را نام ببرید و سپس روی سوئیچ Save to Divi Cloud کلیک کنید. ما می خواهیم سوئیچ بگوید روشن کنید و آبی شوید. اینگونه است که می دانیم الگو در Divi Cloud ذخیره می شود. همچنین می‌توانید الگوی خود را به دسته‌ها اضافه کنید یا برچسب‌ها را پس از سازماندهی قالب خود اضافه کنید. روی Save to Divi Library آبی رنگ کلیک کنید در پایین جعبه مودال.

الگوی سازنده تم Divi را که به تازگی آپلود شده است، بررسی کنید

پس از انجام مرحله قبل، می توانیم دوباره کار خود را بررسی کنیم. از Divi Theme Builder، به پایین کل قالب خود بروید. روی دکمه Add New Template کلیک کنید.

کتابخانه Divi Cloud ما را بررسی کنید

سپس، روی دکمه افزودن از کتابخانه کلیک کنید.

افزودن از کتابخانه

وقتی روی این دکمه کلیک می کنیم، ما را به کتابخانه خود می برد. توجه داشته باشید که قالب Divi Theme Builder که ما آپلود کردیم در آنجا ظاهر می شود. در گوشه سمت راست پایین، نماد آبی رنگ Divi Cloud را داریم. این بدان معناست که قالب مورد نظر با موفقیت به Divi Cloud اضافه شده است.

ما تأیید می کنیم که الگوی ما آپلود شده است

در نتیجه

انتخاب آپلود قالب‌های Divi Theme Builder در Divi Cloud به شما آزادی و انعطاف‌پذیری بیشتری در فرآیند طراحی می‌دهد. داشتن مجوز دسترسی به قالب های قبلی خود در سایت ها و میزبان های وب به شما کمک می کند تا در هنگام ایجاد وب سایت هایی برای تجارت، برند یا استفاده شخصی خود اقدام کنید. قالب های Divi Theme Builder به تنهایی قدرت زیادی را به وب سایت Divi اضافه می کنند. در ترکیب با Divi Cloud، می‌توانیم ایده‌های خود را از یک سایت به سایت دیگر بدون نیاز به استفاده از فایل‌های FTP، XML یا سایر حالت‌های آپلود و دانلود فایل منتقل کنیم. اضافه کردن قالب های Divi Theme Builder با Divi Cloud را به فرآیند طراحی وب خود در نظر بگیرید.