منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک آیفون را برای تجارت آماده کنیم

چگونه یک آیفون را برای تجارت آماده کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک آیفون را برای تجارت آماده کنیم

اگر به یک دستگاه جدید ارتقا داده اید و تصمیم گرفته اید آیفون فعلی خود را با اندکی پول نقد اضافی معامله کنید، چند کار وجود دارد که باید قبل از ارسال آن برای ارزیابی، آن را برای فروش آماده کنید. این مراحل به شما کمک می کند تا روند فروش را تسریع کنید، تمام اطلاعات شخصی خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که هیچ داده ای از تلفن قدیمی خود را از دست نمی دهید. ما راهنمایی داریم که قبل از فروش گوشی خود چه کاری باید انجام دهید، بنابراین اگر دستگاه اندرویدی دارید، این مقاله را بخوانید، زیرا در اینجا به طور خاص در مورد آیفون صحبت می کنیم.

جفت کردن دستگاه‌ها از آیفون

اولین کاری که باید هنگام آماده شدن برای معامله در آیفون انجام دهید این است که تمام دستگاه های خود را لغو جفت کنید. این شامل هر گونه لوازم جانبی اپل، مانند Apple Watches و AirPods، و همچنین دستگاه های شخص ثالث مانند بلندگوهای بلوتوث می شود. این کار باعث می‌شود دستگاه‌ها نتوانند به تلفن شما متصل شوند.

برای جفت کردن اپل واچ خود، آن را در حالی که آن را پوشیده اید نزدیک آیفون خود نگه دارید و اپلیکیشن اپل واچ را روی گوشی خود باز کنید. قابل اعتماد و متخصص ساعت من > همه ساعت ها و لمس کنید اطلاعات (i) به ساعتی که می‌خواهید جفت‌سازی کنید، سپس انتخاب کنید لغو جفت اپل واچ.

برای سایر دستگاه های بلوتوث، به منوی بلوتوث بروید و بلوتوث خود را روشن کنید. با این کار لیستی از تمام دستگاه هایی که در حال حاضر با گوشی شما جفت شده اند به شما ارائه می شود. دست زدن به اطلاعات (i) نماد کنار هر دستگاه را فشار دهید این دستگاه را فراموش کنید.

چگونه یک آیفون را برای تجارت آماده کنیم

از تمام اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

آیفون قدیمی شما مملو از چیزهایی است که احتمالاً نمی‌خواهید از دست بدهید، مانند عکس‌ها، ویدیوها، گذرواژه‌ها و پیام‌ها. مهم است که از اطلاعات موجود خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا مطمئن شوید که هیچ یک از آنها از بین نمی روند. بهترین راه برای انجام این کار، پشتیبان گیری از حساب iCloud خود با رفتن به Settings > Your Name > iCloud > iCloud Backup > Back Up Now.

همچنین می‌توانید از تمام داده‌های خود در مک‌بوک یا رایانه‌های شخصی ویندوزی نسخه پشتیبان تهیه کنید، یا حتی در صورت جابجایی، داده‌ها را بین آیفون و دستگاه اندرویدی جابه‌جا کنید. قبل از فروش، راهنمای ما را برای انتقال داده به تلفن جدید از تلفن قدیمی خود بخوانید تا روش مناسب خود را بیابید.

از Apple ID و سایر حساب های خود خارج شوید

با خروج از Apple ID خود، دسترسی تلفن قدیمی خود به iCloud، iTunes و Apple App Store را حذف خواهید کرد. این تضمین می کند که تلفن نمی تواند به حساب اپل شما دسترسی داشته باشد و به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند. انجام آن آسان است. فقط برو به تنظیمات > نام شما > خروج از سیستم.

همچنین باید مطمئن شوید که از حساب‌هایی که در برنامه‌های خود به آن وارد شده‌اید، مانند تقویم، iMessage و FaceTime، از سیستم خارج شده‌اید.

چگونه یک آیفون را برای تجارت آماده کنیم

تمام اطلاعات خود را از گوشی پاک کنید

هنگامی که از همه چیز از تلفن قدیمی خود نسخه پشتیبان تهیه کردید و از حساب های ضروری خارج شدید، آماده حذف همه اطلاعات شخصی خود از دستگاه هستید. هنگامی که به این مرحله متعهد شدید، بازگشت به عقب بسیار سخت است، بنابراین مطمئن شوید که آماده هستید!

قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > عمومی > انتقال یا بازنشانی آیفون و انتخاب کنید تمام محتوا و تنظیمات را پاک کنید. در این مرحله، ممکن است از شما خواسته شود که Find My iPhone را با وارد کردن Apple ID خود غیرفعال کنید. این کار را ادامه دهید، سپس رمز عبور خود را وارد کنید. سپس تلفن شروع به پاک کردن داده ها می کند.

سیم کارت را بردارید و قفل دستگاه را باز کنید

وقت آن رسیده که سیم کارت خود را از آیفون قدیمی خود خارج کنید، که یا باید آن را در گوشی جدید خود قرار دهید یا اگر دیگر به آن نیاز ندارید آن را از بین ببرید. از ابزار حذف همراه تلفن (یا گیره کاغذ) برای دسترسی به سیم کارت استفاده کنید.

در این مرحله، در صورت تمایل می توانید قفل آیفون خود را از شبکه فعلی آن باز کنید. لازم نیست قفل گوشی را باز کنید، اما ارزش فروش مجدد آن را افزایش می دهد، بنابراین ارزش بررسی دارد. برای مشاهده تفاوت، به قسمت چقدر هزینه تلفن من می رسد بروید و خودتان ببینید. فرقی نمی کند که بخواهید آیفون 13، آیفون 12 یا حتی آیفون 11 را بفروشید. ما اکثر مدل های آیفون را می پذیریم و قیمت عالی به شما می دهیم.

آیفون قدیمی را از لیست دستگاه های مورد اعتماد خود حذف کنید

شما تقریباً آنجا هستید! آخرین کاری که باید قبل از بسته بندی آیفون خود انجام دهید این است که آن را از لیست دستگاه های مورد اعتماد خود حذف کنید. این به این دلیل است که وقتی اپل یک کد تأیید برای شما ارسال می‌کند یا اگر نیاز به بررسی امنیتی احراز هویت دو مرحله‌ای دارید که به تلفن نیاز دارد، تصادفاً استفاده نمی‌شود.

می توانید این کار را از آیفون جدید، مک بوک یا هر رایانه ای که به اینترنت متصل است انجام دهید. از یک آیفون جدید، سری به تنظیمات > نام شما > آیفون قدیمی > حذف از حساب را انتخاب کنید.

اگر در مک هستید، به آن بروید تنظیمات سیستم > Apple ID > iPhone قدیمی > حذف از حساب را انتخاب کنید.

در نهایت، اگر از اینترنت استفاده می کنید، وارد سیستم خود شوید حساب اپل آیدی، و سر به Devices > iPhone قدیمی را انتخاب کنید > Remove from account.

شما اکنون آماده هستید تا تلفن خود را معامله کنید و در ازای آن مقداری پول نقد دریافت کنید! وقتی آیفون X، آیفون 8، آیفون 7 یا هر مدل آیفون دیگری را به مازوما می‌فروشید، قول می‌دهیم همیشه قیمتی صادقانه و منصفانه برای گوشی نسبت به شرایطش، بدون دردسر، به شما ارائه دهیم. به صفحه Sell My Cell Phone بروید و ببینید امروز چقدر می توانید برای آیفون قدیمی خود دریافت کنید.