منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک الگوی پست بلاگ رایگان برای بسته چیدمان رستوران دریایی Divi دانلود کنید

یک الگوی پست بلاگ رایگان برای بسته چیدمان رستوران دریایی Divi دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک الگوی پست بلاگ رایگان برای بسته چیدمان رستوران دریایی Divi دانلود کنید

سلام بر سازندگان Divi! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. این بار ما بسته چیدمان رستوران غذاهای دریایی را با یک الگوی پست وبلاگ کاملاً جدید که کاملاً با بقیه بسته مطابقت دارد ارتقا می دهیم. امیدوارم ازش خوشتان بیاید!

نمای دسکتاپ

قالب پست وبلاگ رستوران غذاهای دریایی Divi برای دسکتاپ

نمای تبلت و موبایل

قالب پست وبلاگ رستوران دریایی Divi برای تبلت و موبایل

دانلود قالب وبلاگ رستوران غذاهای دریایی

برای استفاده از قالب پست وبلاگ رستوران غذاهای دریایی رایگان، ابتدا باید آن را با استفاده از دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در لیست ایمیل Divi Daily ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

نحوه آپلود قالب

به Divi Theme Builder بروید

برای آپلود قالب، به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

Divi Theme Builder را باز کنید

بارگذاری قالب وبلاگ رستوران غذاهای دریایی

سپس یک نماد با دو فلش در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی نماد کلیک کنید.

قالب را به Divi Theme Builder وارد کنید

به تب import بروید، فایل JSON را که می توانید در این پست دانلود کنید آپلود کنید و روی “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

وارد کردن قالب به Divi Theme Builder را تمام کنید

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، متوجه یک الگوی جدید با یک منطقه اصلی جدید خواهید شد که به All Posts اختصاص داده شده است. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

قالب پست وبلاگ خود را ذخیره کنید

نحوه تغییر قالب

قالب پست را باز کنید

برای تغییر عناصر قالب، با باز کردن قالب شروع کنید.

یک الگوی پست بلاگ رایگان برای بسته چیدمان رستوران دریایی Divi دانلود کنید

در ویرایشگر طرح بندی بدنه، می توانید طراحی جلویی را با استفاده از Divi Builder درست مانند یک صفحه Divi معمولی ویرایش کنید.

از آنجایی که این قالبی است که به تمام پست های سایت اختصاص داده شده است، یک ماژول پست محتوایی وجود دارد که برای نمایش محتوای پست مورد نیاز است. شما باید این ماژول را در جای خود نگه دارید، اما می توانید عناصر طراحی ماژول محتوای پست را تنظیم کنید، که محتوای پست را که به صورت پویا نمایش داده می شود طراحی می کند.

ماژول محتوای پست را در قالب پست وبلاگ خود سفارشی کنید

درباره چیدمان

این قالب پست وبلاگ دارای عناصر پویا زیادی است که فوراً با پست های وبلاگ شما کار می کند. به عنوان مثال، ما از ماژول عنوان پست با عرض کامل برای هدر پست استفاده می کنیم. این ماژول به ما اجازه می دهد تا به راحتی ابرداده (تاریخ، دسته ها، نویسنده و تعداد نظرات) پست را نمایش دهیم. این محتوا نیازی به به روز رسانی نخواهد داشت، اما در صورت لزوم می توانید طراحی هر یک از این عناصر را تغییر دهید.

سایر عناصر پویا شامل موارد زیر است:

  • ناوبری پست: ما از این ماژول برای پیمایش بین پست های دیگر در دسته استفاده می کنیم.
  • نظرات: ماژول نظر در این قالب وبلاگ وجود دارد. نظراتی که توسط سایر بازدیدکنندگان وب سایت ارائه شده است را پست کنید، پاسخ دهید و بخوانید.
  • اسلایدر پست: سایر پست‌ها در دسته پست‌ها با استفاده از ماژول لغزنده پست‌ها نمایش داده می‌شوند.

در اینجا یک تصویر سریع وجود دارد که عناصر یک قالب پست وبلاگ رستوران غذاهای دریایی را مشخص می کند.

قالب پست وبلاگ رستوران غذاهای دریایی Divi مشاهده ماژول پست ها

محتوای ثابت را به روز کنید

قبل از استفاده از قالب پست وبلاگ خود در سایت خود، مطمئن شوید که ماژول های استاتیک را به روز کرده اید. در انتهای قالب پست وبلاگ یک بخش فراخوان برای اقدام وجود دارد. مطمئن شوید که محتوا را با اطلاعات خود به روز می کنید. همچنین دارای یک ماژول دکمه است که می توانید از آن برای پیوند به صفحه دیگری در وب سایت خود استفاده کنید.

محتوای ثابت را در قالب پست وبلاگ به روز کنید

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته چیدمان رستوران غذاهای دریایی و قالب رایگان پست وبلاگ که همراه با آن است لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتماً هفته آینده برای رایگان بیشتر بررسی کنید!