منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک بسته چیدمان آرایشگاه رایگان برای Divi دریافت کنید

یک بسته چیدمان آرایشگاه رایگان برای Divi دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک بسته چیدمان آرایشگاه رایگان برای Divi دریافت کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما پیوستید متشکریم. جایی که ما هر هفته یک بسته طرح بندی کاملاً جدید برای Divi هدیه می دهیم.

این بار، تیم طراحی یک بسته چیدمان آرایشگاه زیبایی ایجاد کرده است که به شما کمک می کند وب سایت بعدی خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید!

این بسته چیدمان شامل:

– 7 صفحه آرایی آماده که به صورت استراتژیک برای هر وب سایت آرایشگاهی طراحی شده اند (از جمله طراحی پاورقی)
– عکس‌ها و نمادهای اصلی و رایگان
– به‌علاوه، مجموعه‌ای بزرگ از عناصر وب‌سایت از پیش طراحی‌شده که می‌توان آن‌ها را سفارشی کرد و در هر مکانی دوباره استفاده کرد.

این بسته طرح‌بندی دقیقاً در داخل Divi برای همه مشتریان Divi به‌صورت رایگان در دسترس است، به عنوان آخرین افزونه به کتابخانه رو به رشد Divi ما از صدها بسته طرح‌بندی از پیش ساخته، هزاران طرح صفحه، و عناصر و منابع بی‌شماری طراحی وب.

وب سایت آرایشگاه

طراحی صفحه فرود

وب سایت آرایشگاه

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه اصلی

وب سایت آرایشگاه

دمو طرح زنده را ببینید

درباره طراحی صفحه

وب سایت آرایشگاه

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه وبلاگ

وب سایت آرایشگاه

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه تماس

وب سایت آرایشگاه

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه خدمات

وب سایت آرایشگاه

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه خدمات

وب سایت آرایشگاه

دمو طرح زنده را ببینید

توابع اساسی

اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت برای یک کسب و کار آرایشگاه هستید، باید بسته چیدمان سالن مو برای Divi را بررسی کنید! این بسته طرح بندی زیبا بدون زحمت تصاویر و ساختارهای صفحه مدرن را با هم ترکیب می کند. شما تعداد زیادی عکس رایگان دریافت خواهید کرد که می توانید بدون هیچ محدودیتی نیز از آنها استفاده کنید!

تظاهرات زنده

برای مشاهده نسخه نمایشی زنده از هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در بسته، روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

  1. صفحه فرود آرایشگاه (نمایشی زنده)
  2. صفحه اصلی آرایشگاه (نمایشی زنده)
  3. صفحه اطلاعات آرایشگاه (نمایشی زنده)
  4. صفحه وبلاگ آرایشگاه (نمایشی زنده)
  5. صفحه تماس با سالن آرایش مو (دمو زنده)
  6. صفحه خدمات آرایشگاه (نمایشی زنده)
  7. صفحه خدمات آرایشگاه (نمایشی زنده)

همین الان به این طرح دسترسی داشته باشید
مستقیماً از Divi Builder شما

از نسخه 3.0.99 Divi، می‌توانید هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در این بسته (به همراه تمام بسته‌های طرح‌بندی آماده Divi) را مستقیماً از Divi Builder پیدا و وارد کنید. آنها از قبل منتظر شما هستند.

برای دسترسی به طرح‌بندی جدید، کافی است هنگام ویرایش یک صفحه، Visual Builder را فعال کنید و نماد «بارگیری از کتابخانه» را در نوار تنظیمات صفحه جستجو کنید (به نظر می‌رسد یک علامت مثبت است). روی این نماد کلیک کنید تا پنجره بازشو Load from Library باز شود. در تب Premade Layouts، با پیمایش در لیست بسته های طرح بندی، می توانید به راحتی طرح بندی جدید را پیدا کنید. هنگامی که بسته چیدمان آرایشگاه را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید. تمام طرح‌بندی‌های جداگانه موجود در بسته را خواهید دید. طرح مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “استفاده از این طرح” کلیک کنید.

وب سایت آرایشگاه

برای اطلاعات بیشتر، این ویدیو را بررسی کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید امروز با این بسته طرح بندی شروع کنید.

در کانال یوتیوب ما مشترک شوید

احراز هویت لازم است

قبل از اینکه بتوانید طرح‌بندی‌های Premade را از کتابخانه Divi دانلود کنید، باید اشتراک Elegant Themes خود را احراز هویت کنید. شما می توانید این کار را با رفتن به Divi > گزینه های تم > به روز رسانی ها. در آنجا می توانید نام کاربری و کلید API خود را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

وب سایت وبینار

می توانید کلید API خود را در قسمت اعضای سایت Elegant Themes پیدا کنید. هنگامی که نام کاربری و کلید API خود را وارد کردید، به کتابخانه ما از صدها طرح‌بندی رایگان (از جمله این یکی) دسترسی فوری خواهید داشت. اگر این کار را انجام نداده‌اید، وقتی برای وارد کردن طرح‌بندی صفحه خود کلیک می‌کنید، از شما خواسته می‌شود نام کاربری عضویت Elegant Themes و کلید API خود را وارد کنید.

از تصاویر طرح بندی به صورت رایگان و بدون محدودیت مجوز استفاده کنید

وب سایت آرایشگاه

دارایی‌های گرافیکی موجود در این طرح‌بندی‌ها (آیکون‌ها، تصاویر، عکس‌ها و غیره) هیچ محدودیت مجوزی ندارند. این بدان معنی است که می توانید بدون نگرانی در مورد پرداخت هزینه های مجوز یا اعتبار دادن به عکاس از آنها در تمام پروژه های تجاری خود استفاده کنید. از آن‌ها در وب‌سایت‌های تجاری‌تان استفاده کنید، آن‌ها را در تم‌های فرزند Divi خود بفروشید، آن‌ها را در بسته‌های طرح‌بندی Divi خود بگنجانید، یا فقط از آنها در وبلاگ خود استفاده کنید. ما می دانیم که یافتن عکس های خوب چقدر می تواند چالش برانگیز باشد و مجوزهای حاکم بر آن عکس ها چقدر می تواند گیج کننده و ترسناک باشد. ما می خواهیم این مشکل را برای کاربران خود حل کنیم.

دارایی های تصویر با وضوح کامل را دانلود کنید

بسته طرح بندی جدید هر هفته!

امیدواریم این بسته چیدمان را دوست داشته باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. فراموش نکنید که بسته طرح بندی هفته آینده را نیز بررسی کنید!