منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک بسته چیدمان سالن کنسرت رایگان برای Divi دریافت کنید

یک بسته چیدمان سالن کنسرت رایگان برای Divi دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک بسته چیدمان سالن کنسرت رایگان برای Divi دریافت کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما پیوستید متشکریم. جایی که ما هر هفته یک بسته طرح بندی کاملاً جدید برای Divi هدیه می دهیم.

این بار تیم طراحی یک پکیج زیبای چیدمان سالن کنسرت ایجاد کرده است که به شما کمک می کند وب سایت سالن کنسرت بعدی خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید!

این بسته چیدمان شامل:

– 6 صفحه آرایی آماده که به صورت استراتژیک برای هر وب سایت سالن کنسرت طراحی شده اند (از جمله طراحی فوتر)
– عکس ها و گرافیک های اصلی و رایگان + فایل منبع سفارشی (به زیر مراجعه کنید)
– به‌علاوه، مجموعه‌ای بزرگ از عناصر وب‌سایت از پیش طراحی‌شده که می‌توان آن‌ها را سفارشی کرد و در هر مکانی دوباره استفاده کرد.

این بسته طرح‌بندی دقیقاً در داخل Divi برای همه مشتریان Divi به‌صورت رایگان در دسترس است، به عنوان آخرین افزونه به کتابخانه رو به رشد Divi ما از صدها بسته طرح‌بندی از پیش ساخته، هزاران طرح صفحه، و عناصر و منابع بی‌شماری طراحی وب.

پکیج چیدمان سالن کنسرت

طراحی صفحه فرود

پکیج چیدمان سالن کنسرت

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه اصلی

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه رویدادها

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

درباره طراحی صفحه

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه وبلاگ

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه تماس

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

دمو طرح زنده را ببینید

توابع اساسی

با تشکر از Concert Hall Layout Pack for Divi، سالن کنسرت شما به زیبایی ارائه خواهد شد. سایه‌های مشکی با عکس‌های تاکیدی زاویه‌دار ترکیب می‌شوند تا رویدادها و خدمات را به نمایش بگذارند. قرمز دعوت به عمل و سایر نقاط مورد علاقه را برجسته می کند، در حالی که طراحی به فضایی آرام و آرام جریان می یابد.

تظاهرات زنده

برای مشاهده نسخه نمایشی زنده از هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در بسته، روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

  1. صفحه فرود سالن کنسرت (دمو زنده)
  2. صفحه اصلی سالن کنسرت (دمو زنده)
  3. صفحه رویداد سالن کنسرت (تظاهرات زنده)
  4. اطلاعات صفحه سالن کنسرت (نمایش زنده)
  5. صفحه وبلاگ تالار کنسرت (نمایشی زنده)
  6. صفحه تماس سالن کنسرت (دمو زنده)

همین الان به این طرح دسترسی داشته باشید
مستقیماً از Divi Builder شما

از نسخه 3.0.99 Divi، می‌توانید هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در این بسته (به همراه تمام بسته‌های طرح‌بندی آماده Divi) را مستقیماً از Divi Builder پیدا و وارد کنید. آنها از قبل منتظر شما هستند.

برای دسترسی به طرح‌بندی جدید، کافی است هنگام ویرایش یک صفحه، Visual Builder را فعال کنید و نماد «بارگیری از کتابخانه» را در نوار تنظیمات صفحه جستجو کنید (به نظر می‌رسد یک علامت مثبت است). روی این نماد کلیک کنید تا پنجره بازشو Load from Library باز شود. در تب Premade Layouts، با پیمایش در لیست بسته های طرح بندی، می توانید به راحتی طرح بندی جدید را پیدا کنید. هنگامی که Concert Hall Layout Pack را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید. تمام طرح‌بندی‌های جداگانه موجود در بسته را خواهید دید. طرح مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “استفاده از این طرح” کلیک کنید.

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

برای اطلاعات بیشتر، این ویدیو را بررسی کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید امروز با این بسته طرح بندی شروع کنید.

در کانال یوتیوب ما مشترک شوید

احراز هویت لازم است

قبل از اینکه بتوانید طرح‌بندی‌های Premade را از کتابخانه Divi دانلود کنید، باید اشتراک Elegant Themes خود را احراز هویت کنید. شما می توانید این کار را با رفتن به Divi > گزینه های تم > به روز رسانی ها. در آنجا می توانید نام کاربری و کلید API خود را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

می توانید کلید API خود را در قسمت اعضای سایت Elegant Themes پیدا کنید. هنگامی که نام کاربری و کلید API خود را وارد کردید، به کتابخانه ما از صدها طرح‌بندی رایگان (از جمله این یکی) دسترسی فوری خواهید داشت. اگر این کار را انجام نداده‌اید، وقتی برای وارد کردن طرح‌بندی صفحه خود کلیک می‌کنید، از شما خواسته می‌شود نام کاربری عضویت Elegant Themes و کلید API خود را وارد کنید.

از تصاویر طرح بندی به صورت رایگان و بدون محدودیت مجوز استفاده کنید

بسته چیدمان سالن کنسرت برای Divi

دارایی‌های گرافیکی موجود در این طرح‌بندی‌ها (آیکون‌ها، تصاویر، عکس‌ها و غیره) هیچ محدودیت مجوزی ندارند. این بدان معنی است که می توانید بدون نگرانی در مورد پرداخت هزینه های مجوز یا اعتبار دادن به عکاس از آنها در تمام پروژه های تجاری خود استفاده کنید. از آن‌ها در وب‌سایت‌های تجاری‌تان استفاده کنید، آن‌ها را در تم‌های فرزند Divi خود بفروشید، آن‌ها را در بسته‌های طرح‌بندی Divi خود بگنجانید، یا فقط از آنها در وبلاگ خود استفاده کنید. ما می دانیم که یافتن عکس های خوب چقدر می تواند چالش برانگیز باشد و مجوزهای حاکم بر آن عکس ها چقدر می تواند گیج کننده و ترسناک باشد. ما می خواهیم این مشکل را برای کاربران خود حل کنیم.

دارایی های تصویر با وضوح کامل را دانلود کنید

بسته طرح بندی جدید هر هفته!

امیدواریم این بسته چیدمان را دوست داشته باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. فراموش نکنید که بسته طرح بندی هفته آینده را نیز بررسی کنید!