منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک بسته چیدمان کالاهای چرمی رایگان برای Divi دریافت کنید

یک بسته چیدمان کالاهای چرمی رایگان برای Divi دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک بسته چیدمان کالاهای چرمی رایگان برای Divi دریافت کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما پیوستید متشکریم. جایی که هر هفته یک بسته طرح‌بندی Divi کاملاً جدید و رایگان از تیم طراحی خود به شما می‌دهیم.

این بار، تیم طراحی یک بسته چیدمان کالاهای چرمی زیبا ایجاد کرده است که به شما کمک می کند وب سایت بعدی محصولات چرمی خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید!

این بسته چیدمان شامل:

– 7 صفحه آرایی آماده که به صورت استراتژیک برای هر وب سایت کالاهای چرمی طراحی شده اند (از جمله طراحی پاورقی)
– عکس ها و گرافیک های اصلی و رایگان + فایل منبع سفارشی (به زیر مراجعه کنید)
– به‌علاوه، مجموعه‌ای بزرگ از عناصر وب‌سایت از پیش طراحی‌شده که می‌توان آن‌ها را سفارشی کرد و در هر مکانی مجدداً استفاده کرد.

این بسته طرح‌بندی دقیقاً در داخل Divi برای همه مشتریان Divi به‌صورت رایگان در دسترس است، به‌عنوان آخرین افزونه به کتابخانه رو به رشد Divi ما از صدها بسته طرح‌بندی از پیش ساخته، هزاران طرح صفحه، و عناصر و منابع بی‌شماری طراحی وب.

وب سایت خوب چرم

طراحی صفحه فرود

وب سایت خوب چرم

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه اصلی

وب سایت خوب چرم

دمو طرح زنده را ببینید

درباره طراحی صفحه

وب سایت خوب چرم

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه وبلاگ

وب سایت خوب چرم

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه تماس

وب سایت خوب چرم

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه فروشگاه

وب سایت خوب چرم

دمو طرح زنده را ببینید

طراحی صفحه محصول

وب سایت خوب چرم

دمو طرح زنده را ببینید

توابع اساسی

اگر به دنبال ساختن یک وب سایت برای شرکت محصولات چرمی خود هستید، باید بسته چیدمان خوب چرم را برای Divi بررسی کنید! این بسته طرح بندی همه کاره تعادل عالی بین تصاویر و محتوای نوشته شده را فراهم می کند. بسته چیدمان عالی برای قرار دادن هر محصولی که دارید در کانون توجه قرار می گیرد!

تظاهرات زنده

برای مشاهده دموی زنده از هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در بسته، روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

  1. صفحه فرود محصولات چرمی (نمایشی زنده)
  2. صفحه اصلی کالاهای چرمی (نمونه نمایشی زنده)
  3. صفحه محصولات چرمی (نمایشی زنده)
  4. صفحه وبلاگ کالاهای چرمی (نمایشی زنده)
  5. صفحه تماس با محصولات چرمی (نمایشی زنده)
  6. صفحه فروشگاه چرم (نمایشی زنده)
  7. صفحه محصول کالاهای چرمی (نمایشی زنده)

همین حالا به این طرح دسترسی داشته باشید
مستقیماً از Divi Builder شما

از نسخه 3.0.99 Divi، می‌توانید هر یک از طرح‌بندی‌های موجود در این بسته (همراه با همه بسته‌های پیش‌آرایشی Divi) را مستقیماً از Divi Builder پیدا و وارد کنید. آنها از قبل منتظر شما هستند.

برای دسترسی به طرح‌بندی جدید، کافی است هنگام ویرایش صفحه، Visual Builder را فعال کنید و نماد «بارگیری از کتابخانه» را در نوار تنظیمات صفحه جستجو کنید (به نظر می‌رسد علامت مثبت است). روی این نماد کلیک کنید تا پنجره بازشو Load from Library باز شود. در تب Premade Layouts، با پیمایش در لیست بسته های طرح بندی، می توانید به راحتی طرح بندی جدید را پیدا کنید. هنگامی که بسته طرح بندی کالاهای چرمی را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید. تمام طرح‌بندی‌های جداگانه موجود در بسته را خواهید دید. طرح مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “استفاده از این طرح” کلیک کنید.

وب سایت کالاهای چرمی

برای اطلاعات بیشتر، این ویدیو را بررسی کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید امروز با این بسته طرح بندی شروع کنید.

در کانال یوتیوب ما مشترک شوید

احراز هویت لازم است

قبل از اینکه بتوانید طرح‌بندی‌های Premade را از کتابخانه Divi دانلود کنید، باید اشتراک Elegant Themes خود را احراز هویت کنید. شما می توانید این کار را با رفتن به Divi > گزینه های تم > به روز رسانی ها. در آنجا می توانید نام کاربری و کلید API خود را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

بسته چیدمان خوابگاه برای Divi

می توانید کلید API خود را در قسمت اعضای سایت Elegant Themes پیدا کنید. هنگامی که نام کاربری و کلید API خود را وارد کردید، به کتابخانه ما از صدها طرح‌بندی رایگان (از جمله این یکی) دسترسی فوری خواهید داشت. اگر این کار را انجام نداده‌اید، وقتی برای وارد کردن طرح‌بندی صفحه خود کلیک می‌کنید، از شما خواسته می‌شود که نام کاربری عضویت Elegant Themes و کلید API خود را وارد کنید.

از تصاویر طرح بندی به صورت رایگان و بدون محدودیت مجوز استفاده کنید

وب سایت خوب چرم

دارایی‌های گرافیکی موجود در این طرح‌بندی‌ها (آیکون‌ها، تصاویر، عکس‌ها و غیره) هیچ محدودیت مجوزی ندارند. این بدان معناست که شما می توانید بدون نگرانی در مورد پرداخت هزینه های مجوز یا اعتبار دادن به عکاس از آنها در تمام پروژه های تجاری خود استفاده کنید. از آن‌ها در وب‌سایت‌های تجاری‌تان استفاده کنید، آن‌ها را در تم‌های کودک Divi خود بفروشید، آن‌ها را در بسته‌های طرح‌بندی Divi خود بگنجانید، یا فقط از آنها در وبلاگ خود استفاده کنید. ما می دانیم که یافتن عکس های خوب چقدر می تواند چالش برانگیز باشد و مجوزهای حاکم بر آن عکس ها چقدر می تواند گیج کننده و ترسناک باشد. ما می خواهیم این مشکل را برای کاربران خود حل کنیم.

دارایی های تصویر با وضوح کامل را دانلود کنید

بسته طرح بندی جدید هر هفته!

امیدواریم این بسته چیدمان را دوست داشته باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. فراموش نکنید که بسته طرح بندی هفته آینده را نیز بررسی کنید!