یک قالب صفحه دسته بندی رایگان برای بسته طرح بندی Divi's Therapy دانلود کنید

یک قالب صفحه دسته بندی رایگان برای بسته طرح بندی Divi’s Therapy دانلود کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. این بار ما بسته طرح بندی درمانی را با یک الگوی صفحه دسته بندی کاملاً جدید که کاملاً با بقیه بسته مطابقت دارد ارتقا می دهیم. امیدوارم ازش خوشتان بیاید!

قالب صفحه دسته بندی بسته طرح درمانی را دانلود کنید

برای ارتباط با قالب صفحه دسته بندی رایگان درمان، ابتدا باید آن را با استفاده از دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در لیست ایمیل Divi Daily ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

شما با موفقیت ثبت نام نمودید. لطفاً آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید و به بسته های طرح بندی رایگان هفتگی Divi دسترسی پیدا کنید!

نحوه آپلود قالب

یک قالب وب سایت را با استفاده از Divi Theme Builder آپلود کنید

برای آپلود قالب مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.
  2. با کلیک بر روی نماد دارای دو فلش در گوشه سمت راست بالا، مدال قابل حمل را باز کنید.
  3. در پنجره باز شده، تب import را انتخاب کنید.
  4. فایل JSON را که می توانید در این پست دانلود کنید آپلود کنید.
  5. روی دکمه “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، متوجه یک الگوی جدید با بدنه جدید خواهید شد که به تمام صفحات دسته بندی اختصاص داده شده است. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

نحوه تغییر قالب

طرح بندی متن متن قالب صفحه باز دسته

برای اصلاح عناصر قالب، با باز کردن طرح‌بندی بدنه قالب شروع کنید.

در ویرایشگر طرح بندی بدنه، می توانید طراحی جلویی را با استفاده از Divi Builder درست مانند یک صفحه Divi معمولی ویرایش کنید.

در مورد قالب

این قالب صفحه دسته دارای چندین عنصر پویا است که به طور خودکار کار می کنند، از جمله:

  • عنوان پست/بایگانی صفحه دسته
  • ماژول اسلایدر پست – 3 پست برتر را برای صفحه دسته بندی فعلی نمایش می دهد.
  • ماژول وبلاگ – پست های بعدی را برای صفحه دسته بندی فعلی در یک طرح بندی متفاوت نشان می دهد. محدودیت ارسال 6 و صفحه بندی شده است.

در اینجا یک تصویر سریع وجود دارد که عناصر پویا الگوی صفحه دسته بندی درمان را مشخص می کند.

عناصر قالب پویا را به روز کنید

عنوان صفحه دسته

عنوان صفحه با استفاده از یک ماژول متنی اضافه می شود که عنوان پست/بایگانی را به عنوان محتوای پویا نمایش می دهد. به طور پیش فرض، عنوان صفحه دسته، نام دسته فعلی خواهد بود.

برای ویرایش عنوان، تنظیمات ماژول متن را باز کنید، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا عنصر پویا را ویرایش کنید، سپس HTML را قبل و بعد در صورت لزوم به روز کنید.

ماژول(های) وبلاگ

پست برای صفحه فعلی

از آنجایی که این قالبی است که به تمام صفحات دسته بندی سایت اختصاص داده شده است، یک یا چند ماژول وبلاگ وجود خواهد داشت که برای نمایش پست ها برای صفحه فعلی تنظیم شده است. به این صورت است که الگو پست ها را به صورت پویا برای هر صفحه دسته نمایش می دهد.

می توانید تنظیمات دیگر (مانند تعداد پست ها) را برای تنظیم عناصر و طراحی ماژول به روز کنید. با این حال، مطمئن شوید که گزینه را حفظ کنید پست برای صفحه فعلی تنظیم شده است آره.

عناصر قالب استاتیک را به روز کنید

برخی از عناصر در قالب صفحه دسته‌بندی، قبل از استفاده از آن در وب‌سایت خود به توجه فوری شما نیاز دارند. این عناصر استاتیک نامیده می شوند زیرا به صورت پویا به روز نمی شوند.

انتخاب ایمیل

برای اینکه ماژول Email Optin در طراحی شما ظاهر شود، باید یک حساب ایمیل متصل کنید.

محتوای صفحه ایستا را از یک دسته دیگر به روز کنید

سایر مطالبی که به صورت پویا تغییر نخواهند کرد نیز باید به روز شوند. اینها شامل همه ماژول هایی است که متن، پیوندها، نمادهای فالو رسانه های اجتماعی و موارد دیگر را نمایش می دهند.

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته طرح بندی درمانی و قالب صفحه دسته بندی رایگان که همراه با آن است لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتما هفته آینده را برای دریافت رایگان بیشتر بررسی کنید!