یک هدر و پاورقی رایگان برای بسته چیدمان خوابگاه Divi's دانلود کنید

یک هدر و پاورقی رایگان برای بسته چیدمان خوابگاه Divi’s دانلود کنید

هی دیوی ملت! از اینکه برای قسمت بعدی طرح هفتگی Divi Design Initiative به ما ملحق شدید متشکریم، جایی که ما هر هفته موارد جدید را به شما هدیه می دهیم. ما اخیرا یک بسته چیدمان خوابگاه را به اشتراک گذاشتیم. برای کمک به شما در راه اندازی و راه اندازی وب سایت خود در اسرع وقت، ما یک الگوی سرصفحه و پاورقی جهانی را به اشتراک می گذاریم که کاملاً با این بسته طرح بندی نیز مطابقت دارد! امیدوارم ازش خوشتان بیاید.

طراحی سربرگ

نمای دسکتاپ

نمای تبلت و موبایل

طراحی پاورقی

نمای دسکتاپ

نمای تبلت و موبایل

قالب سرصفحه و پاورقی سراسری بسته چیدمان هاستل را دانلود کنید

برای استفاده از قالب رایگان سرصفحه و پاورقی جهانی، ابتدا باید آن را از طریق دکمه زیر دانلود کنید. برای دسترسی به دانلود، باید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه ما مشترک شوید. به‌عنوان یک مشترک جدید، هر دوشنبه بیشتر Divi خوبی و بسته Divi Layout رایگان دریافت خواهید کرد! اگر قبلاً در لیست هستید، فقط آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و روی دانلود کلیک کنید. شما “دوباره مشترک” نخواهید شد یا ایمیل های اضافی دریافت نمی کنید.

شما با موفقیت ثبت نام نمودید. لطفاً آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید و به بسته های طرح بندی رایگان هفتگی Divi دسترسی پیدا کنید!

نحوه آپلود قالب Divi Hostel

به Divi Theme Builder بروید

برای آپلود قالب، به Divi Theme Builder در باطن وب سایت وردپرس خود بروید.

یک الگوی جهانی پیش فرض وب سایت بارگذاری کنید

سپس یک نماد با دو فلش در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی نماد کلیک کنید.

به تب import بروید، فایل JSON را که توانستید در این پست دانلود کنید آپلود کنید و روی “Import Divi Theme Builder Templates” کلیک کنید.

تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید

پس از آپلود فایل، یک سربرگ و فوتر جهانی جدید در قالب پیش فرض وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. به محض اینکه می خواهید قالب فعال شود، تغییرات را در Divi Theme Builder ذخیره کنید.

نحوه تغییر قالب Divi Hostel

قالب هدر را باز کنید

برای اصلاح عناصر قالب سرصفحه جهانی، با باز کردن الگو شروع کنید.

تصویر لوگوی خود را به روز کنید

ما از یک ماژول تصویر برای نمایش لوگو در وب سایت خود استفاده می کنیم. بنابراین، شما باید فایل لوگو را در ماژول تصاویر به روز کنید تا لوگوی خودتان باشد.

فراخوانی ماژول متنی را به روز کنید

ما یک ماژول متنی در ستون دوم داریم که به عنوان یک فراخوان در قالب هدر Divi Hostel عمل می کند. می توانید از این منطقه برای به اشتراک گذاشتن شعار، شماره تلفن، گواهی نامه و موارد دیگر استفاده کنید!

یک منوی سفارشی برای سربرگ قالب Divi Hostel خود انتخاب کنید

منوی مورد استفاده را به عنوان منوی اصلی در ماژول منو انتخاب کنید.

نمادها و پیوندهای رسانه های اجتماعی را به روز کنید

در این هدر، در زیر ماژول منو، یک ماژول ردیابی رسانه های اجتماعی وجود دارد. مطمئن شوید که ماژول را با حساب‌های رسانه اجتماعی که استفاده می‌کنید به‌روزرسانی کرده‌اید. علاوه بر این، URL های پیوند هر شبکه رسانه اجتماعی را به ماژول اضافه کنید.

پاورقی قالب Divi را باز کنید

با باز کردن پاورقی جهانی در قالب پیش فرض وب سایت ادامه دهید.

ماژول گزینه ایمیل را متصل و فعال کنید

پاورقی قالب Divi Hostel دارای یک ماژول گزینه ایمیل است که باید فعال شود. راه حل بازاریابی ایمیلی انتخابی خود را به ماژول متصل کنید تا بتوانید آدرس های ایمیل کسب و کار خود را جمع آوری کنید. حتما گزینه ایمیل خود را تست کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات کاربری خود را به درستی جمع آوری می کنید.

منوی سفارشی را برای منوی پاورقی انتخاب کنید

فوتر قالب Divi Hostel دارای ماژول منو نیز می باشد. لطفاً آن را با منویی که می خواهید در فوتر خود استفاده کنید، به روز کنید.

ماژول های Blurb را به روز کنید

چندین ماژول Blurb برای نمایش اطلاعات تماس استفاده می شود. محتوای هر پیام تبلیغاتی را برای رفع نیازهای خود به روز کنید. حتی می‌توانید یک قدم فراتر بروید و پیوند ماژول را به ماژول‌های Blurb اضافه کنید تا فعال شوند.

محتوای ثابت را به روز کنید

شما باید پاورقی قالب Divi Hostel را مرور کنید و محتوای ثابت پاورقی، یعنی عناوین ماژول ها را به روز کنید و هر متن ساختگی که در قالب موجود است را اصلاح کنید.

رایگان های جدید هر هفته!

امیدواریم از بسته چیدمان هاستل و هدر و پاورقی رایگان همراه با آن لذت برده باشید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم. حتماً هفته آینده برای رایگان بیشتر بررسی کنید!