منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 3 بهترین پلاگین گفتار سنتز شده برای وردپرس

3 بهترین پلاگین گفتار سنتز شده برای وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 بهترین پلاگین گفتار سنتز شده برای وردپرس

افزودن قابلیت تبدیل متن به وب سایت شما می تواند دسترسی بیشتر و بهبود تجربه کاربر را فراهم کند. بازدیدکنندگانی که نمی توانند صفحه نمایش را بخوانند یا ترجیح می دهند به محتوا گوش دهند، می توانند به راحتی این کار را انجام دهند. به علاوه، تنظیم این ویژگی با افزونه متن به گفتار مناسب وردپرس آسان است.

در این مقاله، در مورد اینکه چرا ممکن است بخواهید از افزونه متن به گفتار وردپرس استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد. در ادامه، بهترین ابزارهای تبدیل متن به گفتار را برای سایتتان به شما معرفی خواهیم کرد. بیا مشغول شویم!

افزونه های سینتی سایزر وردپرس چیست؟

به عبارت ساده، یک افزونه متن به گفتار وردپرس محتوای شما را با صدای بلند می خواند. این ویژگی می تواند دسترسی به سایت شما را افزایش دهد. دسترسی به وب سایت شما تا حد امکان می تواند بسیار مفید باشد زیرا محتوای شما را به روی مخاطبان گسترده تری باز می کند.

در حالی که برخی از کاربران دارای معلولیت ممکن است به نرم افزار صفحه خوان دسترسی داشته باشند، اما همه آنها این امکان را ندارند. در این سناریو، داشتن یک ویژگی متن به گفتار داخلی، اطمینان حاصل می کند که بازدیدکنندگان بیشتری می توانند از این قابلیت دسترسی استفاده کنند.

همچنین، برخی از بازدیدکنندگان به سادگی ترجیح می دهند به جای خواندن مطالب به آن گوش دهند. آنها ممکن است بخواهند در مسیر رفت و آمد خود یا هنگام آشپزی به پست ها گوش دهند. بنابراین ارائه این گزینه در سایت شما می تواند بسیار جذاب باشد.

اگر از وردپرس استفاده می کنید، این مزیت را دارید که می توانید از افزونه های تبدیل متن به گفتار استفاده کنید. پیاده سازی تبدیل متن به گفتار می تواند به سادگی نصب ابزار مناسب باشد که فقط چند دقیقه طول می کشد.

3 بهترین افزونه متن به گفتار وردپرس

این بخش شما را با لیستی از پلاگین های متن به گفتار وردپرس آشنا می کند و در مورد آنچه که آنها را متمایز می کند صحبت می کند. ما ویژگی‌ها، قیمت‌ها و اینکه چه کسی باید استفاده از هر ابزار را در نظر بگیرد را بررسی خواهیم کرد!

1. متن به گفتار ResponsiveVoice

متن به گفتار ResponsiveVoice

نقطه فروش اصلی ResponsiveVoice Text to Speech این است که تنظیم آن آسان است. پس از فعال سازی افزونه، به دو نوع کد کوتاه دسترسی خواهید داشت. یکی دکمه پخش را اضافه می کند که به طور خودکار تمام متن صفحه را می خواند. دومی فقط متنی را که در شورت کد قرار داده اید می خواند.

با استفاده از این افزونه می توانید از بین 168 صدا به بیش از 50 زبان یکی را انتخاب کنید. به طور پیش فرض، ResponsiveVoice از صدای زنانه به زبان انگلیسی با لهجه بریتانیایی استفاده می کند. برای دسترسی به صداهای دیگر، باید یک حساب ResponsiveVoice رایگان برای استفاده از API آن ثبت کنید.

نسخه رایگان افزونه هیچ محدودیت قابل توجهی ندارد. با این حال، توسعه دهندگان اشاره می کنند که وب سایت هایی با ترافیک بالا ممکن است برای استفاده از این سرویس نیاز به مجوز داشته باشند.

ویژگی های کلیدی متن به گفتار ResponsiveVoice:

 • از کدهای کوتاه برای اضافه کردن دکمه‌های گفتاری ترکیبی در وردپرس استفاده کنید.
 • به 168 صدا در بیش از 50 زبان دسترسی داشته باشید.
 • متن مورد نظر برای تبدیل به فرمت صوتی را انتخاب کنید یا کل صفحه را انتخاب کنید.
 • بین چند زبان و صدا انتخاب کنید.

افزودن دکمه گفتار سنتز شده در وردپرس

اگر از نسخه رایگان افزونه استفاده می کنید، پس از فعال سازی نیازی به پیکربندی اضافی ندارد. می توانید بلافاصله از کدهای کوتاه برای اضافه کردن دکمه های تبدیل متن به گفتار در هر نقطه از سایت خود استفاده کنید.

ResponsiveVoice Text to Speech برای شما مناسب است اگر…

 • شما می خواهید از افزونه ای استفاده کنید که به پیکربندی پیچیده نیاز ندارد.
 • لهجه انگلیسی انگلیسی پیش فرض برای مخاطبان شما مشکلی ایجاد نمی کند (در صورت استفاده از نسخه رایگان).

قیمت گذاری: پلاگین اصلی رایگان است. ResponsiveVoice Pro از 39 دلار در ماه هزینه دارد. | درباره ResponsiveVoice Text to Speech بیشتر بیاموزید.

2. فراتر از کلمات

فراتر از کلمات

BeyondWords به طور خودکار یک پخش کننده تبدیل متن به گفتار را به پست ها و صفحات اضافه می کند (شما می توانید این تنظیم را سفارشی کنید). پخش کننده برای فرم ها و محصولات WooCommerce نیز در دسترس است.

برای فعال کردن افزونه باید برای یک حساب رایگان BeyondWords ثبت نام کنید. این پلتفرم شناسه پروژه و کلید API وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از آن ها، می توانید از بین بیش از 720 صدا به 64 زبان یکی را انتخاب کنید.

افزونه BeyondWords رایگان است. با این حال، اگر می خواهید به بیش از 30000 کاراکتر در ماه رای دهید، باید از طریق پلتفرم برای یک طرح ماهانه حق بیمه ثبت نام کنید. برای ارائه یک تخمین تقریبی، 30000 کاراکتر باید حدود 5000 کلمه باشد.

علاوه بر قابلیت تبدیل متن به گفتار، این افزونه می تواند به شما کمک کند پست ها را به صورت خودکار به عنوان پادکست منتشر کنید. BeyondWords می‌تواند با پادکست‌های اپل و اسپاتیفای ارتباط برقرار کند و اگر عاشق پادکست هستید، آن را به گزینه‌ای عالی تبدیل می‌کند.

ویژگی های کلیدی BeyondWords:

 • به طور خودکار گزینه های تبدیل متن به گفتار را برای پست ها، صفحات، فرم ها و محصولات اضافه کنید.
 • از بین بیش از 720 صدا به 64 زبان انتخاب کنید.
 • هر ماه تا 30000 کاراکتر را به صورت رایگان به صدا تبدیل کنید.
 • پست های خود را به پادکست تبدیل کنید و به طور خودکار آنها را در سیستم عامل های شخص ثالث منتشر کنید.

پیکربندی افزونه BeyondWords

BeyondWords قابلیت های زیادی فراتر از تبدیل متن به گفتار ارائه می دهد. ابزارهای پادکست آن را به یک پلاگین همه کاره تبدیل کرده است. با این حال، نسخه رایگان ابزار به شدت تعداد کلماتی که می توانید صحبت کنید را محدود می کند.

BeyondWords برای شماست اگر…

 • شما می خواهید از یک پلاگین برای تبدیل متن به گفتار و انتشار پادکست استفاده کنید.
 • شما بد نیست برای خدمات ماهانه حق بیمه پرداخت کنید.

قیمت گذاری: پلاگین اصلی رایگان است. BeyondWords Premium از 25 دلار در ماه هزینه دارد. | درباره BeyondWords بیشتر بیاموزید.

3. Play.ht

پلاگین Play.ht

Play.ht از مدلی مشابه با دو افزونه دیگر استفاده می کند که در این راهنمای بررسی به آنها پرداختیم. این افزونه رایگان است، اما برای دسترسی به طیف کاملی از صداها و زبان‌ها باید هزینه اشتراک ممتاز را بپردازید.

چیزی که Play.ht را متمایز می کند این است که این سرویس کنترل بیشتری بر صدایی که استفاده می کنید به شما می دهد. می‌توانید از جنسیت و لهجه‌ها فراتر بروید و صداهای رسمی، معمولی و حتی «خدمات مشتری» را برای تبدیل متن به گفتار انتخاب کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد انتخاب کنید چه محتوایی را به صدا تبدیل کنید و کجا دکمه های پخش را در وب سایت خود اضافه کنید. کاربران می توانند صدا را دانلود کنند، سرعت آن را افزایش دهند و حتی آن را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. در صورت فعال کردن این ویژگی، بازدیدکنندگان می‌توانند در پست‌های صوتی جدید مشترک شوند.

عامل محدود کننده قابل توجه Play.ht این است که نسخه رایگان عمدتاً فقط برای اهداف آزمایشی است. این به شما امکان می دهد فقط مقدار کمی از متن را تبدیل کنید. اگر می‌خواهید کل پست‌ها را تبدیل کنید، باید هزینه اشتراک ماهانه سرویس Play.ht را بپردازید.

ویژگی های کلیدی Play.ht:

 • تبدیل متن به گفتار با طیف وسیعی از صداها برای انتخاب.
 • انتخاب کنید چه محتوایی به گفتار تبدیل شود و پخش‌کننده‌های صوتی کجا قرار گیرند.
 • به کاربران اجازه دانلود صدا، افزایش سرعت و اشتراک در پست های صوتی جدید را بدهید.

پیکربندی افزونه Play.ht

Play.ht گزینه های پیکربندی بسیاری را برای سفارشی کردن تجربه تبدیل متن به گفتار در وب سایت شما ارائه می دهد. برای دسترسی به تمام تنظیمات، باید برای یک حساب کاربری Play.ht ثبت نام کرده و آن را به وردپرس متصل کنید.

Play.ht برای شما مناسب است اگر…

 • شما می خواهید به یک کتابخانه عظیم از صداها (که به نظر روباتیک نمی رسند) دسترسی داشته باشید.
 • شما بد نیست برای اشتراک ماهانه هزینه کنید.

قیمت گذاری: پلاگین اصلی رایگان است. برنامه های پریمیوم Play.ht از 14.25 دلار در ماه شروع می شود. | درباره Play.ht بیشتر بیاموزید.

نظرات نهایی در مورد پلاگین های گفتاری سنتز شده وردپرس

بهترین افزونه های تبدیل متن به گفتار یک ویژگی دسترسی را اضافه می کنند که اکثر سیستم های مدیریت محتوای مدرن (CMS) فاقد آن هستند. ابزارهای مناسب می‌توانند کار را برای کاربرانی که به صدا نیاز دارند یا ترجیح می‌دهند در حال حرکت به تمام محتوای شما گوش دهند، آسان‌تر کند. به‌علاوه، می‌توانید بدون اینکه ساعت‌ها با صدای بلند بخوانید، به عملکرد تبدیل متن به گفتار دست پیدا کنید.

اگر مطمئن نیستید که کدام افزونه گفتار وردپرس را انتخاب کنید، در اینجا سه ​​انتخاب برتر ما آمده است:

 1. متن به گفتار ResponsiveVoice: اگر می خواهید یک راه حل ترکیبی گفتار رایگان داشته باشید، این افزونه بهترین معامله را ارائه می دهد.
 2. فراتر از کلمات: با این افزونه می توانید پست ها و صفحات را به صورت خودکار به صدا تبدیل کنید. این ابزار همچنین می تواند پادکست هایی را از محتوای شما تولید کند و آنها را برای شما منتشر کند.
 3. Play.ht: این افزونه بیشترین گزینه های صوتی را ارائه می دهد، اما به اشتراک ممتاز نیاز دارد.

آیا در مورد استفاده از افزونه های تبدیل متن به گفتار وردپرس سوالی دارید؟ بیایید در بخش نظرات زیر در مورد آنها صحبت کنیم!

تصویر ویژه از طریق Olenapolll / shutterstock.com