منو سایت

5 اشتباه رایج مردم هنگام بازیافت گوشی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 اشتباه رایج مردم هنگام بازیافت گوشی

آیا آن کشوی آشغال را تمیز کرده اید و با برخی از دستگاه های قدیمی خود برخورد کرده اید؟ اگرچه ممکن است دیگر مفید نباشند، اما می توانند برای شما درآمد کسب کنند. شاید خانواده‌تان یک تلفن همراه قدیمی به شما داده تا بفروشید، یا اخیراً با جدیدترین آیفون معامله کرده‌اید و در حال بررسی خدمات خرید و فروش تلفن ما هستید. در هر صورت، ممکن است سؤالاتی داشته باشید: چه چیزی را باید ارسال کنم و چگونه باید آن را ارسال کنم؟ نترسید به عنوان یک مرکز پیشرو در بازیافت تلفن، ما اینجا هستیم تا برخی از اشتباهاتی را که مردم اغلب فکر می کنند مرتکب می شوند، پوشش دهیم و تعیین کنیم که آیا اشتباه هستند یا خیر.

بدون حذف اطلاعات

یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید هنگام فروش تلفن خود به ما در Mazuma Mobile انجام دهید، حذف تمام اطلاعات شخصی از دستگاه خود قبل از فهرست کردن آن است. در حالی که وقتی دستگاه را دریافت می‌کنیم، آن را به‌طور کامل بررسی می‌کنیم و قصد داریم آن را از هر گونه اطلاعات شخصی پاک کنیم، هنوز هم ایده خوبی است که قبل از آوردن تلفن خود اطلاعات را پاک کنید. این امر باعث صرفه جویی در وقت ما می شود تا پول را به دست شما برسانیم و اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شخصی شما تا حد امکان امن است.

5 اشتباه رایج مردم هنگام بازیافت گوشی

اگر مطمئن نیستید که چگونه داده ها را از تلفن خود پاک کنید، این مراحل را دنبال کنید:

  • به تنظیمات گوشی خود بروید و Storage را انتخاب کنید.
  • “کارت SD” یا “حافظه داخلی (هر کدام که قابل اجرا است)” را انتخاب کنید.
  • «برنامه‌ها» را در این صفحه انتخاب کنید و برنامه‌ای را پیدا کنید که حاوی داده‌هایی است که می‌خواهید حذف کنید.
  • “Clear data” را فشار دهید و با فشار دادن “OK” تأیید کنید. که باید آن را انجام دهد!

ما در وب سایت خود توصیه های مفید زیادی در مورد آماده سازی تلفن شما برای ارسال آن برای بازیافت برای ما داریم. به عنوان مثال، اگر مطمئن نیستید که چگونه آیفون خود را آماده کنید، ما می توانیم کمک کنیم. برای اطلاعات بیشتر، وبلاگ ها و صفحات پشتیبانی ما را بررسی کنید.

فراموش می کنیم شارژرها را اضافه کنیم

ما می‌دانیم که ممکن است از خود بپرسید که آیا هنگام فروش تلفن قدیمی خود، شارژر را اضافه کنید یا خیر. این چیزی است که ما اغلب از مشتریان خود در مورد آن سؤال می کنیم. با این حال، در طول فرآیند تعویض نیازی به شارژر نداریم. این تصمیم در راستای تعهد ما برای کاهش زباله های الکترونیکی و به حداقل رساندن ردپای زیست محیطی است.

با در نظر نگرفتن شارژرها، ما از نمونه ای پیروی می کنیم که توسط سازندگان معروف گوشی های هوشمند مانند اپل و سامسونگ ارائه شده است، که اخیراً تصمیم گرفته اند گوشی های جدید را بدون شارژر عرضه کنند. اکثر مصرف کنندگان در حال حاضر شارژرهای سازگار دارند، بنابراین این رویکرد ایجاد زباله های الکترونیکی را به حداقل می رساند و هزینه های بسته بندی را کاهش می دهد.

بدون حمل و نقل گوشی های آسیب دیده

ما علاقه زیادی به کاهش ضایعات الکترونیکی داریم و در عین حال به شما کمک می کنیم تا گوشی خود را بفروشید، حتی اگر خراب باشد. برخلاف تصور رایج، ما خوشحالیم که تلفن های شکسته را به عنوان بخشی از فرآیند بازیافت خود می پذیریم، زیرا هنوز هم می توان آنها را جدا کرد و از قطعات برای دستگاه های دیگر استفاده کرد. بنابراین اگر فروش گوشی خود را به دلیل آسیب دیدگی به تعویق انداخته‌اید، پس چرا نمی‌بینید آیا می‌توانید با پیشنهاد امروز ما چیزی برای آن دریافت کنید؟ تلفن شما می تواند به دستگاه دیگری جان تازه ای بدهد. از طرف دیگر، با تعمیر سریع توسط تکنسین های محل ما، می تواند دوباره به همان اندازه نو باشد.

5 اشتباه رایج مردم هنگام بازیافت گوشی

تنها زمانی که نمی‌توانیم دستگاه شما را بپذیریم این است که به طور کامل از وسط نصف شود، زیرا آسیب زیادی وارد می‌شود که باعث می‌شود اکثر قطعات غیرقابل استفاده و غیرقابل تعمیر با فرآیندهای بازسازی ما شوند. اگر دستگاه قدیمی شما اینطور است، همچنان آن را به درستی بازیافت کنید، اما باید یک مرکز بازیافت زباله الکترونیکی محلی پیدا کنید.

ارسال گوشی هایی که گم شدن آنها گزارش شده است

اگر تلفنی را برای ما بفرستید که گم شده یا دزدیده شده است، نمی‌توانیم دوباره آن را بخریم. ما می خواهیم از مشتریان خود محافظت کنیم و از کسب درآمد مجرمان از کالاهای دزدیده شده جلوگیری کنیم. در Mazuma Mobile، اگرچه سعی می‌کنیم هر گوشی را بپذیریم تا به آن جان تازه‌ای بدهیم، اما نمی‌توانیم گوشی‌هایی را که گم شده‌اند، حتی اگر گوشی شما باشد که پس از خرید گوشی جدید پیدا کرده‌اید، تحویل بگیریم. در حالی که ما معتقدیم ممکن است کاملاً بی گناه باشد، این خطر وجود دارد که یک دستگاه دزدیده شده باشد. این به ما کمک می کند از ترویج فعالیت های مجرمانه جلوگیری کنیم و فرصت های فروش مجدد را برای سارقان کاهش می دهد.

فرآیند آزمایش گسترده ما به ما این امکان را می دهد که حتی اگر اطلاعات گوشی از حافظه داخلی پاک شده باشد و گوشی به تنظیمات کارخانه بازنشانی شده باشد، این موضوع را به طور کامل تأیید کنیم. ما همچنان می‌توانیم به داده‌های وضعیت دستگاه دسترسی داشته باشیم، حتی اگر آسیب دیده باشد یا تمام حافظه پاک شده باشد. نگاهی به نحوه آزمایش کامل دستگاه های خود بیاندازید تا بیشتر بدانید.

فراموش کردن لوازم جانبی

هنگامی که گوشی خود را برای بازیافت تحویل می دهید، برخی از اقلام باید به همراه دستگاه ارسال شوند. این موارد می توانند بر قیمتی که ما برای تلفن به شما پیشنهاد می کنیم تأثیر بگذارند، بنابراین ارسال آنها با دستگاه شما بسیار مهم است.

رایج ترین مورد گم شده قلم S است. بنابراین اگر به دنبال فروش یک گوشی سامسونگ هستید، مطمئن شوید که اگر با یکی از سازنده عرضه شده باشد، این مورد را نیز درج کنید. به عنوان مثال، اگر سامسونگ نوت 9 را می فروشید، باید قلم S Pen را هنگام ارسال در بسته قرار دهید.

5 اشتباه رایج مردم هنگام بازیافت گوشی

با در نظر نگرفتن لوازم جانبی استاندارد، می توانید ارزش دستگاه خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. ما فقط ضربه زننده نیستیم. ما می خواهیم شما بهترین قیمت را برای گوشی خود دریافت کنید. با این حال، این فقط برای دستگاه‌هایی است که لوازم جانبی آن به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود، بنابراین اگر قلم S دارید که جداگانه خریداری کرده‌اید، خوب است آن را نگه دارید. ما نیازی به قطعات یدکی نداریم، فقط لوازم جانبی که هنگام خرید دستگاه در جعبه قرار گرفته اند.

برای معامله در دستگاه خود آماده هستید؟

اجازه ندهید تلفن قدیمی شما گرد و غبار جمع کند – با Mazuma Mobile، شرکت پیشرو بازیافت تلفن همراه در بریتانیا، آیفون خود را بفروشید یا حتی یک تبلت بفروشید.

ما بیش از 5 میلیون مشتری راضی داریم و زباله های الکترونیکی شما را تنها در چهار مرحله ساده به پول نقد تبدیل می کنیم. بدون توجه به شرایط – عالی، خوب یا معیوب – ما دستگاه شما را ارزیابی می کنیم، قیمت عالی را به شما ارائه می دهیم و اطمینان حاصل می کنیم که با آن به سازگارترین روش با محیط زیست برخورد می شود. امروز یک قیمت دریافت کنید و انتخابی هوشمندانه و سبز برای دستگاه های قدیمی خود داشته باشید.