منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 5 بهترین پلاگین RSVP برای وب سایت های وردپرس در سال 2023

5 بهترین پلاگین RSVP برای وب سایت های وردپرس در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 بهترین پلاگین RSVP برای وب سایت های وردپرس در سال 2023

برنامه ریزی رویداد حجم زیادی از کار را می طلبد و مدیریت لیست مهمانان بخش کوچکی از آن نیست. خوشبختانه، برخلاف کترینگ یا استخدام یک دی جی، ردیابی RSVP فرآیندی است که می توانید با افزونه وردپرس مناسب آن را خودکار کنید.

در این مقاله ابتدا به چند مورد استفاده از افزونه های RSVP وردپرس می پردازیم. سپس بهترین پیشنهادات خود را به شما معرفی می کنیم و به شما کمک می کنیم تا بهترین پیشنهاد را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

بیا مشغول شویم!

در کانال یوتیوب ما مشترک شوید

چرا ممکن است به پلاگین RSVP وردپرس نیاز داشته باشید

پاسخ دادن به یک رویداد آسان است. در بیشتر موارد، این کار فقط چند دقیقه از شما طول می کشد. با این حال، اگر شما پاسخ‌ها را مدیریت می‌کنید و مهمانانی را که پاسخ‌های خود را ارسال نکرده‌اند ردیابی می‌کنید، این موضوع کاملاً متفاوت است.

اگر مسئول برنامه‌ریزی هر رویداد بزرگی هستید – مانند عروسی، کنفرانس، سمینار تجاری، جمع‌آوری کمک مالی یا حتی یک کنسرت – پیگیری پاسخ‌های درخواستی برای صدها مهمان زمان می‌برد. خوشبختانه، می‌توانید با استفاده از افزونه‌های مناسب، فرآیند را خودکار کنید.

با افزونه RSVP مناسب، می‌توانید سیستمی ایجاد کنید که در آن افراد بتوانند برنامه‌های خود را برای حضور آنلاین در رویداد شما در اوقات فراغت خود تأیید کنند. بسته به اینکه از کدام یک استفاده می‌کنید، ممکن است بتوانید یادآوری‌های ایمیل خودکار ارسال کنید، به شرکت‌کنندگان اجازه دهید یادداشت‌ها را اضافه کنند و حتی پرداخت‌های رویدادهای پولی را پردازش کنید. افزونه‌های رزرو، که معمولاً برای جلسات و جلسات ۱:۱ بهترین کار را دارند، ممکن است چیزی باشد که برای بخش‌های خاصی از کسب‌وکارتان به آن نیاز دارید، اما اگر فقط یک مهمانی برگزار می‌کنید، پلاگین RSVP همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

5 تا از بهترین افزونه های RSVP برای وب سایت های وردپرسی

چه در حال ایجاد یک وب‌سایت پاسخگویی عروسی یا میزبانی یک کنفرانس باشید، افزونه‌ای وجود دارد که برای این کار مناسب است. اکثر مواردی که در زیر برجسته کرده ایم بر روی مدیریت رویداد تمرکز دارند. با این حال، اگر به چیزی کمی انعطاف‌پذیرتر نیاز دارید، می‌توانید از آن‌ها برای راه‌اندازی فرم‌های RSVP ساده استفاده کنید.

همه انتخاب‌های برتر ما به‌روزرسانی‌های منظم را دریافت می‌کنند و حداقل چهار ستاره و نیم در فهرست پلاگین وردپرس دارند. ما آنها را بدون ترتیب خاصی فهرست کرده ایم.

1. فرم های WP

بنر WPForms

احتمالاً با WP Forms آشنایی دارید – این یکی از محبوب ترین افزونه های فرم وردپرس در بازار است. این همچنین یک فرصت عالی برای اجرای عملکرد RSVP است.

نسخه رایگان فرم های WP شامل قالب های RSVP نمی شود. با این حال، می‌توانید از فیلدهای پیش‌فرض آن برای ایجاد فرم‌های ساده با چک باکس و گزینه‌های بله/خیر برای بازدیدکنندگان استفاده کنید تا حضور خود را در هر نوع رویدادی تأیید کنند.

اگر به WP Forms Pro ارتقا دهید، می‌توانید کارت‌های رویداد را نیز به همراه فرم‌های خود اضافه کنید. سایر فیلدهای موجود در نسخه پریمیوم شامل فیلدهای تلفن قابل کلیک، اطلاعات تاریخ و زمان و موارد دیگر است. این ها برای تنظیم فرم های پاسخگویی اولیه ضروری نیستند، اما اگر می خواهید از وب سایت خود برای مدیریت چندین رویداد استفاده کنید، می توانند مفید باشند.

در مقایسه با فرم‌های نینجا، فرم‌های WP یک یا دو امتیاز را از دست می‌دهد زیرا شامل قالب‌های فرم RSVP برای نسخه رایگان خود نمی‌شود. با این حال، اگر از نسخه پریمیوم آن استفاده می کنید، فیلدهای اضافی آن را به گزینه ای جامع تر تبدیل می کند.

توابع اساسی:

 • با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن، فرم های ساده را تنظیم کنید
 • از فیلدها و چک باکس های بله/خیر برای ایجاد فرم RSVP کلاسیک استفاده کنید
 • اعلان‌ها را برای ارسال‌های فرم جدید پیکربندی کنید
 • یک کارت مکان با فرم خود اضافه کنید (نسخه پریمیوم)

قیمت: رایگان با گزینه حق بیمه در دسترس است

فرم های WP را دریافت کنید

2. تقویم رویدادهای ثبت نام

افزونه ثبت رویدادهای تقویم

ما تقویم رویداد را در گذشته بررسی کرده ایم، که یکی از بسیاری از افزونه های تقویم رویدادهای وردپرس است که امروزه در دسترس است. این افزونه ای است که به شما امکان می دهد تقویمی را در وب سایت خود نمایش دهید تا هر تعداد رویداد را که می خواهید نمایش دهید. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به رویدادها، زمان ها، مکان ها و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.

ثبت نام تقویم رویداد یک افزونه رایگان است که شامل قابلیت RSVP در افزونه والد است. با استفاده از این ویژگی، بازدیدکنندگان می توانند در یک نگاه مشاهده کنند که چند نفر از قبل قصد شرکت در یک رویداد را دارند و با گذاشتن چند مشخصات شخصی ثبت نام کنند.

این افزونه به شما امکان می‌دهد فرم‌های RSVP خود را سفارشی کنید و به‌طور خودکار یک ایمیل تأیید برای شرکت‌کنندگان ارسال می‌کند، از جمله تمام جزئیات رویداد کلیدی. می‌توانید از آن برای ایجاد فرم‌هایی برای هر نوع رویدادی که می‌خواهید استفاده کنید، و به شما امکان می‌دهد فهرست شرکت‌کنندگان تأیید شده خود را از داشبورد خود مشاهده کنید.

توابع اساسی:

 • یک ویژگی RSVP را به تقویم رویدادها اضافه کنید
 • فرم های RSVP خود را سفارشی کنید
 • از ثبت نام های جدید مطلع شوید
 • لیست شرکت کنندگان خود را در هر زمان مشاهده کنید

قیمت: رایگان با نسخه پریمیوم موجود

ثبت نام برای تقویم رویدادها دریافت کنید

3. RSVP و افزونه مدیریت رویداد

پلاگین RSVP و مدیریت رویداد

توسعه دهنده RSVP و پلاگین مدیریت رویداد آن را با در نظر گرفتن عروسی خود ساخته است و وقتی به ویژگی های آن نگاه می کنید نشان می دهد. علاوه بر عملکرد اولیه RSVP، به مهمانان اجازه می دهد امتیازات خود را نیز اضافه کنند. همچنین گزینه اتصال به مهمانان خاص را ارائه می دهد تا گروه ها یا خانواده های بزرگ بتوانند به یکباره پاسخ دهند.

فرم RSVP و پلاگین مدیریت رویداد به صورت سفارشی برای عروسی ها نیز ساخته شده است. این شامل گزینه هایی برای مهمانان برای انتخاب غذاهای خود از جمله غذای گیاهی و کودکان است. اگر به یک افزونه وب سایت RSVP عروسی ساده نیاز دارید، این همان است.

توابع اساسی:

 • برای عروسی (یا رویدادهای دیگر) یک فرم پاسخگویی را تنظیم کنید
 • در مورد نیازهای غذایی مهمانان خود بپرسید
 • به شرکت کنندگان اجازه دهید هنگام پاسخ دادن مهمانان را اضافه کنند
 • اجازه دهید گروه ها با هم پاسخ دهند
 • لیست شرکت کنندگان خود را از داشبورد خود مشاهده کنید

قیمت: رایگان با نسخه پریمیوم موجود

یک RSVP و افزونه مدیریت رویداد دریافت کنید

4. فرم های نینجا

افزونه NInja Forms برای وردپرس.

Ninja Forms دقیقاً یک پلاگین RSVP نیست. این یک فرم ساز کشیدن و رها کردن است. با استفاده از آن می‌توانید فرم‌هایی برای ثبت‌نام ایمیل، جمع‌آوری بازخورد، ثبت نام کاربر، پاسخ به رویدادها و موارد دیگر ایجاد کنید.

بسیاری از افزونه های فرم وردپرس عالی وجود دارند که عملکردهای مشابهی را ارائه می دهند. با این حال، فرم های نینجا در مورد RSVP ها یک مزیت دارد زیرا فوراً یک الگوی ثبت رویداد ارائه می دهد. بیشتر افزونه های فرم ساز دیگر این ویژگی را فقط از طریق افزونه های پولی ارائه می دهند.

یکی از نکات منفی استفاده از Ninja Forms برای جمع‌آوری RSVP این است که اطلاعات رویداد و گزینه‌های توضیحات زیادی را به اندازه برخی از افزونه‌هایی که در بالا فهرست کرده‌ایم شامل نمی‌شود. اگر می‌خواهید یک تقویم اضافه کنید یا یک نقشه را در جای خود نمایش دهید، به یک ابزار جداگانه برای آن نیاز دارید.

توابع اساسی:

 • یک قالب فرم ثبت رویداد را ارائه می دهد
 • این به شما امکان می دهد با استفاده از طیف گسترده ای از فیلدهای از پیش ساخته شده، فرم های ثبت رویداد سفارشی ایجاد کنید
 • پردازش پرداخت برای شرکت کنندگان با استفاده از درگاه های پرداخت محبوب

قیمت: رایگان با گزینه حق بیمه در دسترس است

فرم های نینجا را دریافت کنید

5. RSVPMaker

خالق RSVP

RSVPMaker یک افزونه سبک وزن وردپرس است که در مدیریت RSVP تخصص دارد. این امکان را به کاربران می دهد تا تعداد نامحدودی رویداد، چه مجازی و چه حضوری ایجاد کنند و اطلاعات شرکت کنندگان را به دلخواه جمع آوری کنند. علاوه بر این، برای رویدادهایی که نیاز به پرداخت دارند، RSVPMaker گزینه پذیرش پرداخت از طریق PayPal یا Stripe را ارائه می دهد. این افزونه به جای تلاش برای گنجاندن هر ویژگی ممکن، بر ارائه یک پایه محکم که می تواند برای برآوردن نیازهای خاص تطبیق داده شود تمرکز می کند.

چه در حال برنامه‌ریزی یک جلسه کوچک، کنفرانس یا رویداد جمع‌آوری سرمایه باشید، RSVPMaker طیف وسیعی از ویژگی‌ها و عملکردهای قابل تنظیم را ارائه می‌کند تا به شما در مدیریت فرآیند برنامه‌ریزی و ثبت رویداد کمک کند.

ویژگی های کلیدی RSVPMaker:

 • یک افزونه RSVP سبک و قابل توسعه برای وردپرس
 • ایجاد نامحدود رویدادهای مجازی یا حضوری
 • ثبت نام شرکت کنندگان با جمع آوری داده های شخصی
 • پرداخت از طریق PayPal یا Stripe برای رویدادهای پولی را بپذیرید
 • یک پایه قوی برای سفارشی سازی با توجه به نیازهای کاربر
 • یک ویرایشگر رویداد با استفاده آسان با مجموعه ای از الگوها برای انواع مختلف رویدادها.

یکی از مزایای اصلی RSVPMaker انعطاف پذیری و گزینه های سفارشی سازی آن است. کاربران می توانند لیست رویدادها، فرم های ثبت نام و پیام های ایمیلی خود را متناسب با نیازهای منحصر به فرد رویداد خود و مخاطبان خود تنظیم کنند. این می تواند به بهبود تعامل، افزایش حضور و غیاب کمک کند و روند ثبت نام و ارتباط را ساده تر کند.

قیمت: رایگان

RSVPMaker را دریافت کنید

بهترین افزونه RSVP برای وردپرس چیست؟

چه در حال برنامه ریزی یک رویداد بزرگ باشید و چه با میزبانی آن در طول سال امرار معاش می کنید، ایجاد سیستمی برای کمک به مدیریت RSVP ها یک حرکت درخشان است. یک پلاگین RSVP وردپرس می تواند در زمان و هزینه شما در تماس با هر مهمان یا استخدام شخصی برای مراقبت از آنها صرفه جویی کند.

اگر می‌خواهید یک وب‌سایت RSVP با استفاده از وردپرس راه‌اندازی کنید، این دو انتخاب برتر ما هستند:

 1. فرم های WP: ابزاری با کاربری آسان که به شما امکان می دهد به سرعت فرم های RSVP ایجاد کنید.
 2. ثبت نام در تقویم رویدادها: قابلیت RSVP را به تقویم رویدادها اضافه می کند.

آیا در مورد افزونه های RSVP وردپرس و نحوه استفاده از آنها سوالی دارید؟ بیایید در مورد آنها در بخش نظرات زیر صحبت کنیم!

تصویر برجسته از garagestock / shutterstock.com

افشاگری: اگر پس از کلیک بر روی پیوندهای موجود در پست چیزی خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به ما کمک می کند تا محتوای رایگان و منابع عالی را در جریان نگه داریم. با تشکر از شما برای حمایت!