منو سایت

Divi/Gutenberg/Woo Cross-domain Copy Paste برای Divi و Gutenberg

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Divi/Gutenberg/Woo Cross-domain Copy Paste برای Divi و Gutenberg

افزونه Divi/Gutenberg/Woo Cross-Domain Content Copy Paste System (CCPS) به شما این امکان را می دهد که به راحتی طرح بندی های Divi، Gutenberg و WooCommerce را در وب سایت های دامنه های مختلف کپی و جایگذاری کنید. این می تواند برای ایجاد یک طرح در یک سایت و انتقال آن به سایت دیگر بدون نیاز به صادرات و وارد کردن طرح بندی با کتابخانه Divi مفید باشد. همچنین می توانید از این افزونه برای ایجاد مخزن طرح بندی های خود برای پروژه های طراحی استفاده کنید. در برجسته‌سازی این افزونه، نگاهی به پلاگین Divi/Gutenberg/Woo Cross-Domain Content Copy Paste System (CCPS) می‌اندازیم و به شما کمک می‌کنیم تصمیم بگیرید که آیا این افزونه برای شما مناسب است یا خیر.

بیا شروع کنیم!

نصب سیستم کپی پیست محتوای متقاطع Divi/Gutenberg/Woo (CCPS)

این افزونه به صورت فایل پلاگین .ZIP ارائه می شود. برای نصب افزونه، صفحه افزونه را در داشبورد وردپرس خود باز کنید و روی افزودن جدید کلیک کنید. روی Choose File کلیک کنید و فایل با پسوند .ZIP را انتخاب کنید، سپس روی Install Now کلیک کنید. پس از نصب افزونه، افزونه را فعال کنید.

نصب و راه اندازی سیستم کپی و جایگذاری محتوای Divi/Gutenberg/Woo Cross Domain Plugin Highlight Divi

این مراحل را تکرار کنید تا افزونه را در هر وب سایتی که می خواهید بتوانید موارد را در آن قرار دهید نصب کنید. این افزونه باید نصب و فعال شود تا بتوانید هر طرح بندی را کپی و جایگذاری کنید.

Divi/Gutenberg/Woo Content Copy Paste System (CCPS)

حال بیایید نگاهی به نحوه عملکرد این افزونه بیاندازیم.

صفحه تنظیمات

پس از نصب افزونه، صفحه تنظیمات افزونه جدیدی را در منوی داشبورد وردپرس خود خواهید دید. با این تنظیمات می توانید محل فعال بودن قابلیت کپی و چسباندن و تغییر مکان دکمه را تغییر دهید.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Cross Domain Content Copy and Paste System (CCPS) تنظیمات

همچنین می‌توانید صفحاتی را که کپی و جای‌گذاری انبوه دارند تغییر دهید و استفاده از افزونه را توسط نقش‌های کاربر محدود کنید. به‌طور پیش‌فرض، تمامی تنظیمات فعال هستند و قبل از استفاده از افزونه نیازی به ایجاد هیچ تغییری ندارید. این صفحه همچنین نکات و دستورالعمل هایی را برای استفاده از افزونه فهرست می کند.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Cross Domain Content Copy and Paste System (CCPS) Settings 2

طرح بندی های Divi را کپی کنید

در اینجا من یک طرح بندی در سازنده تصویری Divi ایجاد کرده ام که می خواهم آن را در وب سایت دیگری کپی کنم. همانطور که می بینید، اکنون که افزونه فعال شده است، یک نماد سبز رنگ در گوشه سمت چپ پایین Visual Builder وجود دارد.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-domain Copy Paste System (CCPS) Visual Builder 1

وقتی روی نماد سبز کلیک می کنید، دو گزینه دارید: کل صفحه یا بخش های جداگانه.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Cross Domain Content Copy and Paste System (CCPS) Visual Builder 2

اگر کل صفحه را انتخاب کنید، گزینه ای برای کپی یا چسباندن صفحه دریافت می کنید. از آنجایی که می خواهیم این طرح را کپی کرده و در وب سایت دیگری قرار دهیم، گزینه کپی را انتخاب می کنیم.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Copy Paste System (CCPS) Visual Builder Copy

اکنون در سایت جدیدم افزونه را نصب و فعال کردم و یک صفحه جدید اضافه کردم. نماد کپی و چسباندن در سازنده ویژوال وجود دارد، بنابراین من روی نماد کلیک می کنم، سپس گزینه صفحه کامل را انتخاب می کنم و روی چسباندن صفحه کلیک می کنم.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-domain Copy Paste System (CCPS) Visual Builder Paste

طرح بندی اکنون در صفحه جدید بارگذاری شده است! توجه داشته باشید که چسباندن کل صفحه جایگزین هر محتوایی می شود که در صفحه داشتید.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-domain Copy Paste System (CCPS) Visual Builder Paste Success

همچنین، می‌توانید انتخاب کنید که یک بخش جداگانه را کپی کنید. برای انجام این کار، روی نماد کپی و چسباندن کلیک کنید، سپس بخش‌های فردی را انتخاب کنید.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Cross Domain Content Copy and Paste System (CCPS) Visual Builder Separate Sections

وقتی ماوس را روی یک بخش می‌برید، یک پوشش سبز با دکمه بخش کپی و دکمه بخش چسباندن خواهد داشت. روی دکمه کپی کلیک کنید.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Copy Paste System (CCPS) Visual Builder بخش کپی

در وب‌سایت جدید، روی نماد کپی و چسباندن کلیک کنید و بخش‌های فردی را انتخاب کنید. اگر بخش موجود را هایلایت کنید و روی چسباندن کلیک کنید، آن بخش با بخش کپی شده شما جایگزین می شود. اگر نمی خواهید برگه ای را در صفحه جدید خود جایگزین کنید، می توانید یک برگه خالی جدید ایجاد کنید و آن را در آنجا قرار دهید.

Divi/Gutenberg/Woo Cross-domain Copy Paste برای Divi و Gutenberg

طرح بندی های گوتنبرگ را کپی کنید

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد طرح بندی های گوتنبرگ را در سایت دیگری کپی کنید. برای انجام این کار، با ویرایشگر پیش فرض (ویرایشگر گوتنبرگ، نه سازنده Divi) یک طرح بندی را باز کرده یا ایجاد کنید. در بالای صفحه یک دکمه Layout Copy Paste وجود دارد. روی دکمه کلیک کنید، سپس یک صفحه کامل یا یک بخش جداگانه را انتخاب کنید. من کل صفحه را در این مثال کپی می کنم.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-Domain Copy Paste System (CCPS) گوتنبرگ کپی کل صفحه

در وب سایت جدید، صفحه ای را با ویرایشگر پیش فرض باز کنید. باز هم باید دکمه Layout Copy Paste را در بالا ببینید. روی دکمه کلیک کنید و کل صفحه را انتخاب کنید، سپس روی چسباندن صفحه کلیک کنید.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-Domain Copy Paste System (CCPS) Gutenberg Paste Page

اکنون طرح شما در سایت جدید قرار می گیرد.

پلاگین Divi برجسته سازی Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-Domain Copy Paste System (CCPS) Gutenberg Paste Success

کپی و دانلود انبوه صفحات، پست ها، محصولات و فایل های رسانه ای ووکامرس

قابلیت جدیدی که در نسخه ۲ این افزونه اضافه شده است، امکان کپی انبوه صفحات، پست ها، محصولات ووکامرس و فایل های رسانه ای از یک سایت به سایت دیگر است. همچنین می‌توانید یک فایل صادراتی از صفحات، پست‌ها، محصولات یا رسانه‌ها را دانلود کرده و با استفاده از این ویژگی در سایت دیگری آپلود کنید. اگر محتوای زیادی را از یک سایت به سایت دیگر منتقل می کنید، این یک ویژگی بسیار مفید و صرفه جویی در زمان است.

در اینجا من به صفحات خود در داشبورد وردپرس نگاه می کنم. می توانید دکمه Content Copy Paste را در بالای صفحه مشاهده کنید. صفحاتی را که می خواهید کپی کنید انتخاب کنید، سپس روی دکمه کپی کلیک کنید.

Divi/Gutenberg/Woo Cross-domain Copy Paste برای Divi و Gutenberg

در وب‌سایت دیگر، Pages را باز کنید، سپس روی دکمه چسباندن در بالا کلیک کنید.

پلاگین Divi برجسته کردن صفحات Divi/Gutenberg/Woo Cross Domain Content Copy and Paste System (CCPS)

صفحات کپی شده شما در وب سایت جدید قرار خواهند گرفت.

پلاگین Divi برجسته کردن Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-domain Copy Paste System (CCPS) پیست کردن صفحات موفقیت آمیز

اگر ترجیح می دهید با محتوای خود یک فایل .ZIP تولید کنید، می توانید به جای آن از دکمه دانلود برای ذخیره محتوای خود استفاده کنید. این چیزی است که از صفحه محصول WooCommerce به نظر می رسد.

دانلودهای محصول سیستم کپی پیست محتوای متقاطع (CCPS) Divi Plugin Divi/Gutenberg/Woo Highlight

اکنون در سایت جدیدم می توانم روی دکمه Content Copy Paste از صفحه محصول کلیک کرده و برای آپلود فایل زیپ محتوای محصول روی آپلود کلیک کنم.

آپلود محصول سیستم کپی چسباندن محتوای متقابل دامنه Divi/Gutenberg/Woo Plugin Divi

پس از ظاهر شدن پیغام موفقیت، مشاهده می کنید که محصولات در سایت جدید آپلود شده اند.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-domain Copy Paste System (CCPS) بارگذاری محصول با موفقیت انجام شد

نکات و به‌روزرسانی‌های Divi/Gutenberg/Woo Content Copy Paste System (CCPS)

چند نکته وجود دارد که باید قبل از استفاده از این افزونه بدانید. ابتدا، قبل از اینکه بتوانید کپی یا جایگذاری کنید، همیشه باید صفحه ای را که از آن کپی یا جایگذاری می کنید ذخیره کنید. کپی و جای‌گذاری بین مرورگرهای مختلف یا در پنجره‌های ناشناس امکان‌پذیر نیست. همچنین کپی بین دامنه ها توسط مرورگر وب سافاری پشتیبانی نمی شود. در نهایت این افزونه در محیط ایجاد تم Divi کار نمی کند. با وجود این محدودیت ها، این افزونه قابلیت های Divi و WordPress بسیار خوبی را ارائه می دهد و اگر از طرح بندی های از پیش ساخته شده خود استفاده می کنید و اغلب بین چندین دامنه کار می کنید، می تواند بسیار مفید باشد.

خرید سیستم کپی پیست محتوای متقاطع Divi/Gutenberg/Woo (CCPS)

Divi/Gutenberg/Woo Content Copy Paste System (CCPS) در بازار Divi موجود است. برای استفاده نامحدود از وب سایت و 1 سال پشتیبانی و به روز رسانی 49 دلار هزینه دارد. این قیمت همچنین شامل 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

Divi Plugin Highlight Divi/Gutenberg/Woo Content Cross-Domain Copy Paste System (CCPS)

افکار نهایی

Divi/Gutenberg/Woo Cross-Domain Content Copy Paste System (CCPS) یک افزونه جالب است که کپی و چسباندن طرح‌بندی‌های Divi و Gutenberg را در سایت‌هایی در دامنه‌های مختلف آسان می‌کند. با استفاده از این افزونه، می‌توانید به راحتی از طرح‌بندی‌های طراح برای پروژه‌های جدید استفاده مجدد کنید و حتی مخزن طرح‌بندی‌های خود را ایجاد کنید که می‌توانید بدون زحمت آن‌ها را کپی و جای‌گذاری کنید. این افزونه با قابلیت‌های جدید در نسخه 2 که امکان کپی و دانلود انبوه صفحات، پست‌ها، فایل‌های رسانه‌ای و حتی محصولات ووکامرس را اضافه می‌کند، می‌تواند یک صرفه‌جویی جدی در زمان انتقال محتوا به وب‌سایت‌های دیگر باشد. نصب ساده و سرراست است و استفاده از افزونه نیز بسیار آسان است. اگر از وارد کردن و صادرات فایل‌های Divi Builder به وب‌سایت‌های جدید خسته شده‌اید و می‌خواهید جایگزینی برای یک مخزن طرح‌بندی مبتنی بر ابر مانند Divi Cloud داشته باشید، این می‌تواند یک افزونه عالی برای شما باشد.

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم! آیا سیستم Divi/Gutenberg/Woo Cross-Domain Content Copy Paste System (CCPS) را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات به ما بگویید!