منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mazuma Mobile آژانس Lancaster را برای پشتیبانی از بازاریابی دیجیتال منصوب می کند

Mazuma Mobile آژانس Lancaster را برای پشتیبانی از بازاریابی دیجیتال منصوب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mazuma Mobile آژانس Lancaster را برای پشتیبانی از بازاریابی دیجیتال منصوب می کند

SQ Digital با غول بازیافت تلفن همراه Mazuma Mobile برنده جایزه دیگری را به دست آورده است.

آژانس مستقر در لنکستر از سئو و بازاریابی محتوا برای برند پشتیبانی می کند و یک استراتژی جامع در آینده ارائه می دهد. هدف این کمپین بهبود نتایج جستجو با تمرکز قوی بر SEO فنی است.

SQ Digital 22 سال پیش خود را به عنوان یکی از اولین آژانس های بازاریابی دیجیتال در بریتانیا تثبیت کرد و به دلیل ارائه یک رویکرد کامل به بازاریابی دیجیتال، متخصص در سئو، بازاریابی محتوا، تبلیغات پولی، رسانه های اجتماعی و طراحی و توسعه وب سایت، شهرت زیادی دارد. در نتیجه، این آژانس بار دیگر در فهرست 50 آژانس دیجیتال برتر Prolific North برای سال 2022 قرار گرفت.

Mazuma Mobile، مستقر در Morecambe، یکی از قابل اعتمادترین و با سابقه‌ترین بازیافت‌کننده‌های تلفن همراه در بریتانیا است که ماهیانه حدود 15000 گوشی تلفن همراه را تغییر می‌دهد. نقش آن به عنوان یک متخصص پیشرو در استفاده مجدد از تلفن همراه در جوایز ملی اخبار موبایل امسال، جایی که این شرکت جایزه بهترین تامین کننده پس از فروش را دریافت کرد، تقویت شد.

گراهام الری، رئیس بازاریابی، داده ها و تجزیه و تحلیل گروه EcoRenew می گوید:

“به عنوان یک شرکت، ما متعهد به همکاری با تامین کنندگان محلی هستیم و بنابراین هیجان زده هستیم که اعلام کنیم با SQ Digital همکاری خواهیم کرد. ما از عملکرد آنها و سابقه اثبات شده ارائه نتایج عالی برای برندها بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با آنها در ماه های آینده هستیم.”

Vilayte Essa، مدیر عامل SQ Digital، گفت:

ما خوشحالیم که اعلام کنیم که توسط Mazuma Mobile برای حمایت از بازاریابی دیجیتال آنها منصوب شده ایم. این برند به دلیل کار خود در بریتانیا شناخته شده است. تیم ما از شراکت ما لذت می برد و ما در حال حاضر یک رابطه عالی با تیم مازوما ایجاد کرده ایم.