منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mazuma Mobile با موسسه خیریه بی خانمان همکاری می کند

Mazuma Mobile با موسسه خیریه بی خانمان همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mazuma Mobile با موسسه خیریه بی خانمان همکاری می کند

MORECAMBE تعهد خود را برای حمایت و افزایش آگاهی از وضعیت رو به رشد بی خانمانی در بریتانیا تجدید کرده است.

Mazuma Mobile از خدمات اقدام بی‌خانمان‌های لنکستر و ناحیه (LDHAS) پشتیبانی کرده است که در حال حاضر از تعداد فزاینده‌ای از بی‌خانمان‌ها در این منطقه حمایت می‌کنند و بیش از 100 نفر در حال حاضر به طور منظم از خدمات آنها استفاده می‌کنند.

این مرکز روزانه که در سال 1987 توسط گروهی از کلیساهای محلی تأسیس شد، طیف وسیعی از خدمات حیاتی از جمله غذای گرم، دوش و خشک‌شویی، لباس، لوازم بهداشتی، استفاده از تجهیزات فناوری اطلاعات و دسترسی به آژانس‌های بازدیدکننده مانند Citizens Advice، Red Rose Recovery را ارائه می‌دهد. ، بلوط ، کالیکو ، چاه و پرستار عمومی.

LDHAS که در حال حاضر از یک ساختمان قابل حمل بزرگ واقع در پارکینگ خیابان ادوارد کار می کند، بیستمین سال تاسیس خود را جشن می گیرد.هفتم سالگرد خیریه ثبت شده

فیل مور، مدیر مرکز، گفت: «بی خانمانی ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد.

ما طی 12 ماه گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در لیست مشتریان خود بوده‌ایم و بحران هزینه زندگی در ماه‌های آینده تأثیر خواهد داشت.

«هر روز با افرادی روبرو می شویم که به دلیل شرایط مختلف بی خانمان شده اند. اینها شامل مشکلات مالی، فروپاشی روابط، عدم حمایت اجتماعی و خانوادگی، ترک مراقبت، زندان یا توانبخشی، سلامت روان و سوء مصرف مواد است.

ما همیشه از کمک‌های مالی استقبال می‌کنیم، زیرا هیچ بودجه دولتی دریافت نمی‌کنیم، بنابراین باید از کمک‌ها، کمک‌های مالی، جمع‌آوری کمک‌های مالی و درخواست‌ها درآمد کسب کنیم.

ما از حمایت مازوما بی نهایت سپاسگزاریم زیرا هر کمک مالی تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

کریگ اسمیت، دکتر Mazuma Mobile، گفت: “ما معتقدیم که کمک به اهداف خوب در سطح محلی مهم است و متعهد به حمایت از خدمات اقدام بی خانمان ها هستیم.

آنها در حال انجام یک کار شگفت انگیز برای کمک به افرادی هستند که بیشتر به آن نیاز دارند و من تا آنجا که ممکن است از مردم می خواهم هر گونه حمایتی که می توانند ارائه دهند.”

هزینه این خیریه حدود 150000 پوند در سال است.

اخیراً یک ساختمان جدید در محله آلبورگ خریداری کرده است که به این موسسه خیریه امکان گسترش و ارائه امکانات به روز را می دهد.

ساختمان جدید در موقعیت ایده آلی قرار دارد و تنها چند دقیقه پیاده از مرکز شهر فاصله دارد و امکانات بسیار مورد نیاز را برای بی خانمان ها فراهم می کند.

این موسسه خیریه علاوه بر کمک های مالی، به اقلام غذایی، به ویژه شیر، نان تکه شده، قهوه، چیپس یخ زده، پای و سوسیس نیاز دارد.

آنها همچنین مقدار محدودی لباس دارند و از دریافت اقلامی مانند شلوار جین مردانه، کفش های کتانی، جوراب، بوکسر، تی شرت، گرمکن، کت، کمربند و دستکش استقبال می کنند.

اگر می‌توانید برای حمایت از خدمات بی‌خانمان‌ها به Mazuma Mobile بپیوندید، لطفاً با مدیر جمع‌آوری کمک به آدرس [email protected] تماس بگیرید.