منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mazuma Mobile با Morecambe FC همکاری می کند تا از برنامه غربالگری سرطان پستان پشتیبانی کند

Mazuma Mobile با Morecambe FC همکاری می کند تا از برنامه غربالگری سرطان پستان پشتیبانی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mazuma Mobile با Morecambe FC همکاری می کند تا از برنامه غربالگری سرطان پستان پشتیبانی کند

MAZUMA Mobile و باشگاه فوتبال Morecambe گرد هم آمده اند تا از برنامه ملی غربالگری سرطان پستان NHS حمایت کنند.

میگوها در بازی روز شنبه مقابل بارنزلی در استادیوم مازوما، لباس خارج از خانه تحت حمایت مازوما، که نشان ملی سرطان سینه را نشان می‌دهد، خواهند پوشید تا ماه اکتبر، ماه آگاهی از سرطان سینه باشد.

اعضای کارکنان مراقبت از پستان از بیمارستان های دانشگاه مورکامب بی NHS Trust به این بازی دعوت شده اند و جمع آوری کمک مالی برای خیریه های سرطان سینه برگزار خواهد شد.

ریچل ویلوبی، افسر بهبود جذب در خدمات غربالگری پستان شمال لنکاوی و ساوث کامبریا، گفت: «ما واقعاً از Mazuma Mobile و باشگاه فوتبال مورکامب برای حمایت از کمپین ما برای تشویق زنان بیشتر برای شرکت در جلسات غربالگری سپاسگزاریم.

بسیار مهم است که پیام اهمیت غربالگری را به هر چه بیشتر مردم برسانیم و این یک راه فوق العاده برای ما برای انتشار این پیام است.

وی افزود: زنان 50 تا 70 ساله (قبل از 71St تولد) که در یک جراحی عمومی ثبت نام کرده اند، هر سه سال یک بار از طریق برنامه غربالگری پستان NHS برای شرکت در ماموگرافی غربالگری پستان دعوت می شوند.

زنان واجد شرایط اولین دعوتنامه خود را قبل از تولد 53 سالگی دریافت خواهند کرد. غربالگری پستان می‌تواند سرطان سینه را که در مراحل اولیه است و نمی‌توان آن را دید یا احساس کرد، تشخیص داد و این تشخیص زودهنگام می‌تواند جان انسان‌ها را نجات دهد و می‌تواند به معنای درمان ساده‌تر و موفق‌تر باشد.

«اگر بالای 71 سال دارید، همچنان می‌توانید هر سه سال یک‌بار با مراجعه خود به غربالگری پستان شرکت کنید، فقط با شماره 01524 518699 تماس بگیرید تا یک وقت ملاقات بگیرید.

“اگر می خواهید درباره غربالگری سینه اطلاعات بیشتری کسب کنید و سوالات متداول را بخوانید، به وب سایت ما نگاهی بیندازید: www.uhmb.nhs.uk/our-services/services/breast-services.”

راد تیلور، رئیس باشگاه مورکامب گفت که میگوها از کمک کردن بسیار خوشحال بودند.

وی گفت: این پیام بسیار مهمی برای همه است. سرطان بر بسیاری از خانواده ها تأثیر می گذارد و مهم است که ما به عنوان یک باشگاه اجتماعی تمام تلاش خود را برای حمایت و تشویق غربالگری انجام دهیم، زیرا همه می دانیم که به طور بالقوه می تواند زندگی را نجات دهد.

“یک پیام حیاتی برای حامیان این است که پیشنهاد غربالگری آنها را بپذیرند یا اعضای خانواده خود را تشویق کنند که در صورت درخواست از آنها بازدید کنند.”

سوزان پارکر، رئیس بازاریابی برند Mazuma Mobile، گفت: “ما با Morecambe FC به عنوان حامیان مالی آنها رابطه فوق العاده ای داریم و هر جا که بتوانیم برای ترویج اهداف خوب با هم همکاری می کنیم.

“همه برنامه های غربالگری سرطان حیاتی هستند و ما خوشحالیم که می توانیم این پیام مهم را از این طریق به جامعه برسانیم.”

توصیه می شود که زنان به طور مرتب سینه های خود را چک کنند و در صورت مشاهده هر چیز غیرعادی، هرگونه تغییر در آنچه برای شما طبیعی است یا هر چیزی که شما را نگران می کند، با پزشک خود تماس بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که باید مراقب باشید و چگونه سینه های خود را چک کنید، وب سایت سرطان سینه اکنون را بررسی کنید