Molti - بررسی اجمالی تم کودک Divi

Molti – بررسی اجمالی تم کودک Divi

Molti یک تم چند منظوره کودک Divi با بیش از 15 صفحه، 6 سرصفحه، 6 فوتر و بیش از 50 طرح عنصر برای ایجاد هر نوع وب سایتی است که نیاز دارید. این با در نظر گرفتن مشاغل مبتنی بر خدمات طراحی شده است و شامل چندین نسخه از عناصر طراحی است تا به شما در ساخت وب سایت Divi خود کمک کند. در این پست، نگاهی به Molti خواهیم داشت تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا تم کودک Divi برای نیازهای شما مناسب است یا خیر.

تم کودک Molti Divi را نصب کنید

نصب Molti با تم های فرزند Divi که من استفاده کرده ام متفاوت است. به صورت پلاگین نصب شده است. سریع و آسان نصب می شود. اولین، بارگذاری و فعال کردن پلاگین

سپس برو به Molti Demo وارد کننده در داشبورد وردپرس شما هر چیزی را که می خواهید وارد کنید انتخاب کنید. من توصیه می کنم همه چیز را در حالت پیش فرض قرار دهید. در نهایت کلیک کنید وارد کردن سایت را شروع کنید.

صبر کنید تا واردات کامل شود. پس از اتمام، می توانید افزونه را حذف نصب کنید. این است.

تم کودک Molti اکنون موضوع فعال در فهرست قالب وردپرس شما است. همه صفحات، قالب ها، منوها و سبک ها اکنون در جای خود قرار دارند و برای محتوای شما آماده هستند.

در اینجا صفحه اصلی پیش فرض با منوها و مگا منو است. این یک صفحه نمایشی با اسکرین شات از صفحات دیگر و اطلاعات ویژگی است. شما باید صفحه اصلی واقعی را با رفتن به تنظیم کنید تنظیمات > خواندن در داشبورد وردپرس شما

صفحات با موضوع کودکان Molti Divi

این 15 صفحه شامل صفحه اصلی، قیمت، نمونه کارها، خدمات، اطلاعات، وبلاگ، مشاغل، تماس و موارد دیگر است. برخی از صفحات با قالب های Divi Theme Builder ساخته شده اند، در حالی که بیشتر آنها به صورت صفحه در دسترس هستند. بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از صفحات و عناصر بیاندازیم.

صفحه اصلی Molti

صفحه اصلی شامل 10 بخش است. اینها شامل بخش کاراکترها، خدمات، اطلاعات، ویژگی ها، شمارنده اعداد، قیمت گذاری، توصیفات و وبلاگ است. دارای طرح رنگ نارنجی روشن و تصاویر ساختگی است. هر یک از عناصر شامل استایل و انیمیشن های سفارشی است. به نظر عالی هستن. من به خصوص بخش حاشیه نویسی و وبلاگ را دوست دارم. این صفحه برای هر نوع کسب و کاری ایده آل است و مخصوصاً برای مشاغل خدماتی مناسب است.

صفحه تماس با ما Molti

صفحه تماس با ما شامل 4 بخش با بخش کاراکتر، اطلاعات تماس، فرم تماس و پرسش و پاسخ است. فضای خالی زیادی وجود دارد و بسیاری از عناصر تمام عرض صفحه را اشغال می کنند.

صفحه درباره ما Molti

صفحه درباره ما شامل 8 بخش است. این شامل یک بخش شخصیت با CTA، تاریخچه شرکت با CTA، مشتریان با آرم، یک بخش تیمی است که اطلاعات مربوط به شناور، اعلان‌های ویژگی، توصیفات، و یک بخش استخدام با CTA را نشان می‌دهد.

صفحه مشاغل مولتی

صفحه مشاغل شامل 4 بخش است. این شامل بخش قهرمان استاندارد با CTA، بخش مزایا با پیام‌های تبلیغاتی، بخش موقعیت مکانی با تصاویر، و موقعیت‌های شغلی خالی با پیام‌های تبلیغاتی است که شامل انیمیشن نگه‌داری است که روی تبلیغ با رنگ دکمه همپوشانی دارد.

Molti job تک صفحه

صفحه تک شغلی شامل 4 بخش است که آخرین آن فقط با دکمه اعمال انتخاب شده آشکار می شود. بخش کاراکتر عنوان شغل را نشان می دهد. بخش دوم از ماژول های متنی برای ایجاد دکمه هایی برای جابجایی بین اطلاعات کار و فرم استفاده می کند. بزرگترین برگه یک نمای کلی از کار با ماژول های متنی را نشان می دهد.

صفحه خدمات Molti

صفحه خدمات شامل 8 بخش است. اینها عبارتند از برگه قهرمان استاندارد، اطلاعات با چیدمان متناوب، ویژگی های محبوب با اعلان ها، خدمات با تبلیغات متحرک، آرم های شرکت، توصیفات با طرح بندی تصویر موزاییکی جالب، و مزایای انتخاب شرکت با تصاویر کج.

صفحه وبلاگ مولتی

صفحه وبلاگ شامل دو بخش است. اولی یک بخش شخصیت منحصر به فرد با جستجوی وبلاگ است. بخش دوم یک بخش وبلاگ با یک ماژول وبلاگ سبک است که با وبلاگ در صفحه اصلی مطابقت دارد. پست های وبلاگ به صورت کارت در سه ستون نمایش داده می شوند.

صفحه نمونه کارها مولتی

صفحه نمونه کارها شامل 3 بخش است. اولی بخش کاراکترها با CTA برای مشاهده همه پروژه ها است. بعد نمونه کارها با یک فیلتر سبک است. بعدی CTA است.

صفحه قیمت گذاری مولتی

صفحه قیمت شامل سه بخش است. اول جداول قیمت است. این بخش از ماژول های CTA، ماژول های متن و ماژول های Blurb برای ایجاد یک طراحی جدول قیمت منحصر به فرد استفاده می کند. دکمه قیمت ها و تبلیغات را برای ایجاد جدول نشانک ها تغییر می دهد. بعد بخش پرسش و پاسخ است. در نهایت یک بنر CTA است.

Molti Divi Child Theme Divi Templates برای ایجاد تم

Molti از Divi Theme Builder برای ایجاد و تنظیم 7 قالب استفاده می کند. در اینجا مروری کوتاه بر برخی از آنها وجود دارد.

هدر شامل یک طراحی استاندارد برای منو است، اما سپس یک منوی همبرگر برای باز کردن بخشی از ماژول های Blurb اضافه می کند.

در Divi Theme Builder، هدر دو ردیف با اطلاعات تماس در نوار بالا و لوگو، منو، CTA و نماد همبرگر سفارشی در ردیف دوم نمایش می‌دهد. این شامل یک افکت سایه برای جدا شدن از صفحه است.

CTA برای نمایش پیام های تبلیغاتی باز می شود. اینها شامل افکت‌های نگه‌داشتن و دکمه‌ای برای مشاهده همه خدمات است. این نسخه دسکتاپ است.

اینم نسخه گوشی فقط منوی معمولی را با نماد منوی همبرگر نشان می دهد. منو یک نماد سفارشی با زیر منوهای جمع شده را نمایش می دهد.

فوتر از دو بخش و چهار خط تشکیل شده است. بخش اول هیچ ردیفی ندارد. برای ایجاد جداکننده استفاده می شود. بخش دوم شامل چهار ردیف با بسیاری از ماژول های Text و Blurb، یک ماژول Image و یک ماژول Social Media Following برای ایجاد تمام عناصر پاورقی است.

در اینجا نسخه دسکتاپ پاورقی است. ماژول ها پنج ستون ایجاد می کنند که فرم ایمیل بیشتر عرض صفحه را اشغال می کند.

نسخه تلفن، فرم ایمیل را در یک ستون قرار می دهد و پیوندها را در دو ستون قرار می دهد. همه موارد در ردیف پایین در یک ستون مرتب شده اند.

Molti 404 Page

صفحه Molti 404 ساده است. شامل یک برگه با دو ستون است. ستون اول یک تصویر را نمایش می دهد، در حالی که ستون دوم متن و یک دکمه را نمایش می دهد.

همچنان هدر و پاورقی را در قسمت جلویی نمایش می دهد، اما اگر بخواهید می توانید آنها را در Divi Theme Builder غیرفعال کنید. در اینجا نسخه دسکتاپ است.

در اینجا نسخه تلفن صفحه Molti 404 است.

بسیاری از پست ها

طرح پست وبلاگ گسترده است. این شامل چهار بخش است و شامل عنوان جالب، طرح بندی محتوا، برچسب ها، ناوبری، نظرات، فرم خبرنامه و پست های وبلاگ مشابه است. در اینجا نمای wireframe است.

این چیزی است که طرح بندی پست در دسکتاپ به نظر می رسد. این یک طراحی تمیز است.

در اینجا بخشی از طرح برای نمای گوشی آمده است.

عناصر تم کودک Molti Divi

تم کودک Molti Divi همچنین شامل بسیاری از عناصر قابل تنظیم است. اینها شامل یک ماژول وبلاگ نویسی، طراحی نقشه، جابجایی محتوا، نقشه تیم و موارد دیگر است. این عناصر در داخل صفحات استفاده می شوند و به صورت جداگانه به عنوان صفحات Divi در دسترس هستند، بنابراین می توانید به راحتی از آنها در صفحات، پست ها و قالب های دیگر استفاده کنید. در اینجا نگاهی به برخی از آنها داریم.

طرح های کارت

صفحه طراحی نقشه شامل شش نوع نقشه می باشد. اینها شامل تصاویر، دکمه‌ها، انیمیشن‌های شناور و غیره است. آنها برای نمایش اعضای تیم، خدمات، اطلاعات تماس و CTA طراحی شده اند.

تغییر محتوا

موارد تعویض محتوا محتوای نمایش داده شده را در صورت انتخاب تغییر می دهد. آنها شامل دو طرح هستند. اولی قیمت ها را در جدول قیمت از ماهانه به سالانه تغییر می دهد. دوم پست های وبلاگ را از پست های ویژه به پست های اخیر تغییر می دهد.

طراحی ماژول وبلاگ

عناصر وبلاگ شامل سه طرح ماژول وبلاگ است. طرح اول پست ها را در سه ستون قرار می دهد و شامل یک متای استایل شده و تاریخ را روی تصویر قرار می دهد. طرح دوم دو پست با تصاویر بزرگ و عنوان و متا روی تصویر را نشان می دهد. این یکی شامل روکش ها نیز می شود. طرح سوم شبیه به یک طرح مجله با چندین پست روی نقشه و تصاویر در سمت چپ و عنوان در سمت راست است.

تم کودک Molti Divi را از کجا بخریم

تم کودک Molti Divi در بازار Divi با قیمت 25 دلار موجود است. این شامل استفاده نامحدود از وب سایت، 30 روز ضمانت بازگشت وجه و یک سال پشتیبانی و به روز رسانی است.

پایان افکار

این بررسی تم کودک Molti Divi ما است. استفاده از مولتی آسان است. نصب ساده ترین چیزی است که من دیده ام. من از کیفیت طراحی شگفت زده شدم. این شامل صفحات و عناصر بسیار بیشتری نسبت به قیمتی است که من انتظار داشتم. طراحی صفحه به ویژه برای مشاغل خدماتی خوب است. اگر به دنبال یک تم کودک تجاری Divi با کیفیت بالا و ارزان قیمت با طراحی تمیز و مدرن هستید، Molti یک انتخاب عالی است.

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا تم کودک Molti Divi را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات با ما در میان بگذارید.