منو سایت

WP و Divi Icons Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WP و Divi Icons Pro

WP and Divi Icons Pro یک افزونه شخص ثالث است که بیش از 3900 آیکون با 11 سبک مختلف را به Divi Builder اضافه می کند. نمادها عبارتند از Font Awesome، Material Design و نمادهای سفارشی. شما همچنین می توانید خود را آپلود کنید و از آنها با دیگران استفاده کنید. در این پست، نگاهی دقیق‌تر به WP و Divi Icons Pro خواهیم داشت تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا این افزونه Divi مناسب برای نیازهای نماد شما است یا خیر.

بیا مشغول شویم!

درباره WP و Divi Icons Pro

WP and Divi Icons Pro شامل بیش از 3400 آیکون تک رنگ و 500 آیکون چند رنگ است. با ویرایشگر کلاسیک گوتنبرگ کار می‌کند و با ماژول‌های Divi یکپارچه می‌شود، بنابراین بدون توجه به اینکه از کدام ویرایشگر استفاده می‌کنید، همیشه در دسترس است. آیکون های چند رنگ شامل یک ویرایشگر هستند تا بتوانید رنگ ها را تنظیم کنید. این باعث می شود آنها به خوبی با برند شما کار کنند.

برای Divi، در هر ماژول Divi که شامل نمادها یا ویرایشگر محتوا باشد، مانند ماژول Icon، ماژول Blurb، ماژول آکاردئون، ماژول دکمه، ماژول Toggle، ماژول متن، ماژول Call to Action و غیره موجود است. هر دو گزینه را در این پست خواهیم دید.

تنظیمات ماژول WP و Divi Icons Pro Divi

همه ماژول‌های Divi که آیکون‌ها را نمایش می‌دهند دارای یک گزینه جدید برای انتخاب نوع نماد، آیکون‌های بیشتری برای انتخاب و گزینه‌های بیشتری در فیلتر هستند. همچنین شامل پیوندی به صفحه تنظیمات افزونه WP و Divi Icons Pro (در ادامه در مورد آن بیشتر خواهد شد). نمونه ای از یک ماژول Divi که حاوی یک نماد است، ماژول Blurb است. به محض نصب و فعال سازی افزونه WP و Divi Icons Pro، طیف جدیدی از آیکون ها در قسمت آیکون ظاهر می شوند.

آموزش WP و Divi Icons Pro

نوع آیکون

نوع آیکون به شما امکان می دهد بین آیکون های تک رنگ و آیکون های چند رنگ یکی را انتخاب کنید. با انتخاب یک نماد ثابت، انتخابگر نماد استاندارد را با جستجو و فیلتر خواهید دید (همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود). با انتخاب یک نماد چند رنگ، یک پنجره انتخاب جدید به نام Icon Style خواهید دید. این دارای 9 گزینه برای انتخاب است. این گزینه ها آیکون ها را بر اساس سبک طراحی جدا می کنند.

آموزش WP و Divi Icons Pro

انتخاب سبک طراحی فقط آن نوع نماد را در پنجره انتخاب نماد نمایش می دهد. این پنجره همچنان شامل گزینه های جستجو و فیلتر است. فیلتر قبلاً اعمال شده است، بنابراین فقط گزینه هایی را نشان می دهد که برای این سبک طراحی اعمال می شود.

آموزش WP و Divi Icons Pro

رنگ ها در تب Design تنظیم می شوند. تنظیمات شامل رنگ‌های آیکون اصلی، ثانویه و سوم است. نمادی که انتخاب کردم دو رنگ را نشان می دهد.

آموزش WP و Divi Icons Pro

اگر نماد سه رنگ دارد، می توانید هر سه رنگ را تنظیم کنید. این مثال از سه رنگ استفاده می کند. برخی از نمادها، مانند آنچه در این مثال وجود دارد، رنگ چهارمی را اضافه می کنند که سایه ای از رنگ سوم است.

آموزش WP و Divi Icons Pro

فیلتر آیکون

انتخابگر نماد شامل گزینه های جستجو و فیلتر است. این فیلتر شامل طرح کلی، طراحی دستی، طرح، پر شده، چند رنگ و موارد دیگر است. گزینه فیلتر به شما این امکان را می دهد که به سرعت آیکون مورد نظر خود را با سبکی که دوست دارید پیدا کنید.

آموزش WP و Divi Icons Pro

برای جستجو، کافی است کلمه کلیدی مربوط به نوع نماد مورد نظر خود را وارد کنید. به عنوان مثال، برای پیدا کردن تمام نمادهای ابزار، “ابزار” را تایپ کنید. در صورت تمایل می توانید آنها را حتی بیشتر فیلتر کنید.

آموزش WP و Divi Icons Pro

نمادهای WP و Divi Icons Pro را سبک کنید

آیکون ها با Divi یکپارچه می شوند و مانند همه آیکون های Divi کار می کنند. استایل دادن به آیکون‌های WP و Divi Icons Pro مانند استایل دادن به هر نماد با ماژول‌های Divi است. در مثال زیر، یک رنگ پس‌زمینه سفید و یک حاشیه 1 پیکسلی اضافه کرده‌ایم.

آموزش WP و Divi Icons Pro

ویرایشگر محتوای WP و Divi Icons Pro

همه ماژول‌های Divi با ویرایشگر محتوا، مانند ماژول Text، ماژول Call to Action، ماژول آکاردئون، ماژول Blurb و غیره، گزینه‌ای را در نوار ابزار برای افزودن یک نماد به محتوای شما دارند.

آموزش WP و Divi Icons Pro

این یک پنجره درج نماد را باز می کند که به شما امکان می دهد یک نماد را با توجه به محتوایی که مکان نما را در آن قرار داده اید اضافه کنید. با انتخاب این حالت حالت انتخاب آیکون باز می شود که در آن می توانید نمادهای تک یا چند رنگ را انتخاب کنید، نوع نماد را انتخاب کنید، جستجو کنید، رنگ را انتخاب کنید، اندازه نماد را تغییر دهید، عنوان نماد را مشاهده کنید و یک کلاس CSS اضافه کنید. البته شامل یک پنجره با آیکون هایی است که می توانید انتخاب کنید. می توانید هر تعداد که دوست دارید به محتوای خود آیکون اضافه کنید.

آموزش WP و Divi Icons Pro

آیکون های چند رنگ گزینه های رنگ بیشتری را به ویرایشگر اضافه می کنند. بسته به نمادی که انتخاب می کنید، دو یا سه انتخابگر رنگ اضافه می کند.

آموزش WP و Divi Icons Pro

می توانید روی نماد موجود در فهرست مطالب دوبار کلیک کنید تا دوباره پنجره باز شود تا نماد دیگری را انتخاب کنید یا تنظیمات را انجام دهید.

آموزش WP و Divi Icons Pro

تنظیمات افزونه WP و Divi Icons Pro

WP and Divi Icons Pro شامل یک صفحه تنظیمات چند زبانه است که در آن می توانید تنظیمات را انجام دهید، آیکون ها را آپلود کنید، نمادهایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و دستورالعمل های استفاده از افزونه را ببینید.

بخش عملکرد.

تب Performance به شما امکان می دهد آیکون هایی را که نمی خواهید استفاده کنید غیرفعال کنید. علامت آنها را بردارید و در انتخابگر نماد نشان داده نخواهند شد. این به بهبود عملکرد Divi کمک می کند زیرا نمادهای بلااستفاده را بارگیری نمی کنید. در این مثال، علامت Font Awesome و Material Design را برداریم.

WP و Divi Icons Pro

تب آیکون های چند رنگ

Multi-Color Icons به شما امکان می دهد طرح های رنگی را برای نمادهای خود تنظیم کنید. رنگ هایی که در اینجا تنظیم می کنید در پایین لیست نمادها ظاهر می شوند. در ابتدا، آیکون های چند رنگ در انتخابگر نماد Divi ظاهر نمی شدند تا اینکه من یک طرح رنگی را در تنظیمات افزونه WP و Divi Icons Pro تعریف کردم. خوشبختانه انجام این کار آسان است.

تنظیمات افزونه WP و Divi Icons Pro

قابل اعتماد و متخصص وحشی > آیکون های WP و Divi در منوی داشبورد انتخاب کنید آیکون های چند رنگ بخش. کلیک یک طرح رنگ اضافه کنید و رنگ ها را برای تعیین رنگ خود انتخاب کنید یا کلیک کنید صرفه جویی برای استفاده از رنگ های پیش فرض شما می توانید سه رنگ مختلف را تنظیم کنید. می توانید چندین طرح رنگ اضافه کنید و همچنین می توانید هر طرح رنگی را که نمی خواهید حفظ کنید حذف کنید.

تنظیمات افزونه WP و Divi Icons Pro

تب آیکون های سفارشی

تب Custom Icons به شما امکان می دهد مجموعه آیکون های سفارشی SVG را آپلود کنید. پس از اضافه شدن، آنها در ماژول های Divi مانند بقیه در دسترس هستند. برای آپلود آنها، کلیک کنید یک مجموعه آیکون جدید آپلود کنیدانتخاب کنید یک فایل را انتخاب کنید در حالتی که باز می شود، و انتخاب کنید نمادهای شما فایل فشرده برای فونت آیکون سفارشی باید با Fontello یا Icomoon ایجاد شود.

تنظیمات افزونه WP و Divi Icons Pro

چند مرحله طول می کشد، اما ساده و آسان است. به Fontello یا Icomoon بروید و فونت های خود را در پلتفرم های آنها آپلود کنید. سپس آیکون ها را به صورت فایل فشرده با فرمت خود دانلود کنید. هنگامی که فایل فشرده خود را دارید، آن را در تب Custom Icons آپلود کنید. نمادهای شما با تمام نمادهای دیگر ادغام می شوند.

تنظیمات افزونه WP و Divi Icons Pro

WP و Divi Icons Pro را از کجا بخریم

WP و Divi Icons Pro با قیمت 79 دلار در بازار Divi موجود هستند. این شامل استفاده نامحدود از وب سایت، 1 سال پشتیبانی و به روز رسانی، و 30 روز ضمانت بازگشت وجه است.

WP و Divi Icons Pro را از کجا بخریم

پایان افکار

این برداشت ما از WP و Divi Icons Pro است. به خوبی با Divi Builder ادغام می شود و راه های مختلفی برای اضافه کردن آیکون ها به پوسته ها و محتوای شما ارائه می دهد. توابع و تنظیمات بصری هستند. من گزینه غیرفعال کردن نمادهایی را که برای ذخیره منابع وب استفاده نمی کنم، دوست دارم. من همچنین توانایی آپلود آیکون های خود را دوست دارم. آنها باید در قالب خاصی باشند، اما خوشبختانه ایجاد آنها در آن قالب کار سختی نیست. اگر علاقه مند به اضافه کردن تعداد زیادی آیکون جدید به وب سایت خود هستید، WP و Divi Icons Pro ارزش بررسی را دارند.

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا WP و Divi Icons Pro را امتحان کرده اید؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات با ما در میان بگذارید.